KOSS PRO 3AA

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
nunu
Příspěvky: 1614
Registrován: 23 úno 2003 18:56

KOSS PRO 3AA

Příspěvek od nunu »

Da se to u nas nekde sehnat za podobnou cenu jaka je na webu koss ???Potrebuju nejake sluchatka do prace,je to asi posledni sance jak se nezblaznit.mam vedle sebe slepice a ony porad kvokaj.zabit je nemuzu...nutne potrebuju uzavrene,ne kvuli okolnimu hluku ,ale aby nebyly slyset prilis do okoli.Mam otevrene a to neni idealni stav...Pripadne doporucte neco jinaho,ale s ohledem na integrovanou zvukovku a mp3...Spis aby se to dobre nosilo a nepotily se moc usi.U kossu se mi libi ta jejich zaruka,udajne nedelaji problemy kdyz se polame snura,dokonce ani kdyz si je nekdo zozsedne...Vymani a basta.U nas co jsem nasel za to chteji okolo 3500,v nemecku 60 eur...


http://www.koss.com/koss/kossweb.nsf/p? ... ^fs^PRO3AA

Uživatelský avatar
nemo
Příspěvky: 453
Registrován: 27 bře 2004 20:30

Příspěvek od nemo »

Obrázek

nunu
Příspěvky: 1614
Registrován: 23 úno 2003 18:56

Příspěvek od nunu »

Dobryyy -))))))))))Preci ale ty nejake sluchatka jsou komfortnejsi...Ono totiz slepice kdakaj ze to z tech otevrenych jde moc slyset a tudiz ony se neslysi.Nicmene zaplatpanbuh za ne,ja bych takovou praci co delaji ony delat nemoh.Holt mame to u nas zatim nedobre vyresene,neni zadna zvlastnost kdy delam nejakou malou serii s SMD se svabama s rozteci o.50 a o dva metry zacne udernik triskat kladivem do neceho -)))Ale amm to tam zatim jeste rad,nerad bych menil zamestnavatele...Sluchatka mi to poresi ...A treba casem dostanu specialni odhlucnene pracoviste bez slepic.

Uživatelský avatar
nemo
Příspěvky: 453
Registrován: 27 bře 2004 20:30

Příspěvek od nemo »

Hele, beze srandy :) 3M model 1100, cena tak 5 Kc, utlum 29 dB.
Koupis v prodejne s pracovnima pomuckama-monterky, prilby apod.
Nejprve je vyzkousej a pak res sluchatka. Navic te nebude rusit muzika a vic v praci udelas. Vyborne osvedcene do vlaku, nekolik hodin v kupe s damskou posadkou byva taky prima..

nunu
Příspěvky: 1614
Registrován: 23 úno 2003 18:56

Příspěvek od nunu »

Ale ja chci v rachote tu muziku mit -)))

Uživatelský avatar
nemo
Příspěvky: 453
Registrován: 27 bře 2004 20:30

Příspěvek od nemo »

Ok, ja bych zase s muzikou v usich nic neudelal.. :)

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Příspěvek od kexik »

nunu: zlav a skus sennheisser hd202... cena okolo 30 eur ale su nechutne citlive a uzavrete. zhruba mesiac od zakupenia maju desny prezenc na vyssich stredoch ale casom sa to straca. a v tejto cenovej skvely bas a pomerne malo sumienkove vysky, ktore idu celkom vysoko. aspon mne osobne zneju dost prijemne a do prace by som ich kupil hned.

Odpovědět