Pomoc pri vyriešeni akustiky a rozmiestnenia študia+foto

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
greezmen

Pomoc pri vyriešeni akustiky a rozmiestnenia študia+foto

Příspěvek od greezmen » 22 úno 2007 02:36

Zdravim tak toto je moj doteraj%u161í miniraj. ale planujeme to prerobi%u165 a hlavne oddelit record room od re%u17eie. zatial to vypada asi takto: :? planoval som spravi%u165 predel asi od dvery na konci izby az po prve okno nalavo a tam spravit recording room ktory bude dostatocne velky pre bicie a potom ostatne sa tam mesti hravo.Obrázek
poto m toto je pohlad do druhej polky z ktorej sa prichadza cez schodisko ktore je ni%u17eej. a od neho ide aj stra%u161ne echo. Obrázek
Obrázek a tieto schody s tym neviem co urobim..

kexik

Příspěvek od kexik » 22 úno 2007 10:25

schody su perfektny difuzer... poznam jedneho home-recordera, ktory nahrava akusticke nastroje na drevenom schodisku v baraku
prve co by som riesil hned, je dlazka, nejake koberceky rozhodit, by asi pomohlo...

greezmen

Příspěvek od greezmen » 22 úno 2007 11:17

kexik píše:schody su perfektny difuzer... poznam jedneho home-recordera, ktory nahrava akusticke nastroje na drevenom schodisku v baraku
prve co by som riesil hned, je dlazka, nejake koberceky rozhodit, by asi pomohlo...
ano ano dlazku okobercovať už planujem . Cos taky toho difuzeru vies mi to troška vysvetliť aku ma to schodisko vyhodu a pre ake nastroje lebo pood schodiskom je uplne prazdna izba asi 4x5 m . dik

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 22 úno 2007 11:21

Určitě by chtělo to schodiště nějak uzavřít. Ten rozmazaný dozvukový "ocas" který se skrze něj pravděpodobně vrací bude asi trochu problematický (nemluvě o prostorové nevyváženosti).

Odpovědět