Kde najlepsie zaregistrovat domenu?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 črc 2008 18:31

nechcem byt zly, ale bohuzial za tie roky v biznise (kodim weby a web-based aplikacie) mam s ceskymi hostingami len tie najhorsie skusenosti (vratane niektorych tu spomenutych) ... fakt ze nekompetentnost, neschopost proptne riesit problemy, neochota zo strany supportu, atd atd.. problemy problem a este raz problemy ... akonahle po nich chce clovek nieco trosku specialne a nestandartne tak je to VELKY problem ...

... mozno som mal len smolu na blbych ludi a nechcem to kategorizovat ale fakt ze si za tie roky neviem spomenut na jediny cz hosting kde by vsetko islo po masle a nevyskytol by sa nejaky problem s tym ze nieco nefunguje tak ako ma, nieco nieje nakonfigurovane tak ako ma byt a podobne ...

ja osobne som max spokojny s YEGON.SK, mam tam svoj web (dendy.sk), moja draha tam ma web (pag.sk), moja segra so swagrom (rajprepapagaje.sk) a okrem toho nasa firma u nich hostuje asi 25-30 webov .. nikdy s nimi nebol najmensi problem, su velmi ustretovi, reaguju proptne, na hotlajnoch maju fakt odbornikov ... velmi velka VELKA spokojnbost ...

napriklad Control Panel hostingu maju yegonaci proste bezkonkurencne najlepsi na SK/CZ poli, a to som toho uz videl fakt vela ale yegon proste vladne, maju to fakt premakane, prehladne a intuitivne - paradicka ! uz som dokonca videl aj zahranicnych hostingov a proste nezazil som nikde tak premakany control panel ako maju yegonaci.. a to je napr. pre mna osobne dost dolezity fakt .. ako sa tam skvelo napr. distribuuje prideleny space medzi web(ftp) a maily, prehlad a hospodarenie s quotami, atd atd...

Fractal

Příspěvek od Fractal » 17 črc 2008 18:46

a co banan.cz ? mate nekdo?

Jindy2

Příspěvek od Jindy2 » 17 črc 2008 19:14

vcera jsem dodelal transfer webu od Telecomu/O2 (ze staryho predrazenyho dialup uctu - 650 za cz domenu, 400 mesicne za 5MB hosting a pevnou linku!) k FORPSI a vsichni byli vstricni, napsal jsem kazde ze stran asi 10 emailu a odpovidali mi okamzite, behem 30ti minut, nekolik dni...
vim kam psat, nemel jsem problem jeste nikde...u FORPSI vim, ze tam ten jejich support je jedna kancelar, kde spolu sedi lidi na podporu domen, webhostignu, technik a obchodni oddeleni, muzou spolu prodiskutovat kazdy dotaz a odpovedet fundovane...
viz fotoexkurze z datacentra - http://kb.forpsi.com/article.php?id=469
je to proste mensi sympaticka firma, co se vypracovala z niceho, zatim me nezklamali, kdyz jsem potreboval poradit...

jardatop

Příspěvek od jardatop » 17 črc 2008 22:15

Banan je banda podvodniku. (http://bananek.ic.cz/)
Ja jsem u www.aerohosting.cz a maximalni spokojenost.

Fractal

Příspěvek od Fractal » 18 črc 2008 13:00

jardatop: cheche, no u tech "podvodniku" mam ted na jeden rok hosting zdarma, tak premyslim jestli to vyuzit

jackies

Re: Kde najlepsie zaregistrovat domenu?

Příspěvek od jackies » 03 zář 2013 09:13

Budu muset časem přesunovat 3 domény, které jsem vyfasoval.
Máte nějaký tip na dobrý CZ hosting ?
Jde mi hlavně o spolehlivost ale také o nějakou propracovanější administraci.

Používám na pár domén station.cz už několik let.
Jsem spokojený, ale na tyhle nové bych chtěl možná zkusit popřípadě něco jiného.

Díky za tipy.

bassline

Re: Kde najlepsie zaregistrovat domenu?

Příspěvek od bassline » 03 zář 2013 11:09

wedos

Odpovědět