VB3 nejdou registrovat na notebooku

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
s.t.y.f.

VB3 nejdou registrovat na notebooku

Příspěvek od s.t.y.f. » 26 led 2013 08:35

Ahoj, všiml jsem si že tu taky někteří uživatelé mají vst VB3 tak to dávám sem. Jde o to, že jsem si ho konečně po nějaké době testování koupil, ale když mi přišel aktivačník kód, tak na noťasu mi to vždy vypsalo "not valid" :shock: Zkusil jsem teda místo kopírování tak ten kód přepsat, ale taky nic. Nakonec mě napadlo ho zkusit dát na PC a tam se mi rozjel na první pokus. Jen pro informaci - koupis jsem si "personal license" takže to můžu zaregistrovat na kolika kompech chci, ale v jednu chvíli může jet pouze na jednom. Je sice hezké, že mi to frčí doma, ale prioritou je pro mě noťas, abych mohl cvičit na koleji. Vyměnil jsem si i pár mailů s Guidem (vývojářem), ten mě odkázal na faq, kde opravdu nikdo s podobným problémem není, tak jsem ještě zvědav, jak mi odpoví. Je mi jasné, že je to spíš otázka na počitačové experty, ale tak doufám, že tady snad taky někdo poradí :wink: Jinak ještě pro úplnost ten noťas je ASUS A6000 s win7 a demo na něm frčí v pohodě.
Přílohy
not valid.png
not valid.png (283.03 KiB) Zobrazeno 313 x

W.Cable

Re: VB3 nejdou registrovat na notebooku

Příspěvek od W.Cable » 26 led 2013 10:33

Zkus procistit pred instalaci registry programem typu CCleaner, nebo nastrojem ve Win Vycisteni disku/Disk cleanup. A zakryj si ten registracni klic.

s.t.y.f.

Příspěvek od s.t.y.f. » 26 led 2013 11:19

Tak jsem dal v cleaneru čištění registrů a žádná změna. V tom printscreenu není fukční klíč. To jsem postnul jenom pro představu.

W.Cable

Příspěvek od W.Cable » 26 led 2013 11:56

hmmm... na strankach pisi, ze nejlepsi je ten klic zkopirovat a vlozit, a ze to musi fungovat. Koukam, ze si to udelal podle jejich doporuceni, asi ti nezbyde nic jineho nez to u nich urgovat.

Odpovědět