Dobírka ze Slovenska? Dotaz..

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
developdevice

Dobírka ze Slovenska? Dotaz..

Příspěvek od developdevice » 02 bře 2015 22:40

Pěkný den,

kluci, máte někdo zkušenost s dobírkou ze Slovenska? Objednal jsem si určitou audiotechniku na slovenském eshopu Sunteq, měl jsem možnost vybrat ceny v CZK. Tak jsem učinil, i v potvrzení objednávky byla výsledná částka v CZK.. Dnes mi ale přišlo potvrzení od slovenské kurýrní společnosti, která to poveze a tam už je cifra v EUR... tak jsem teď trochu zmatenej, co po mě vlastně bude kurýr chtít.. CZK? EUR? Máte někdo zkušenost? Nikdo mě na nic neupozornil, takže doufám, že budu moct platit v naší měně..

Díky za reakce a omlouvám se za lehčí offtopic... Jarda
Develop Device
composing / mixing / mastering
http://www.developdevice.com

Pytkin
Moderátor

Re: Dobírka ze Slovenska? Dotaz..

Příspěvek od Pytkin » 03 bře 2015 00:33

vela veci som kupoval z ciech .. doslo mi to v CZK a na poste mi to preratali na EUR a predavajuci dostal presne tolko CZK , kolko si zadal na dobierke .. ako to robi kurierna sluzba , to netusim ..

xdudy

Příspěvek od xdudy » 03 bře 2015 02:39

mně posílal zrovna Pytkin :-) někdy před 2 roky něco poštou na dobírku a platil jsem normálně v CZK

hubert

Příspěvek od hubert » 03 bře 2015 09:28

Dobierku v hotovosti platis vzdy v platidle krajiny prijemcu, bez ohladu na to aka mena je na doklade co ti posle odosielatel...

klingáč

Příspěvek od klingáč » 03 bře 2015 10:29

Ano, dobierku z CZ som platil u nás na Slovensku príslušnou sumou v EUR, prepočítanou na pošte. Aspoň moja skúsenosť.
Ogabali ma o rozdiel v kurze :-))

Odpovědět