vegas a autopauza

Ostatní audio software, obecná diskuse
Odpovědět
Jirka

vegas a autopauza

Příspěvek od Jirka » 30 pro 2007 11:20

Prosim o radu. Mám problém. Nemohu nikde najít fintu při které se zastaví přehrávání na markru. Jo, používám vegase taky na zvuk a někdy potřebuji, aby se přehrávání zastavilo na určeném místě. Prostě ho používám jako magneťák s autopauzou. Stejně tak v SF. Zkoušel jsem skript, ale moc se to nedařilo. Prostě hraju, dojedu k markru a chtěl bych, aby se přehrávání zastavilo a vegas byl připravenej od markru hrát dál do další znašky. Taky jsem hledal, jak si ve studio rozsvítit "červenou" při zapnutí záznamu. No řeším to switchem na klice mix stolu. Určitě ale někde z kompu "vylejzá" signál od záznamu. Když připojím nějaký ovladač, třeba jlcooper cs10, tak se tam při záznamu ta ... ledka zapne. Je mi jasný, že tohle jsou spíše hw problémy, ale třeba se už někdo s podobným problémem setkal. díky Jirka

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 30 pro 2007 23:21

no .. co sa tyka toho zastavenia .. hladaj ci neni fukncia prehravaj po nasledujuci marker .. nemam tu vegas .. nemam to kde pozriet .. co sa tyka recording control LED , my pouzivame z mediaportu taku krabicku .. punchlight sa to vola .. s nuendom to chodi znamenite .. snad aj s vegasom by sa to mohlo dat nastavit ..

Odpovědět