Legalizujte své cracky - pouze v lednu

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 05 led 2006 08:11

to jo. Někdy je to fakt napytel - už i proto jsem vlastně upgradoval z VST5 až na SX3, protože mezitím jsem nic nového nepotřeboval.....

P.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 05 led 2006 16:40

pavlii : to sme ale kludne mohli ostat na Cubase 3.0 na ATARI :) Nic noveho sme predsa nepotrebovali ! :)

synth

Příspěvek od synth » 05 led 2006 18:47

mě je fajn na H2O :-)Nebudu si přece zasírat další USB na HW klíč :-)Jinak ten Crack se instalnul jako E-mu :-) tohle je pouze LEGRACE :-))Sakra :-))) ale otestovaná :-))

ambivalence

Příspěvek od ambivalence » 05 led 2006 19:31

Tak to som mohol počka? s kúpou SX3 ešte dva mesiace a mohol som ušetri? 6 litrov. Len by ma zaujímalo, ako taký sľub vernosti vyzerá. Či je pri tom aj farár. :)
Win XP, M-Audio Delta 1010LT, Cubase 4, Novation ReMOTE 49SL COMPACT, Behringer Eurorack UB1002, Ibanez AF85

synth

Příspěvek od synth » 05 led 2006 19:40

ambivalence píše:Tak to som mohol počka? s kúpou SX3 ešte dva mesiace a mohol som ušetri? 6 litrov. Len by ma zaujímalo, ako taký sľub vernosti vyzerá. Či je pri tom aj farár. :)
myslím že je to pekna blbost ...myslim ze je to pouze mark.tah .....
sinizit cenu na minimum aby prodal vice kusů ....... ta reklama mi prijde legracni :-) mysli ze jsou 2 kategorie - ti co to potřebujo legální....co je to nějakou formou ziví atd. a na ty co to dělaj pro radost a nemají moc peněz .... řešení je jasné ..... :-))) udělejte anketu kolik lidí na tomto fóru používá warez .... :-)))

ambivalence

Příspěvek od ambivalence » 05 led 2006 20:12

Synth, je jasné, že je to marketingový ?ah, prichádzajú nové produkty, starých sa treba zbavi? a ceny tiež padajú. Ľudia, ktorí nakupujú v Januári, najviac ušetria. Tak je to v každom obchode. A je predsa vec svedomia každého, či bude používa? software originálny, alebo pirátsky. Toho, kto na to nemá, tlačí svedomie menej.
Win XP, M-Audio Delta 1010LT, Cubase 4, Novation ReMOTE 49SL COMPACT, Behringer Eurorack UB1002, Ibanez AF85

onehalph

Příspěvek od onehalph » 05 led 2006 21:10

synth: ze vzdycky nejvic chteji delat ruzne ankety, co kdo pouziva, lidi, co asi jedou i na nelegalnim systemu - i kdyby Ti za to davali penize - proste warez forever, ze? :-)
Mam kamosa, ten to tak ma, ale kolo za 40k CZK si koupi bez mrknuti oka :-)

synth

Příspěvek od synth » 05 led 2006 21:28

onehalph píše:synth: ze vzdycky nejvic chteji delat ruzne ankety, co kdo pouziva, lidi, co asi jedou i na nelegalnim systemu - i kdyby Ti za to davali penize - proste warez forever, ze? :-)
Mam kamosa, ten to tak ma, ale kolo za 40k CZK si koupi bez mrknuti oka :-)
myslím si že :
clověk dává dohromady nějaký setup a říká si ...no mám kolem 50t. -koupím si nějaký synth...+ PC+ ZK a soft? mmm toho se tu válí tuna na co budu dávat 24t nebo po slevě 12t za SX? no napíšu ....... a on mi pošle za litr cédo plný toho softu :-))obecně vzato ...softu se nepřikládá nějaká důležitost../morální? :-)/hej borec myslím si že člověk vlastnící warez nemá o nic horší svědomí jak legalman :-)Muj názor : pokud chci začít s music/kompozice/tak na test zda to má smysl nepoužiji SW za 24t. atd.a to není jen hudební SW.... to si dov. jen nějaký boháč....na druhou stranu ...- od toho jsou asi demoverze co ? :-)Je to začarovaný kruh ......
a tak to zůstane :-))prostě někdo má warez a někdo ne ...osobně necítím na sobě žádnou křivdu za to že zrovna já mám legal :-)Je to pouze prostředek ...a vísledek zda je ve warezu nebo ne mě moc morálně netrápí :-)úvahy k pivu :-)

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 05 led 2006 21:33

Cubase nema demoverziu.

