Madonna - Confessions on a Dancefloor

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
sparX

Příspěvek od sparX » 28 říj 2005 11:16

Solarfall píše:najlepsi na tej pesnicke je ten sampel abby

jj asi tak :wink: , wono je to ve výsledku ale asi fakt uplně jedno ... kolik pubošů zná ABBu :---))) ( … hlavně že to sype . .-)

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 28 říj 2005 11:28

abbu asi moc nie ale A-teens urcite veeeela...

sparX

Příspěvek od sparX » 13 pro 2005 15:46

Tak album je už nějakou dobu venku a já si ho dost naposlouchal .
Ale stále nemůžu vyřešit otázku jeho zvuku ... je to "new sound" nebo prostě jen "cr*p" co si na něco hraje ? jasně je to dance album , takže ta ?plastoidnost? je asi na místě ? ale až tak ?

Jak to na vás působí ?

Na mě tak trochu jako limiterová mánie .-))

Nějaké info z ?kuchyně? :

http://www.madonnalicious.com/images/ex ... _page2.jpg
http://www.madonnalicious.com/images/ex ... _page3.jpg
http://www.madonnalicious.com/images/ex ... _page4.jpg
http://www.madonnalicious.com/images/ex ... _page5.jpg

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph » 13 pro 2005 16:30

Na mě tak trochu jako limiterová mánie .-))
celkem souhlasim, je to tak nahustene, az mi to malinko pumpuje v usich a je mi to az trochu neprijemne, kdyz to posloucham dyl. Netroufam si rict, ze by ten zvuk byl v necem konkretne spatny, ale urcite neni prijemny.

Hudebne imho zadny zazrak, ale tragedie taky ne. Ma pro me svoje svetle i temnejsi momenty. Co mi ale fakt dost vadi, kdyz to posloucham jako album v kuse, tak temer vsechny skladby jsou takrka totozne, jak pres kopirak. Tezko rict nakolik je to dane tim nahustenym zvukem. Opravdu dost jich zacina stejnym akordem a melodicka struktura se take temer nelisi. I pres to nektere kousky me tak jako nostalgicky potesily.

sparX

Příspěvek od sparX » 13 pro 2005 16:46

Amorph píše: Netroufam si rict, ze by ten zvuk byl v necem konkretne spatny, ale urcite neni prijemny.
To je přesně řečeno ... tak to cejtím taky :wink:
Amorph píše:Hudebne imho zadny zazrak, ale tragedie taky ne. Ma pro me svoje svetle i temnejsi momenty. Co mi ale fakt dost vadi, kdyz to posloucham jako album v kuse, tak temer vsechny skladby jsou takrka totozne, jak pres kopirak. Tezko rict nakolik je to dane tim nahustenym zvukem. Opravdu dost jich zacina stejnym akordem a melodicka struktura se take temer nelisi. I pres to nektere kousky me tak jako nostalgicky potesily.
Mě hodně vadí strings ... je to jak přes kopírák z předešlých alb .
Jinak to album je zajímavý v tom , že nijak zvlášt neoslňuje , ale přitom přitahuje ... v jeden okamžik jsem ho sjížděl pořád dokola - hlavně Forbidden Love ...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 13 pro 2005 17:23

Me to album hodne bavi, nektery momenty jsou kouzelny, a zvuk se mi libi moc, je takovej no ehm nadherne analogovej imho.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Pulse Man

Příspěvek od Pulse Man » 16 led 2006 20:03

Cyril píše:Me to album hodne bavi, nektery momenty jsou kouzelny, a zvuk se mi libi moc, je takovej no ehm nadherne analogovej imho.
Tak jsem mel moznos si poslechnout novou Madonnu a jsem nadsenej.
Prijemne. Posun hodne dopredu.

23grow

Příspěvek od 23grow » 18 led 2006 18:22

porad je to madonna .......a zvuk jakoze respect .))

dano

Příspěvek od dano » 18 led 2006 18:35

Solarfall píše:som si vypocul ten jej novy singel .... a je to v kategorii alcazar.... veeelmi lacne.. keby som to nevedel tak tam madonnu ani nespoznam. znie to jak milion dance kapiel...

najlepsi na tej pesnicke je ten sampel abby

:mrgreen:
uplne s tebou suhlasim... ak to porovnam s podla mna najlepsie zaranzovanou pop skladbou v histori FROZEN tak je to ako 4ta cenova.

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 18 led 2006 18:47

Frozen je vec kvoli ktorej som si zacal vazit Madonnu... a sranda je ze sa kvoli tomu tracku sudi ;)

biscuit

Příspěvek od biscuit » 18 led 2006 19:06

hele o co prichazim, kdyz si neposlechnu jeji album? je tam neco co se musi slyset?
ja nejak nemam chut protoze ten singl je pro me velkej sh*t. a o klipu ani nemluvim, to co tam madonna predvadi je minimalne trapny a podle me uz na rucnik. jako neupiram ji, ze ma na svuj vek hezky telo (jestli to neni kompjutr retus), ale uz by mohla mit trochu rozumu. nechapu, ze ji tohle bastite...
...jenom muj nazor

dano

Příspěvek od dano » 18 led 2006 20:50

Solarfall píše:Frozen je vec kvoli ktorej som si zacal vazit Madonnu... a sranda je ze sa kvoli tomu tracku sudi ;)
nevies nahodou kto to aranzoval? bo ta hra so zvukmi je uplny vrchol. ked som to pocul prvy krat, tak som sa posral. je to naozaj jedina skladba v pope, ktora ma dostala uplne...
biscuit píše:hele o co prichazim, kdyz si neposlechnu jeji album? je tam neco co se musi slyset?
ja nejak nemam chut protoze ten singl je pro me velkej sh*t. a o klipu ani nemluvim, to co tam madonna predvadi je minimalne trapny a podle me uz na rucnik. jako neupiram ji, ze ma na svuj vek hezky telo (jestli to neni kompjutr retus), ale uz by mohla mit trochu rozumu. nechapu, ze ji tohle bastite...
...jenom muj nazor
klikni si www.madonna.com a hned to zacne hrat...

ale stranku www ma vybornu
Naposledy upravil(a) dano dne 18 led 2006 20:59, celkem upraveno 1 x.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 18 led 2006 21:12

dano píše:
Solarfall píše:Frozen je vec kvoli ktorej som si zacal vazit Madonnu... a sranda je ze sa kvoli tomu tracku sudi ;)
nevies nahodou kto to aranzoval? bo ta hra so zvukmi je uplny vrchol. ked som to pocul prvy krat, tak som sa posral. je to naozaj jedina skladba v pope, ktora ma dostala uplne...
Patrick Leonard a Craig Armstrong

dano

Příspěvek od dano » 18 led 2006 21:15

Kermitak píše:Patrick Leonard a Craig Armstrong
dik,

inak Patrick Leonard uz nie je prave najmladsi a o to vacsia supa je to. je to nieco podobne ako ked som minule pozeral fotky zo studia Angela Badalamentiho, ktory ma uz cez 70 rokov a pritom fici na tom najlepsom a najnovsom a jeho napady su stale genialne a aktualne.

KAYKO

Příspěvek od KAYKO » 18 led 2006 23:22

Podla mna jedna z prelomovych skladieb u Madonny bola Justify my love a za skladbu ako jednu z najlepsim aranzom a zvukom radim Music od Madonny. Ale to nie je divu ked sa o singel aj album postaral Mr. M.

Odpovědět