Kdo je hudební prostitut?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Stan

Re: Kdo je hudební prostitut?

Příspěvek od Stan » 05 čer 2018 13:13

Asi tomu i nekteri veri a delaji to z ciste radosti, ale ono se to i prodava a ne v malem mnozstvi , navic interpreti maji o live koncerty vystarano na dost dlouho. To je na tom to smutny.

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 05 čer 2018 16:23

kolik vam je let panove? ze jste porad prekvapeni kolik prazdnoty je v lidskych hlavach. staci se kouknout na volebni vysledky, zapnout na deset minut televizi, postavit se na chvilku na parkoviste pred obchodem... a vite vse.

Stan

Příspěvek od Stan » 05 čer 2018 17:06

Noviny nectu a televizi nevlastnim, protoze se snazim zit nestresujici zivot a tak jsem obcas prekvapen. ;)

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 » 05 čer 2018 19:41

Stan a spol. Šlágr TV mě taky hlava nebere, ale je to tak. Možná se Peterka inspiroval duem "Eva a Vašek" a dotáhl to do dokonalosti. Předpokládám, že tuto televizi časem bouchne za neskutečné milióny, třeba zrovna Soukupovi.

Greyhound90

Příspěvek od Greyhound90 » 05 čer 2018 20:41

biscuit píše:
05 čer 2018 16:23
kolik vam je let panove? ze jste porad prekvapeni kolik prazdnoty je v lidskych hlavach. staci se kouknout na volebni vysledky, zapnout na deset minut televizi, postavit se na chvilku na parkoviste pred obchodem... a vite vse.
Tímto je řečeno naprosto vše. Proto máme vládu jakou máme, prezidenta jakého máme. Dnes v naší ulici namalovali modrý lajny na parkování pro Pražáky. Od 1.7. vše placené. Já neb nemám trvalý pobyt v Praze mám smůlu. Parkovací kartu nemám nárok získat, přestože tu jsem 18 let. Neustálé omezování osobních svobod salámovou metodou. Za chvíli budem platit za sezení na lavičce v parku a chození po ulici. Promiňte off topic, a politickou agitku, ale musel jsem si někde ulevit. :evil: Pro ty, které štvou podobné věci doporučuji knihy "Kokoti jsou věční", "Spiknutí kokotů" a "Dost bylo kokotů". V životě jsem se tak nepobavil.
https://www.databazeknih.cz/knihy/kokot ... avit-23269
http://tydlitatova.blog.tyden.cz/clanky ... okotu.html

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 06 čer 2018 08:45

> Šlágr TV mě taky hlava nebere,

Treba vykuknut zo svojej bubline a realisticky zhodnotit obcanov s ktorymi zijes v jednom state :-) Ich (ne)vkus. Na Slovensku sa NAJVIAC zo vsetkych zanrov predavaju prave sracky co idu na Slager TV (nieco podobne mame totiz aj my, neviem presne ako sa to vola ale 2 hlavne eminencie v tomto prude u nas su Martin Jakubec a Otto Weiter), a verim ze u vas to bude podobne... Zial to je realita ..

> Tímto je řečeno naprosto vše. Proto máme vládu jakou máme, prezidenta jakého máme.

Ano. Presne. Ja uz som davno vytriezvel z viery v ludi. Ludia su povacsine jebnute tupe stado. Som strasne vdacny za tych par rozumnych ludi co poznam (aj tu na ezone, aj v nazivo), co maju rozhlad, kozmopolitne myslenie, chapu veci v sirsich suvislostiach a nedaju sa oblbovat hoaxami a fake news, dokazu si spravit svoj nazor na zaklade faktov .. zial, to su len vinimky ktore si drzim vo svojej bubline, drviva vacsina priemernych ludi (minalne v SK, CZ - ale som nachylny verit ze tak je to vsade na svete) je proste tupe konzumne stado (praca - krcma, ponadavat na vladu - vecer telka spravy,ponadavat na zly svet, potom nejaky stupidny serial alebo reality show, pomedzi to zavidiet susedovi nove auto, lepsiu pracu, suche z nosa, a tak stale dokola) ...

