Kvalita nahravek na Beatportu , Juno atd...

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Ondra P.

Kvalita nahravek na Beatportu , Juno atd...

Příspěvek od Ondra P. » 10 zář 2008 19:31

Nakoupil jsem uz celkem dost alb , tracku z beatportu, juna a zjinych download store a nemuzu si pomoct ty nahravky sou kvalitou fakt hruza je to jakoby prebuzeny ten sound celej ... hlavne DnB tracky...
Nakupujete nekdo taky? jak jste spokojeni?
Sem si myslel ze kdyz za to zaplatim ze dostanu poradnou kvalitu ale ono ne...
Nevim jestli to je naschval takovim "masteringem" anebo cim....
stahnul jsem dokonce stejny tracky z dvou ruznejch download storua zni to stejne takze ty labely to tam museji davat v nejaky podivny verzy....

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 10 zář 2008 20:02

no jak kdy, vetsinou problem neni, ale nekdy je poznat, ze je to od producenta z pocitace. obcas to hraje hodne potichu a musim si to na hrani masterovat.

ADDyS

Příspěvek od ADDyS » 11 zář 2008 07:01

Brooklyn / juanita juarez píše:no jak kdy, vetsinou problem neni, ale nekdy je poznat, ze je to od producenta z pocitace. obcas to hraje hodne potichu a musim si to na hrani masterovat.
No presne je to jak kdy... nektere tracky jsou zvukove excelentni a neco mi pripada jak nejakej rip. Davam si na to bacha, protoze me to obcas nastve... je zajimave ze se ani to neda vybirat podle producenta ci labelu, prijde mi ze po kazde je to jiny zvuk... i kdyz jsou vyjimky...

biscuit

Příspěvek od biscuit » 11 zář 2008 08:28

co si budem povidat, mel jsem i par vinylu, co staly zvukem za starou blazkovou a clovek to zjistil treba, az kdyz to slysel v klubu. je to vzdycky o labelu a konkretnich producentech. bohuzel ukazek ve vetsi kvalite se asi jentak nedockame, takze to bude porad trosku risk a zaroven bohuzel myslim, ze i trosku smula pro neznamy labely, protoze asi neni moc lidi co ma odvahu zkouset jejich zvuk. musim rict, ze na beatportu jsem se spalil jen malokrat a nikdy to nebyl vylozenej pruser. navic mam s nima velmi dobrou zkusenost pri reklamovani - nikdy nebyl problem z jejich strany a myslim, ze by nebyl ani kdybys reklamoval opravdu objektivne spatnej zvuk.

f.un

Příspěvek od f.un » 11 zář 2008 08:40

co som kupoval na dancetrackdigital tak kvalita bola vzdy super a ukazky su tiez kvalitne,sa to neda porovnat s beatportom (kvalita ukazok)
macbook, maschine, logic 9, korg zero4, lpk25, yorkville ysm1

Sonority

Příspěvek od Sonority » 11 zář 2008 19:43

[quote="biscuit"]mam s nima velmi dobrou zkusenost pri reklamovani - nikdy nebyl problem z jejich strany /quote]

Nemohl bys uvest nejakou reklamaci konkretne? by me dost zajimalo, jak se da reklamovat track stahnutej z beatportu, resp. co se stalo.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 11 zář 2008 21:11

sonority: nevim jestli to najdu v emailu... problem byl s lupancema v tracku (resil jsem i neco jinyho, oboji jsem bez problemu vyresil a pricetli mi na konto penize za ten vyreklamovanej track)
kdyz to najdu, mam ti to nekam preposlat?
edit: mas pm

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 11 zář 2008 21:16

Sonority píše:
biscuit píše:mam s nima velmi dobrou zkusenost pri reklamovani - nikdy nebyl problem z jejich strany
Nemohl bys uvest nejakou reklamaci konkretne? by me dost zajimalo, jak se da reklamovat track stahnutej z beatportu, resp. co se stalo.
ja si treba koupil omylem dva tracky, zjistil jsem to po zaplaceni. nestahl jsem je a napsal na support, za par hodin mi vratili kredit.

Sonority

Příspěvek od Sonority » 12 zář 2008 21:17

To by me zajimalo, kolik tam musi sedet lidi a celej ten beatport ridit, vyrizovat vsechny reklamace, u kazde skladby kontrolovat jeji obsah, delat ukazky atd.. A vubec kolik, tam je skladeb ke koupi, trzba atd. Pokud maji zkoro 50% z kazde stazene pisnicky, tak to musi byt asi dost.

Odpovědět