Hledám skladatele soundtracků

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
maxikingdom

Hledám skladatele soundtracků

Příspěvek od maxikingdom » 27 pro 2014 12:16

Zdravím

Pokud někdo z Vás má zkušenosti s tvorbou soundtracků do her, nebo klidně i nemá, ale zvládl by vytvořit zajímavý soundtrack,
který by byl umístěn do jedné hry na android, což je také cenná zkušenost, ať se mi ozve na skype: lopasik.production / lopasik

Určitě se nějak domluvíme :)
lopasik

Liquid Sound
Profesionál

Re: Hledám skladatele soundtracků

Příspěvek od Liquid Sound » 27 pro 2014 13:12

Můžeš se trochu rozepsat o celym projektu? Upřesnit jak by to co hledáš mělo ve výsledku vypadat? Jde třebas o hru tematicky historickou nebo futuristický sci-fi? Jakej je deadline? Množství hudby kterou potřebuješ? Bude to generická hudba tj. dá se do hry nasadit kamkoliv nebo nasazovaná na nějaký sekvence tzn. má sedět s nějakejma událostma v obraze? Jde výhradně jen o hudbu nebo i o atmosféry, ruchy a další zvuky?

Btw. možná tim ušetřim všem spousty zbytečný komunikace… Cenná zkušenost odkazuje na to, že jde o nehonorovanou poptávku?
Sound engineer & producer
Smecky Music Studios | CoPPO | IMDb | ALLMUSIC | ARTIST direct

maxikingdom

Re: Hledám skladatele soundtracků

Příspěvek od maxikingdom » 27 pro 2014 14:38

Můžeš se trochu rozepsat o celym projektu? Upřesnit jak by to co hledáš mělo ve výsledku vypadat? Jde třebas o hru tematicky historickou nebo futuristický sci-fi? Jakej je deadline? Množství hudby kterou potřebuješ? Bude to generická hudba tj. dá se do hry nasadit kamkoliv nebo nasazovaná na nějaký sekvence tzn. má sedět s nějakejma událostma v obraze? Jde výhradně jen o hudbu nebo i o atmosféry, ruchy a další zvuky?

Btw. možná tim ušetřim spousty zbytečný komunikace… Cenná zkušenost odkazuje na to, že jde o nehonorovanou poptávku?
Je to má první hra, do které hledám nějakou hudbu, s atmosféry, ruchy a další zvuky bych se také potřeboval poradit, už jsem jich pár našel sám, ale stále jich potřebuju několik doplnit. Jaká hra to je, rovnou bych vám jí mohl poslat rozpracovanou na skype (apk). Hrajete za panáčka, který může střílet ohnivou kouli(omezené manou) a s ní ničí dřevěné bloky, je to skákačka a časem přibývají další bloky, hra bude mít 100 levelů (64 dokončeno a jsou komplet hratelné) po čtyřech věžích, (25 levelů každá věž, 25,50,75,100 jsou finální levely o více místnostech). Každá věž je originální. Grafika kostičkovaná. Tématiku musíte posoudit na vlastní kůži, nechal bych vám ve stylu soundtracku volnou ruku. Bude stačit jen jeden soundtrack který dám do loopu v menu, a pak nějaká hudba do GameScreenu.

Můj cíl je, že ta hra bude hodně úspěšná. Proto bych se chtěl i přátelsky pobavit o honoráři, který by vycházel z výsledku hry. Ale protože je to pro mě všechno takové nové, tak hledám někoho kdo by to nedělal jen kvůli money. Takže skype pořád platí, tam si toho můžeme říct víc.

Odpovědět