akusticke kniznice

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
bassline

akusticke kniznice

Příspěvek od bassline » 06 pro 2010 17:10

Len tak pre info by som si chcel urobit prehlad. Ake rozne akusticke kniznice existuju pre tvorbu akustickej hudby na PC (multisample, ziadne loopy, ani frazy nastrojov)...Bicie,Basy,Gitary,Piano,Strings,Brass,Woodwinds, atd...

Predpokladam ze neexistuje jeden balik kde by toto vsetko bolo zahrnute v jednom...vsetko treba kupovat zvlast na DVD ? A ake su za to ceny cca, prepodkladam ze vsadit na freeware v tejto oblasti sa asi neda :) ...

Co taky Reason a rozne doplnkove refilly ? (Reason Bass, strings, pianos) - stale bude z toho charakter samohrajky asi co ?...

rastis

Re: akusticke kniznice

Příspěvek od rastis » 06 pro 2010 17:12

este som nepocul dychy alebo gitary, co by nezneli velmi zle... ale nesledujem to az tak podrobne, mozno nieco je, aj ked dost pochybujem...

bassline

Příspěvek od bassline » 06 pro 2010 17:18

rastis: takze podla teba nejde nasimulovat tieto nastroje aby to znelo aspon ako tak vierohodne ?...ono samozrejme zmysel akustickych nastrojov je v tom ze to ludia hraju nazivo, ale tak nejaka alternativa pre tych co chcu skladat a nie hrat by sa mozno nasla.....ale zavisi podla typu nastroja asi ako dobre sa to da nasimulovat...ked si predstavim piano, tak tam v podstate tvar nastroje menis cez velocity+nejaky sustain pedal takze to by problem nemal byt....ale taka elektricka gitara, to uz je uplne nieco ine, tam je tolko technik hry ktore ovplyvnuju ton/zvuk, ze na PC sa to vierohodne bude dat asi dost tazko....

rastis

Příspěvek od rastis » 06 pro 2010 18:01

robime si v kapele "vizualizacie" dychovych partov niekedy najprv v PC, kym ich zacne cvicit ziva sekcia. chalan, co to aranzuje je v tom inak dost dobry, aj samplov ma *** plnu predel z netu, aj to robi uz nejaku tu dobu... a zneje to fakt velmi nepresvedcivo bohuzial...

no a o tej gitare si si napisal sam :)

Odpovědět