Marilyn Manson v Praze

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Crowley

Příspěvek od Crowley » 14 čer 2007 09:50

Ne, nebyl jsem tam. Mansona moc nemusim, je to urcite skvely obchodnik a bavic, ale jeho, i kdyz profesionalni tvorba, me neoslovuje. Byly tam nejake me kamaradky a mely z toho podobny dojem jako ty. Ja jsem se spis vyjadroval k Banane, ze byli levni:) S tim vstupnym to ale zkus, mozna, ze se to chyti:))heheh

A.P.

Příspěvek od A.P. » 14 čer 2007 13:12

Cyril píše:Celej ten koncert hodnotim jako jeden velkej podvod. Stalo to uplne za hovno!!!!!

Po tom, co jsem videl bajecnej koncert s naprosto neskutecnou show pred sesti lety, scena se menila po kazdy pisnicce, koncert byl barevnej a vzrusujici jsem se na vcerejsek opravdu strasne tesil.Pak nekonecny cekani na... na nic. Nudnej, nezazivnej a zrejme i sam se nudici (nebo nebyl ve forme) Manson, vlazny "vykony", nekonecny cekani mezi pisnickama na nic, zadna zmena sceny, zadny prekvapeni, velka zidle na konci po nekonecnym cekani to fakt nezachranila, dohral Nobodies, rozsvitilo se a slo se domu. Takovej konec bych cekal od Type O Negative, ale ne od Mansona. Byl jsem vylozene NASRANEJ, protoze dat za takovou ubohost 850 Kc je sila. Pak sem tam koupil pritelkyni plakat za 100 Kc a to je to jediny, co jsme si z toho vecera odnesli.
Tak jsem na tom koncertu byl taky. I kdyz rovnou musim rict, ze trochu z donuceni, sam Mansona vubec nemusim, ale pritelkyne ho ma hrozne rada, takze jsem sel s ni jako doprovod. Prvni sok byla predkapela a musim rict, ze jsem cekal na nastup Mansona jako na vysvobozeni. Cekani dlouhe vic jak hodinu bylo opravdu dost nechutne. Nevite nekdo proc? Vsiml jsem si, ze ke zvukari stehovali behem tyhle dlouhy pauzy nejaky rackovy case, znamena to, ze jim neco umrelo a shaneli nahradu?
Pak zacalo samotne vystoupeni a musim rict, ze to bylo velice slabe, hudba mne nezaujala, scena take zadny zazrak.
A bohuzel mne to v nedeli ceka znova, nebot razim na festak do Nemecka, kde vystoupi par mojich oblibenych kapel (And One, Project Pitchfork) a bohuzel jako hlavni hvezda Manson

Cyril

Příspěvek od Cyril » 14 čer 2007 13:54

A. P. tak pak poreferuj jestli predvedl lepsi show, nebo jestli to bude stejne na hovno... vubec to nechapu a jsem z toho fakt rozcarovanej do tedka, hodne jsem se tesil... a co pritelkyne, libilo se ji to?
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

parek

Příspěvek od parek » 14 čer 2007 14:23

ja jsem ho videl poprve, jak rikam, koncert vpohode, ale jako velkej fanda jsem cekal neco trosku vymakanejsiho...
btw snazil jsem se aspon vyslidit, na co hrali, protoze to meli prikrity tema plachtama a na tom svicny... bohuzel, na nic zavratnyho jsem tam nenarazil, jedine snad to, ze pod tim byly schovany takovy velky konstrukce, ve kterejch u kytaristy visely rychloupinakama pridelany dve 4x12" bedny, znacka neznama, basak mel v ty samy pixli cosi, co se vypadlo jako 8x10", ale taky, znacka zadna, vzorek latky napadne podobnej voxum... co jsem ale hledal nejvic, byly prave zesilovace, bedny byly vicmene jasny, takze me dost zarazilo, ze jsem tam nic takovyho nezahlid, naopak jsem spis cumel, ze oba instrumentalisti za tema bednama v meli akorat rackovy verze digi 002 a naky na dalku ne uplne dobre identifikovatelny efektaky... divny! :|
Čí to byl proboha nápad se timdle živit??

Cyril

Příspěvek od Cyril » 14 čer 2007 14:28

Hele a ten kytarista z Vladivojny mel Rectifier, ze jo? No ale ten zvuk teda blee, byl hrozne mekkej, trapne rockovej na to co se snazil hrat (takovy jakoby numetalovy narezy)...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

A.P.

Příspěvek od A.P. » 14 čer 2007 15:07

Cyril píše:A. P. tak pak poreferuj jestli predvedl lepsi show, nebo jestli to bude stejne na hovno... vubec to nechapu a jsem z toho fakt rozcarovanej do tedka, hodne jsem se tesil... a co pritelkyne, libilo se ji to?
Tak pritelkyni se to libilo, ale rikala, ze to mozna je spis proto, ze ho videla zive poprve. Proti koncertum, co ma na videu ji to pry prislo slabe a Manson ji pripadal, ze tam je proto, ze na tom podiu byt musi a ne ze tam chce byt...
V pondeli napisu, jak to probihalo na Woodstage

Ondrash

Příspěvek od Ondrash » 14 čer 2007 16:59

Včera jsem poseděl v Crossu a pak se tam objevili známí i neznámí co byli na Mansonovi. Všichni koncert pěkně sepsuli. Prý tak ploužáky na doma. Hlavně málo akce...

parek

Příspěvek od parek » 14 čer 2007 18:56

Cyril: jj, vypadalo to na dual recto. ono se to da takhle tezko posoudit, protoze meli ocividne zamerne posahanej zvuk, podivny pomery a hlavne uplne neuveritelne potichu (oproti mansonovi), coz je samozdrejme bezna praktika u predkapel, aby nezastinily hlavni hvezdu, jenze co je moc, to je moc... dyt to vubec nemelo spodky zadny :?

elektri

Příspěvek od elektri » 14 čer 2007 19:51

parek

Příspěvek od parek » 14 čer 2007 20:41

eh, zrovna jsem to chtel postnout :mrgreen:

Cyril

Příspěvek od Cyril » 15 čer 2007 12:52

Tak jsem cetl, ze mu tam museli mezi pisnickama davat dejchat kyslik... no ale porad marne ocekavam nejakou omluvnou tiskovou zpravu nebo neco, at si nemusim myslet, ze je Manson -****/ ***--*enej.

parek

Příspěvek od parek » 15 čer 2007 14:56

Cyril: mas pls zdroj?

Cyril

Příspěvek od Cyril » 15 čer 2007 15:13

parek: no rikali to v diskusi pod tim clankem co je o par radku vejs :)

A.P.

Příspěvek od A.P. » 18 čer 2007 17:09

Tak mam za sebou festival Woodstage a s nim i vystoupeni Mansona. Musim rict, ze proti vystoupeni v Praze nebyl zadny vyrazny rozdil. Snad jen, ze nejak vynechal on pul-minutove pauzy mezi vecma. Cekal jsem, nejaku komunikaci s publikem, ale bylo to stejne jako v Praze - tedy komunikace temer nulova...

Cyril

Příspěvek od Cyril » 18 čer 2007 21:26

Mozna ho to uz proste nebavi...

Odpovědět