hledá se tato kytara: Fender Stratocaster relic

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
prulup

hledá se tato kytara: Fender Stratocaster relic

Příspěvek od prulup » 20 bře 2011 18:33

Po čtvrtečním koncertě v Praze jsem přišel o tuto kytaru: Fender Stratocaster, relic, v obalu Rockbag. Kytara má na hmatníku perleťové čtverce a opravovanou hlavu, tělo v barvě tobacco burst. Má pro mě velkou citovou hodnotu. Za jakékoliv informace vedoucí k jejímu nalezení se odměním. Díky moc.

KYTARA SE DÍKY BOHU OBJEVILA, DÍKY VŠEM.
Naposledy upravil(a) prulup dne 21 bře 2011 19:42, celkem upraveno 1 x.

Jerry Forester

Re: hledá se tato kytara: Fender Stratocaster relic

Příspěvek od Jerry Forester » 21 bře 2011 16:39

No ten hmatník se čtvercama je u strata velká vyjímka,ale třeba já mám mimo jiné taky Les Paula s tečkama.Jestli tomu trochu rozumí,krk vymění a je to v prdeli.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 21 bře 2011 16:57

...a teď už nezbývá než doufat, že ten zloděj nechodí sem na ezone a nepřečte si to :wink:
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

vras

Příspěvek od vras » 21 bře 2011 18:26

nejhorsi a bohuzel dost pravdepodobny scenar je, ze to smejd uz prodal. Tak za 1/10 ceny v nektere okolni zastavarne. A pak to bude putovat do bazaru dost daleko, nejlepe v nektere okolni zemi, zastavarnici jsou "profici" a vedi, ze s nejakym prodejem v blizkem okoli nebo na inzerat v CR by si leda tak nabili hubu.
Podobne prisel jeden znamy o Gibsona, dokonce se s velkou pravdepodobnosti (a velkou nahodou) zjistilo, ve ktere zastavarne to druhy den zlodej udal, ale tam stopy koncily, nikdo o nicem nevedel...volat PCR na tu zastavarnu by melo nulovy vyznam, nedokazali by jim nic.

Hammond

Příspěvek od Hammond » 21 bře 2011 18:40

Je to zufale... Mojmu bratrancovi taktiez ukradli majstrovske husle v hodnote niekolko stotisic korun a taktiez sa nedopatral k nicomu, napriek tomu, ze u majstrovskych nastrojov je kazdy kus original podla vyrobneho cisla. Ti zlodeji by si zasluzili ruky odtat... Ale v kazdom pripade netreba stracat nadej. Mozno sa po case niekde objavi. Kamaratovi ukradli saxofon (tusim Selmer Mark VII) a po case sa nasiel u jednej nemenovanej znamej zabavovej ciganskej kapely.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 21 bře 2011 20:05

prulup píše:KYTARA SE DÍKY BOHU OBJEVILA, DÍKY VŠEM.
ještě že je ten Bůh... GRATULACE! 8)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Odpovědět