kde koupit malý usb joystick na x-y?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
nathanael

kde koupit malý usb joystick na x-y?

Příspěvek od nathanael » 10 kvě 2007 20:00

radši s tím už nebudu otravovat v tom tématu midi kontrolery, tak zakládám vlastní téma...

takže, potřeboval bych prosím poradit, kde koupit (nejlépe v čr) nějaký opravdu malý usb joystick kterým bych mohl ovládat x-y, nevíte?

nechci kupovat nebo používat velký joystick pro hraní leteckých simulátorů, ale něco hodně malého, co si třeba přilepím na keyboard atp. - nejlépe aby to bylo hranaté, prostě malé...co jsem hledal, tak jsem našel akorát joysticky pro industriální použítí - například pro vysokozdvižné vozíky, ale ty jsou za a) hodně drahé a za b) určené pro montáž do nějakých zařízení a asi by to pod xp ve fruity nemuselo fungovat...

TAP

Příspěvek od TAP » 11 kvě 2007 09:53

Řeším stejný problém. Asi koupím letecký, uřežu pilkou a přinejhorším dotvořím moduritem nebo něčím takovým. Taky mě napadlo, proč ten joystick nevyrabovat uplně a přetvořit na dva otočné ovladače. Při ceně páky kolem 200CZK jsem ochoten riskovat i to že to zprasím.

nathanael

Příspěvek od nathanael » 11 kvě 2007 12:15

TAP: njn, vidim že to je asi nesehnatelné zboží...možná by bylo lepší vydolovat jednu tu malou páčku z dualshocku, ikdyž tam by se nějak muselo zjednodušit PCB a já bych to asi nezvládnul...myslim, že jsem na to viděl na netu někde návod, ale bohužel už nevim kde :(

Odpovědět