Hledám experimentujícího klávesáka do elektro dubu

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
syncro

Hledám experimentujícího klávesáka do elektro dubu

Příspěvek od syncro » 23 led 2007 09:28

Jak praví titulek, hledáme pro nový projekt klávesáka. Rozpustili jsme po sedmi letech naši kapelu Babylon Station, protože bychom rádi zkusili něco ještě trochu dubovějšího a elektroničtějšího s novým jménem a vizí. K tomuhle novému bychom rádi našli člověka, který:

1. Má kladný vztah k elektronickému dubu
2. Má chuť zvukově experimentovat
3. Umí hrát na klávesy (není třeba virtuozity)
4. je hlavně dobrý Člověk

Nabízíme partičku dobrých kamarádů bez ambic proslavit se, ale zato s velkou chutí dělat poctivý dub, nějaké ty zkušenosti, zázemí studia a malinkého labelu. Zkrátka nic moc, ale pro někoho by to mohlo být zajímavé. Zkoušek ani koncertů není nijak moc, časové nároky se dají v pohodě zvládnout i s rodinou 8-)

Pokud by vás to zaujalo, bližší info na www.gunjah.cz a syncro(Zavináč)iol.cz Díky,

Saša

Omlouvám se za OffTopic, ale kde jinde hledat experimentujícího klávesáka, nežli na Ezone...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 23 led 2007 09:43

Vubec to neni offtopic, hodne stesti! Kde jinde? Zkusil bych www.hudebnibazar.cz, to je podle me to pravy misto na hledani...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

delay

Příspěvek od delay » 23 led 2007 11:27

Bydlet poblíž, tak zajdu na jam, přesto, že nejsem moc na klávesy... Ale minulej week jsem vyváděl psí kusy na setkání bubeníků a moc mě to bavilo :-) s MP7 skrz WHAMMY a bass WAH to mělo fakt zajímavej zvuk, lidem se to líbilo.

syncro

Příspěvek od syncro » 23 led 2007 11:50

Což mě přivádí k doplnění, že preferované regiony jsou Karlovarsko a Praha a okolí, jelikož jsme varskopražští 8-)

Dík, Saša

biscuit

Příspěvek od biscuit » 23 led 2007 11:53

hele saso, posli pm az budete hrat v praze. rad zajdu ;) tim myslim starej i novej projekt :)

Odpovědět