Da se cestovat s Masinama letadlem?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Ondra P.

Da se cestovat s Masinama letadlem?

Příspěvek od Ondra P. » 08 bře 2007 22:09

Ahoj...
Chtel bych se poptat jestli mate nekdo zkusenost s cestovanim s nastrojema letadem... Sem pozvanej do Farancie na hrani ale absoultne nevim jak prevest nastroje.... jestli se to vubec letadlem da... zas toho tolik nemam digi mix + rack se synthama + notebook.... jestli mate nekdo zkusenost stim please poradte... diky moc moc

Shodan

Příspěvek od Shodan » 08 bře 2007 22:47

Osobní zkušenosti sice nemám, ale co vím, tak s těma velkýma věcma se musíš odbavit zvlášť - na letištích je spešl oddělení pro "nadměrný" zavazadla. Bude tě to ale rozhodně něco stát (o cenách nemám představu). No a notes si vezmeš normálně ssebou na palubu.
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 08 bře 2007 23:19

viem ze kamarat mal v studiu dakeho kliosa , co si nosi macka zo statov sem ked spolu robili .. ale nemali moc dobre skusenosti s prevadzanim lietadlom .. s batozinou moc dobre ty cernosi nenakladaju ..

bassline

Příspěvek od bassline » 09 bře 2007 08:26

Pytkin píše: s batozinou moc dobre ty cernosi nenakladaju ..
toho by som sa tiez asi bal...podla mna to velmi bezpecne voci poskodeniu/kradezi nie je...

nathanael

Příspěvek od nathanael » 09 bře 2007 08:32

ekeaze: mě se ztratili zavazadla několikrát, našli se, ale až po dvou týdnech, protože se zjistilo, že letěli úplně někam jinam, než já...no možná se k tomu nadměrnému budou chovat lépe, než ke kufrům...ale jestli je to jenom do francie, tak bych tam asi jel autem...systémy pokud vim tak tahaj všechno v dodávkách, pokud je to po evropě, ale ty toho zase tolik nemáš no...ale je to risk a možná, kdyby to šlo nějak pojistit, tak bych to radši udělal...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 09 bře 2007 08:37

tak si to poisti na dvojnasobok skutocnej ceny a ked mu s tym nieco spravia tak na tom este zarobi :))
len si treba odzalohovat vsetky patche zo strojov :))

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 09 bře 2007 09:19

No.. autem bych jel hned... ale je to prez 1500 km daleko a takovej treveler teda nejsem... navic to je nejaka patry na prachy ne zadna freeparty, takze mi vse zaplatej.... ale vyskytnul se dalsi problem ze ani nevim jak se dostanu z Parize do Brittany cca 500km jestli vlakem tak to je vyreseny pac to sam vse neutahnu...
No asi to budu muset odlozit a zoranizovat si livset pouze do notebooku a toho digimixu to uz se da v klidu utahnout....

taky sem tet volal na CSA kuli informacim a tobyl doslova porod a jeste sem se nic nedozvedel... jen ze tam je nejaka pojistovna kde se to da pripojistit :)

nathanael

Příspěvek od nathanael » 09 bře 2007 10:27

ekeaze: njn, já jel autem několikrát do Londýna a je to sice dálka, ale dá se to uřídit...a kdyby mi ten benzín někdo proplatil, tak bych asi neváhal...btw, s ČSA bych neletěl...teda chápu že ty jsi si tam možná jenom zjišťoval to pojištění, ale vybral bych si třeba Lufthansu, Deltu nebo British Airways...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 09 bře 2007 11:38

nathanael: a to jako proc ? CSA ma zdaleka nejlepsi jidlo, nejhezci letusky a nejlepsi lounge ;) Naopak British never more, letel jsem s nima parkrat a stacilo, od ty doby jedine CSA nebo AF ;)

nathanael

Příspěvek od nathanael » 09 bře 2007 12:01

Kermitak: z principu, že je to prostě ČSA...já mám nejraději Lufthansu...no každý preferuje někoho jiného a co já vím, tak ČSA nemají ani jeden 747 a myslím, že ani nelétají za atlantik, což je tedy v tomhle případě jedno...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 09 bře 2007 12:05

nathanael: jo aha, z principu... :) Nekdy to zkus, myslim ze budes prijemne prekvapen. Za Atlantik letaji a to ze nemaji 747 je jedine pozitivum, protoze je to starej kram, kterej by dneska kupoval jedine blazen ;)

LUPO

Příspěvek od LUPO » 09 bře 2007 12:17

s Mašínama bych neletel, mam pocit ze se prostrileli pres hranice, takze pěšmo. Jinak ses dobrodruh ze nekam jedes uplne sam, kdyz sem jedou cizi kapely nebo DJs, zivi Wurlitzeři, tak si sebou berou nejen sve kamarady, fanynky ale taky ridice, bednaky a podobne.Kdyz nepojedes sam, tak zvladnes cokoliv.

Ondra P.

Příspěvek od Ondra P. » 09 bře 2007 12:51

LUPO: je jasny ze kdyz pojedu autem tak sam nepojedu to bych byl blazen :) ale tim letadlem asi sam pac dalsi lidi by mi nezaplatili maximalne mozna pritelkini... ale na letadlo kaslu je to desne problematicky asi pojedu karou...

nathanael

Příspěvek od nathanael » 09 bře 2007 12:52

Kermitak: no ale 747 je o kapacitě a je to spolehlivé letadlo - a v Boeingu je to nejsložitější a nejobjednávanější letadlo...777 také není špatné, je technologicky lepší - celé navrhnuté na PC, ale je menší...jediné větší letadlo je ten nový Airbus, který ale ještě nelétá...ale kouknul bych se na statistiky pádů dopravních letadel...a mám pocit, že Lufthansa má nejlepší skóre, tj. že padají nejméně...pro mě byl zážitek letět se 747, ikdyž to trvalo přes 9 hodin...ale posílali mi potom nalétané tzv. Miles za které potom můžeš mít slevy, dětem posílají dárky k narozeninám, staneš se členem Lufthansa klubu a navíc se mi design jejich letadel líbí...ale je to opravdu každého věc - mě teda dost mrzí, že už se nikdy neproletím Concordem, který jsem nestihnul...ikdyž bych se asi bál...

a sorry za offtopic ekeaze, už končím...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 09 bře 2007 12:59

nathanael: PM, at to tu nezas....e ;)

Odpovědět