Jak se nakupuje na ebay.com a co clovek musi mit...?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
peteness

Příspěvek od peteness » 24 úno 2008 13:18

dano píše:
rastis píše:nevyhodou je, za na Slovensko sa podla nejakej slovenskej normy nesmie dovazat pouzita elektronika z krajin mimo EU (cize syntaky, efekty, atd... ). som si myslel, ze je to nejake EU smernica, ale co som zistoval, je to slovenska specialita iba.
to je to co som pisal vyssie. typkovi dosli z USA nejake elektronicke veci a po 7 dnoch mu na dvere zaklepal typek z kladivom ze ak to neznici majitel, znicia tzo colnici....
Oni mu to donesli az domu a chteli videt jak to znici?.....Pekne zvrhle :) ......Mozna chteli jenom dysko, ale stejne jestli je pravda co pises, tak je to mazec. Spis bych chapal, ze nechteji poustet nove veci. Tohle musi padnout driv nebo pozdeji.

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 24 úno 2008 14:47

Ivo píše:Mně ebay připadá jako sázka do podivné loterie, člověk zaplatí někomu virtuálně neznámému peníze a může se modlit aby něco došlo a pokud dojde, aby to bylo to, co čeká. Kdybych byl důvěřivý, tak už jsem díky ebay mohl být o 60k chudší - když jsem vyhrál aukci na CraneSong STC-8 a pak se jen dovtípil, že to je podvodník a nic takového nemá. Plus ty tanečky s dražbou ...
nastastie eBay je dost seriozny a takto nefunguje... je jasne ze podvodnici budu vsade.. ja rozhodne nakupujem len od ludi co maju predanych aspon 300 veci a ked si pozries ich eBay web tak tam mas aj kto konkretne to je.. myslim ze eBay je vysoko seriozna vec a niekto kto sa tam snazi podvadzat tak velice rychlo skonci..
dolezite aj je od koho ides kupovat.. ja mam len pozitivne skusenosti z eBay a natrafil som aj na podvodnikov samozrejme, ale tych odhalis velice rychlo..

serioznost je kredom predajcov na eBay... moc sa mi to neponasa na loteriu ;)

Wohma

Příspěvek od Wohma » 24 úno 2008 23:50

Tak kupovat veci za 60K, taky bych mel fedry. Ale na veci za par tisic je to idealni zpusob nakupu, zvlast u veci, ktery se neopotrebi a ktere nelze snadno znicit (napr. prepravou, napr. postou, napr. tou nasi hezkou ceskou :D)

Odpovědět