MUSIC-TOWN - peklo....

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
LUPO

MUSIC-TOWN - peklo....

Příspěvek od LUPO » 22 úno 2006 18:00

Chci se s Vami podelit o mou novou zkusenost s nakupem nastroje ze zahranici. Objednal sem si 1. unora v online shopu music-town.de edirol pcr-1 za 133 eur. Meli ho oznacenej ze ho maji, tak sem si ho objednal, a vzapeti mi potvrdili objednavku a vystavili fakturu na 133 + 15 euro za dopravu. tak sem to pres ebanku zaplatil, ti si strhli 17,6 eur za prevod penez a ja sem se tesil jak to slo hladce

po tejdnu sem jim napsal jestli uz jim dosly penize (prevody trvaji az 5 dnu) a pan mi odepsal ze maji problem s dodavatelem a ze by to trvalo 4-5 tydnu , tak prej co chci. Ja sem mu odepsal, ze si klidne pockam. tak sem zase cekal a ted v pondeli sem mu jen tak mimochodem napsal, jak to vypada. Odepsal mi hned, ze se omlouva ale ze edirol uz tenhle vyrobek nedistribuje, a co tedy dal, jestli mi maji poslat penize nazpet. protoze uz mam tuhle zkusenost s vracenim penez, kde si nemecka banka strhne poplatek za poslani penez do ceska, rekl sem mu ze ne, ze si radeji vyberu neco jineho a priplatim. Nakonec sem si tedy vybral edirol m30 ktery byl jen o 36 eur drazsi. napsal sem to panovi z reklamacniho ze si tedy beru m30, on mi potvrdil ze ho maji hned na sklade a poslal sem jim 36 euro (banka si OPET strhla 17,60 EUR za prevod.) Pan mi zmenil objednavku z pcr1 na pcr m30. hned rano me cejkal email od jeho kolegy, ze jim dluzim doplatek a at ho uhradim. tak sem odepsal v kopii na "meho" pana z reklamace, ze sem to jiz udelal a ze penize prijdou velmi brzy. odpoledne mi napsala jina pani z te firmy, ze mych 36 euro uz prislo, ale ze chteji 15 euro na postovne. napsal sem tedy mail vsem co mi psali, proc bych mel ZASE platit postovne, kdyz uz sem jim to jednou poslal. Napsali mi ze jim 2.unora prislo 133 euro a NE mnou poslanych 148. Poslal sem jim teda kopii vypisu z netu, ze to tak neni. Za chvili prisel mail, at jim poslu potvrzeni z banky. Zavolal sem tedy do banky, objednal si pisemne potvrzeni za 70 korun a zitra rano by mi melo prijit. Mezitim mi napsala mail sekretarka, ze jim skutecne musim poslat jeste 15 euro na postovne. Sel sem si tedy ven zapalit cigo protoze sem tomu absolutne nerozumel. Celkem sem jim poslal 133eur za pcr1 + 15 eur za postovene + 36 za navyseni rozdilu pcr1 - pcrm30 + 2x17,60eur za prevod penez + 70 korun za bankovni potvrzeni....

po navratu z cigara me cekal tenhle email:------------

Hello,

Yes, you are right. Tomorrow we will send you the Edirol via DPD.

With best regards
Steffi of Music-Town

Cyril

Příspěvek od Cyril » 22 úno 2006 18:08

tyvoe to je fakt peklo...! Music-Town skrtam ze seznamu...
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 22 úno 2006 18:16

Tak uz to chodi .. Dodacie terminy , to nikomu nic nehovori .. My ale musime robit vsetko nacas ..

LUPO

Příspěvek od LUPO » 22 úno 2006 18:17

no jeste sem zvedavej co mi poslou..... :)))

biscuit

Příspěvek od biscuit » 22 úno 2006 20:39

bud rad, ze s tebou alespon komunikuji rychle. thomann je desnej, trvalo jim odpovedet kvuli dotazu na zbozi za 1700eur tejden
z drazdan se neobtezovali odpovedet vubec
dobrou zkusenost mam ted s komunikaci s obchodama ve vidni. dotazoval jsem tam dva shopy a perfektni komunikace a viditelne snaha.
navic do vidne si zajedu za 300 busem, brnaci za 150 a slovaci muzou na kole :) a neplatim za*ranejm bankam za vsechny ty nesmysly - fakt bojkot!
za ty prachy se radsi projdu po vidni a dam si sacher a kaficko :)))
http://www.friendlyhouse.at
http://www.klangfarbe.com

tim nechci rict, ze maj nej ceny, ale treba virus ti desktop jsem nikde nenasel levneji, nez ve friendlyhouse

Munro

Příspěvek od Munro » 22 úno 2006 21:13

......ja chtel bahno a misto toho mam zuby...... :D

LUPO

Příspěvek od LUPO » 22 úno 2006 22:28

biscuit: davam si je na seznam :)

peteness

Příspěvek od peteness » 22 úno 2006 22:46

Hehe, Klangfarben znam. Sileny barak uprostred arabskeho ghetta :)
Tywoe 17 euraku za prevod je ulet.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 23 úno 2006 01:02

jo videl jsem fotku toho domu, vypadal "zvlastne" :)

Poklop

Příspěvek od Poklop » 23 úno 2006 08:22

No, jsou to proste hovada. Lidská blbost. Mimochodem, já mám podobnou zkušenost s lidskou blbostí :-)
Jeli jsme s kamarádem k Thommanovi do západního německa (jen naznačuji předpokládaný inteligenční kvocient).
Měl jsem sebou jen pár Euro, na nějakou drobnost, abychom nepřijeli s prázdnou. Tam jsem zjistil, že z mého pohledu tam nemají nic, z čeho bych se posadil na zadek(jenom hodně věcí). Dneska samozřejmě díky netu člověk holt zná všechno a v obchodě ho nic moc nepřekvapí.
Ale, protože sampluju zpěvy přes mix kvůli fantomu, tak jsem si chtěl udělat radost a zakoupil jsem si mikrofonní předzesilovač a fantomový napaječ asi za 75euro.
NO z parkoviště jsem se ještě vrátil zpět se zeptat, jestli náhodou není tento napáječ pouze 10V místo 48V :-)
Nikde to totiž nebylo napsaný, ani v návodu.
Odpověď: Some power machines and microphones working with 10V, but this one working with 48V.
No připadal jsem si jako blbeček z Čech, kterýho právě velký mistr ze "západního" Německa poučil.

Asi už tušíte, co se stalo, když jsem to doma propojil ....

No a tradiční situace. Vrácení zboží poštou, čekání na peníze. Nasranej ksicht. Nejvíc na sebe, jak jsem blbej :-)
Musim, ale přiznat, že Thomman mi mám dojem poslal asi o 5 euro víc, než jsem zaplatil.

delay

Příspěvek od delay » 23 úno 2006 08:59

To znám a nesnáším - radit prodavači, co mi má vlastně prodat, a nakonec to je stejně úplně něco jinýho... V CZ mám ale dobré zkušenosti s vrácením zboží...

Odpovědět