rastis

Příspěvek od rastis » 06 čer 2018 10:23

Greyhound90 píše:
05 čer 2018 20:41
...Já neb nemám trvalý pobyt v Praze mám smůlu. Parkovací kartu nemám nárok získat, přestože tu jsem 18 let...
nechcem moralizovat, hlavne ani neviem, ako to u Vas je. u nas dane z prijmu fyzickych odob idu do samosprav a vyssich uzemnych celkov a rozdeluju sa samozrejme podla trvaleho bydliska. cize ak niekto byva u nas v hlavnom meste bez trvaleho pobytu, tak samozrejme vyuziva a zatazuje komunikacie, parkovacie miesta a podobne, ale mesto ani kraj z neho nema nic, dane z jeho prijmu idu do miesta jeho trvaleho bydliska. v tomto duch sa mi zda akekolvek zvyhodnovanie ludi s trvalym bydliskom spravne :wink:

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 06 čer 2018 10:49

bohuzel v praxi je to slozitejsi trochu a vlastne takovej zacarovanej kruh. ono je tezke se prihlasit k trvalemu pobytu v praze, nebo i v jinem obvodu (to je stejny pripad s parkovacimi kartami), kdyz bydlis jen v pronajatem prostoru. takze to nemusi byt o tom, ze on by nechtel, ale proste nemuze...

rastis

Příspěvek od rastis » 06 čer 2018 10:55

tomu tiez rozumiem.

s tymto ovsem hudobni prostituti asi problemy nemaju :)

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 06 čer 2018 11:38

Greyhound, biscuit: trvale bydliste si muzes dat kam chces i v najmu, staci na urade ukazat najemni smlouvu a je to. V podstate ani nepotrebujes souhlas najemce, ten to ale muze kdyztak napadnout ex -post, protoze mu prijde oznameni, ze si nekdo prihlasil bydliste na jeho nemovitost. takze je samozrejme lepsi se s nim dohodnout predem. Ted jsem to zrovna resil se svymi najemniky. Nerikam, ze zony a jine veci jsou idelani, ale netreba si to jeste ztezovat:)

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 06 čer 2018 12:00

ja uplne nevim jak to je, protoze nastesti bydlim ve svym :-) ale vim, ze kamarad mel problem po prestehovani se na letnou (z modran). bydlel tam vlastne na trech mistech a vsude mel problem. ale treba delal neco spatne ;-) nevim, jak to ma gh.

rastis: prostituti s tim mozna problem nemaji, ale prostitutky jo. ty se casto stehujou :-D

ZFarkas
Vybavení

Příspěvek od ZFarkas » 06 čer 2018 12:17

Myslim ze je to stejny jako u socialnich pracovnic na E55 - hudebni prostitut hraje jen za penize, zatimco pravy muzikant jen z ciste lasky k hudbe 😂
Naposledy upravil(a) ZFarkas dne 06 čer 2018 12:26, celkem upraveno 1 x.

rastis

Příspěvek od rastis » 06 čer 2018 12:25

cize... umenim by sa nemalo zivit ? ak umenie ale vygeneruje zisk, komu by mal ist ? predajcovi, vysielatelovi, odborovemu zvazu, statu... len nie umelcovi - to by bola prostitucia :)

ZFarkas
Vybavení

Příspěvek od ZFarkas » 06 čer 2018 12:28

Proc by nemelo? Akorat kdyz to delas za penize tak jsi prostitut 😂 Jedno zda v te socialni oblasti nebo hudebni 💰💰💰

rastis

Příspěvek od rastis » 06 čer 2018 12:39

no vsak to pisem - ak chcem byt umelec a robim umenie a podari sa na tom umeni vygenerovat zisk, tak ak si z neho nieco zoberiem, som prostitut. takto vnimam to, co si napisal... a este sa k tomu spytam, ze ak necham ten vygenerovany zisk vsetkym okolo, len nie sebe, sice nebudem prostitut, ale nebudem uz potom debil ?

Odpovědět