NEURON mastering studio

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
dendy
Vybavení

NEURON mastering studio

Příspěvek od dendy » 10 led 2007 21:27

jedna stranka ktoru som kedysi davno objavil a zdala sa mi podozriva.. prislo mi to cele ako nejaka sranda, recesia.. potom som na to zabudol.. teraz to niekto zase vytiahol (na inej stranke kde chodim).. tak by ma zaujimal vas nazor na vec... kuknite si texty, about, info, vypocujte si ukazky... CO SI O TOM MYSLITE ???

http://www.audionet.sk/neuron/

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 10 led 2007 21:53

Cely to na me pusobi dost amatersky a neseriozne. BTW Apogee PSX-100 jako masteringovej prevodnik... hmm...

bassline

Příspěvek od bassline » 10 led 2007 22:34

samo ze je to podvod...ziadne mena, adresy, nic, to je jasne....

Ivo
Moderátor

Re: NEURON mastering studio

Příspěvek od Ivo » 10 led 2007 22:48

dendy píše:jedna stranka ktoru som kedysi davno objavil a zdala sa mi podozriva.. prislo mi to cele ako nejaka sranda, recesia.. potom som na to zabudol.. teraz to niekto zase vytiahol (na inej stranke kde chodim).. tak by ma zaujimal vas nazor na vec... kuknite si texty, about, info, vypocujte si ukazky... CO SI O TOM MYSLITE ???

http://www.audionet.sk/neuron/
Od minula tam (bohužel) smazali ty nejkurioznějšítextové pasáže o masteringu atd. ...

"Majiteľ masteringovej spoločnosti im dáva mastrovať prevažne komerčné nahrávky za ktoré dostanú síce dosť veľa lowe, ale nahrávky sa im nepáčia. Chalani majú radšej alternatívnejšie veci (chillout, ethno, psytrance, dnb, raggae ...) taktiež majú dosť veľa času... "
:lol:

No ty ukázky z toho co se "chalanům páčí" znějí trošku (hudebně) nic moc ...

hubart
Vybavení

Příspěvek od hubart » 10 led 2007 22:51

no na tuto stranku som sa tu aj ja chcel spytat,podla mna je to tiez podvod.

Venti

Příspěvek od Venti » 11 led 2007 00:44

a maju tam troska chybu..

Prevodníky DA/AD
Apogee PSX 100

KAYKO

Příspěvek od KAYKO » 11 led 2007 02:03

Maju tam cislo na mobil.

freecoolin

Příspěvek od freecoolin » 11 led 2007 07:42

proč by to měl být podvod? Když může mít mastrovací studio IVO, proč by ho nemohl mít i někdo jiný. Kdo nevěří ať zavolá na ten mobil a domluví se!!!!

bassline

Příspěvek od bassline » 11 led 2007 08:59

freecoolin píše:proč by to měl být podvod? Když může mít mastrovací studio IVO, proč by ho nemohl mít i někdo jiný. Kdo nevěří ať zavolá na ten mobil a domluví se!!!!
To si fakt taky naivny? :P

Keby to bola seriozna zalezitost, tak je tam napisane info o ludoch ktori to robia, napise konkretne info o studiu (fotky, adresa) a nebolo by to cele napisane tak neprofesionalnym textom ako to tam je, napr. 'Profesionálny mastering
Na hardwarových mašinách ' - tato veta znie ozaj smiesne a absolutne vo mne nevzbuduzje doveru...
Je to skratka nejaky clovek ktory si doma za svojim kompom zaraba na ' domacom' masteringu prachy...

aum generator

Příspěvek od aum generator » 11 led 2007 09:24

bassline: imho je uplne jedno kto a kde to robi a podstatne su vysledky, ktore ked su, tak je to vsetko ok.....aj ked je pravda ze je neseriozne pisat ze to robi v studiu na 'hardwareovych masinach', ak to robi doma na kolene.....

a mozno to robi po pracovnej dobe ako fusku v studiu kde pracuje a nemoze preto zverejnovat meno a adresu studia a davat fotky...

ze sice je mozno naivne verit, no zaroven mi prijde rovnako hlupe ludom by default neverit...tiez to vo mne nevzbudzuje moc doveru, no zaroven mi prijde ze to moze byt kludne realne...

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak » 11 led 2007 09:44

Venti píše:a maju tam troska chybu..

Prevodníky DA/AD
Apogee PSX 100
Jakou chybu ? Ja nejak nic nevidim :)

Jinak si myslim ze je zbytecny pouzivat hned takovy slova jako podvod, k tomu neni duvod. Spis si myslim, ze je to nejaka banda amateru, ktera vam tu nahravku zmrsi. A treba taky ne, neznam je.

Odpovědět