ToneBoosters

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
Sane

ToneBoosters

Příspěvek od Sane » 30 pro 2010 19:00

Pamatujete ještě na pluginy Jeroena Breebaarta?

Obrázek

Tady najdete jeho nové pluginy (i starší s novým fejsem). Navíc - pokud jste v minulosti nějaký jeho plugin zakoupili - máte do 31.ledna 2011 slevu na stejný produkt v novém GUI 50%.

http://www.toneboosters.com/

Cyril

Re: ToneBoosters

Příspěvek od Cyril » 30 pro 2010 23:10

Coze, kvuli novymu vzhledu zaplatit pulku novyho pluginu? To si delaj kozy, ne...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

radek_p

Příspěvek od radek_p » 31 pro 2010 00:34

Sane píše:Pamatujete ještě na pluginy Jeroena Breebaarta?
Jakypak "pamatujete" :) Nekolik jeho free plugin pravidelne pouzivam. Omniverb, PC2 compressor, ferox. Predpokladam, ze tyhle stare verze stale zustavaji free. Nicmene vyzkousim ty nove a pripadnych $20 mu rad poslu. Omniverb je nejsetrnejsi free reverb, jaky znam - nemeni barvu, nevnucuje svuj charakter (na druhou stranu neohromi nejakym bombastickym efektem).

Na Breebaartovych pluginach mi jenom vadila absence jakehokoliv manualu, nektera tlacitka nemela zadny popis a kdyz jsem pluginu nejaky cas nepouzival, musel jsem vzdycky znova odhalovat funkci tech tlacitek. Ted v te nove distribuci opet zadne manualy nejsou, ale uz ma aspon vsechny ovladaci prvky popsane primo v GUI.

Zmizel jeho limiter (barricade).

Sane

Příspěvek od Sane » 31 pro 2010 10:29

Z emailu, co mi poslal se slevovým kuponem (na Isone) jsem pochopil, že sleva se vztahuje jen na nové Isone. Ten druhej balík zbylých efektů (všech krom Isone) je taky za 20€. Pravdou ale je, že mě "nové" Isone nenadchlo. Zaujal mě jen novej Ferox a XYTool. Možná ještě trochu i reverb.

Sane

Příspěvek od Sane » 12 dub 2012 20:45

Nikdo tady nevzpomíná ReelBus? Od 2. dubna koupeno a jsem nadšen... za ty prachy...

Odpovědět