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 06 led 2006 07:47

2Pytkin: :-D no zase takhle jsem to nemyslel ;-) legrace - ale na Atari nebylo VST....takhle jsem to myslel. Do určité hranice prostě není mezi VST a SX rozdíl v možnostech - akurát se trochu liší způsob práce :-) Ale pohoda, já si nestěžuju. Samozřejmě se takhle ale připravuju občas o možnosti reakcí na dotazy, protože danou verzi nemám doma, tudíž bych se mohl pohybovat pouze v dohadech...no ale zase tu je plno jiných :-D

P.

pavlii
Moderátor

Příspěvek od pavlii » 06 led 2006 07:48

2Solarfall: aha - teda to je fak napytel, teď jsem se tam se zájmem kouknul a už mají jen demo WL5 :-( Mno - dříve bylo alespoň demo SX1.....

P.

onehalph

Příspěvek od onehalph » 06 led 2006 09:55

synth: nechci vubec moralizovat - to ani omylem, ale je mozny kazdodenni pouzivani (po dobu nekolika let) povazovat jeste za "test"? :-)))

synth

Příspěvek od synth » 06 led 2006 10:37

onehalph píše:synth: nechci vubec moralizovat - to ani omylem, ale je mozny kazdodenni pouzivani (po dobu nekolika let) povazovat jeste za "test"? :-)))
Jak by řekl dendy "pravda je tam nekde vonku" :lol:
myslím ,že ti je taky uplně jedno ,že jsem si domů ještě žádný Win legálně nekoup. :lol: sakra mlčím :-) offtopic

dano

Příspěvek od dano » 06 led 2006 13:37

Ako vidim, Dendy je na tomto fore citovanejsi ako Murphy :lol:

Ja som sa rozhodol pre cestu postupnej legalizacie toho, co skutocne potrebujem. Zacinam SE3, neskor SL, SX nikdy nevyuzijem. No a potom nejake tie VSTi a VST, bud okresane, alebo vo vypredaji kupene (vidim obcas aj za 2000Sk). V spojeni s HW syntmi sa tak bude dat prezit. Obcas sa mi totiz podari zarobit tym nejaka ta koruna a to uz o teste nemozem naozaj hovorit :lol:

dano

Příspěvek od dano » 18 led 2006 16:58

Otazku, ci aj na Slovensku nechce Sunteq spravit akciu ako v Cechach Disk som im napisal a dostal som takuto odpoved od majitela firmy:

My sme mali uz niekolkokrat amnestie na nelegalny softver. Fakt je, ze poslednykrat asi v r. 2002. Vzdy bola odozva minimalna. Ti, ktori pouzivali nelegalny softver by si ho nekupili ani za 5 SK ("z principu") a ti co chcu robit a prinasa im to aj nejaky profit, vedia, ze par tisic je ten softver hodny a ked chcu oni peniaze za svoje tracky tak musia zaplatit aj programatorom za ich kod. Skor sa priklaname k nejakej podpore kapiel a studii, ktore zacinaju a este nemaju dost penazi na nakup technologie. Neznamena to ale, ze ked k nam niekto zavola a povie, ze ma kapelu a chcel by si nieco kupit, tak ze dostane automaticky zlavu 50%. Ak chce, nech pride, "predvedie sa" a my vzdy najdeme riesenie ak pomoct niekomu, kto si to zasluzi a o pomoc stoji. Aj my sme zacinali ...

Odpovědět