Pomoc v malem domacim studijku?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
DrAzIWoNE

Pomoc v malem domacim studijku?

Příspěvek od DrAzIWoNE » 26 čer 2014 09:32

zdravim vas pratele hudby,nemel by nekdo cas a chut zajet na navstevu a osobne mi poradit(zapadni cz)?jedna se o zapojeni hw(asi to mam dobre,ale vim ze ty stroje skryvaji vice moznosti a rad bych je vyuzil vsechny) a nabusovani v cubase artist7,nejde mi z ni signal ve stereu,jako jde,ale jeden kanal je vzdy moc potichu :( uz si nevim rady,koukal sem tutorialy vse..:(

DrAzIWoNE

Re: Pomoc v malem domacim studijku?

Příspěvek od DrAzIWoNE » 13 črc 2014 11:02

jo koukam,ze tady budou asi hodne pratelsti lide..ja zapomnel,ze hudba je byznys..ja si umim poradit sam,ale urcite tu bude nejakej typek,co z toho vymacka jeste vic moznosti nez sem doposud objevil..chcete se tu srovnavat nebo si pomahat?na co jsou pak tyhle fora?

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR » 13 črc 2014 11:33

ved sem popíš čo máš.. ako to máš zapojené.. čo vlastne chceš.. čo ti neni jasné.. prípadne to nafot a určite ti tu niekto poradí

MDudas

Příspěvek od MDudas » 14 črc 2014 01:35

ta krasna akademicka mluva....to urcite prilaka mnoho dobrovolnych radcov... :lol:

vasek

Příspěvek od vasek » 17 črc 2014 14:56

aspoň flašku jsi mohl nabídnout, když už...

rastis

Příspěvek od rastis » 17 črc 2014 15:58

nick hovori za vsetko :twisted:

dJR

Příspěvek od dJR » 17 črc 2014 19:44

no já ti tenkrát odpověděl, že pokud nejsi daleko Brna, nebo po cestě Praha - Brno, nebo Brno - Pardubice, tak se můžu zastavit... Ale pak jsem si všiml těch západních čech, tak jsem odpověď smazal...

Chci říct, že se rád skamarádím s někým podobně postiženým :D Já jsem si své studijko vybudoval také nedávno a dost mě to baví a nemám zatím nikoho, s kým by se dalo o tom debatovat naživo nad pivem :D

DrAzIWoNE

Příspěvek od DrAzIWoNE » 18 črc 2014 08:25

ReaktoplazmAR píše:ved sem popíš čo máš.. ako to máš zapojené.. čo vlastne chceš.. čo ti neni jasné.. prípadne to nafot a určite ti tu niekto poradí
o to ani tak nejde,to mam funkcni,ale v cubase nastavit mikrofon a mixak vubec nevyuzivam a vim,ze se s nim da delat spoustu veci :/ jde to ven jen z jednoho kanalu (nejak se to musi BUSovat jestli se vyjadruji spravne) a prave sem chtel spis osobni setkani s nekym kdo ma zkusenosti..nejakou flasku berte za samozrejmost :D zaplatim i cestu..

Odpovědět