Česká periodika pro zvukaře / audiofily?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
SadLuck

Česká periodika pro zvukaře / audiofily?

Příspěvek od SadLuck » 16 srp 2013 10:20

Co tu všechno vychází? Nezáleží jestli na papíře nebo jen na internetu, zkrátka něco, co dělá vlastní testy a věnuje se studiovému vybavení.

Pytkin
Moderátor

Re: Česká periodika pro zvukaře / audiofily?

Příspěvek od Pytkin » 16 srp 2013 10:47

A vychazi tu vubec neco ? Ja som mal pocit ze nic ..

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 16 srp 2013 10:56

Český Sound on Sound opravdu asi neexistuje, ale přinejmenším něco se dá najít v Music Store, Pixelu, na stránkách Muzikusu.. z trochu jiného konce pak Hi-Fi Voice.. Další co znám už jsou spíš consumer sféra, ála testy na technet.idnes.cz.

dJR

Příspěvek od dJR » 17 srp 2013 01:20

Mě chodí do schráky Sound on Sound a taky mi chodí z U.S. Recording Mag (http://www.recordingmag.com/), taky mám na FB nastavený feed a přicházejí mi zajímavé a hlavně aktuální věci.

Je tu někdo, kdo si nechává posílat Recording? Zajímalo by mě, jak mu to chodí. Občas se stane, že mě jedno číslo vynechá a pak musím nahánět MediaServis... Vopruz s nima...

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 17 srp 2013 03:20

DJ Radil: a SoS ti chodi bez problemu? Ja mam nastesti zname co furt jezdi do UK, tak mi ho vozi, ale uz jsem si nekolikrat rikal, ze se upisu, at nemusim porad nekoho otravovat. Jediny problem je Ceska Posta, ktera uz mi v prubehu casu ukradla/ztatila veci tak za 4000,- Predpokladam, ze konecnou dodavku provadi CP, ne? Jak ti to chodi, doporucene asi tezko, ze? Dik

SadLuck

Příspěvek od SadLuck » 17 srp 2013 08:21

Mediaservis mi to nosil osobně do schránky, ne přes ČP. Nezkrachoval ale náhodou mediaservis? Chodil mi přes ně dva roky economist (o tejden pozdě - což u týdeníku trochu sucks - a ztráceli ho snad jeden do měsíce), ale před časem to převzala jiná firma a ve schránce to najdu pravidelně v pondělí (zpoždění o víkend - což ujde - a nosí to normálně pošťačka).

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonom ... ska-posta/

Já každopádně hlavně pátral, jestli tu nevychází něco česky :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 17 srp 2013 11:54

Ja som tak pred 5 rokmi 2 roky odobrral SOS a chodilo mi to domiv uplne v pohode .. Akurat ta jebla postarka mi to raz prelozila na polku.. Co som si s noum neskor vydyskutival a odvtedy bol klud ..

Pierre niko

Příspěvek od Pierre niko » 17 srp 2013 20:12

SadLuck: Jasne sory, no hele ja tak nejak ze setrvacnosti kupuju muzikus, obcas par cisel vynecham, protoze se tam toho moc nedozvis, ale v posledni dobe jsem byl docela potesen, protoze tam davaji serial, ve kterem ukazuji ceske studia. Vzdycky se rad kouknu, jak kdo carujea co o tom navyklada. No a jsou tam i nejake tipy pro zacatecniky, co se nahravani a mixu tyce. Kazdy mesic je tam takova legracni analyza nejakeho znameho treku, ale... no nic. No co me tam bavi, je vzdycky nejaka historie zaznamu/prehravani audia, tam jsou fajn veci. Je to takove cteni na jednu jizdu vlakem, odpocikovka. Ja jsem multiinsrtumentalista, tak se rad kouknu co se deje v oblasti hudebnich nastroju, ale recenze mi toho moc nedavaji. Obcas nejaky zajimavejsi clanek. Jine periodika nekupuju, takze se muzu vyjadrit jen k muzikusu, jehoz snahu ale v konecnem dusledku chvalim.

dJR

Příspěvek od dJR » 18 srp 2013 02:19

Pierre niko: SoS mi donáší Česká Pošta a zatím mi žádné číslo nechybělo. Recording Mag mě chodil do jara přes MediaServis a dodnes jsem neviděl dvě vyšlá čísla... Od jara to také dodává Česká Pošta, zatím dobrý, ale právě včera mi došlo zářijové číslo, předtím mi došlo červencové... takže asi mi srpnové nedojde nikdy... Pro jistotu mám přístup i k el. verzi.

Jsem domluvený s pošťačkou, že vždycky zazvoní, protože to čouhá ze schránky, aby mě to nikdo nesebral... SoS a Recording se do schránky vejdou, překládají mi ProSoundNews, ale ten mám stejně jako čtivo na záchod :D

R.

Odpovědět