Prohlidka studia

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Tudy

Příspěvek od Tudy » 26 úno 2007 20:39

MSK: nedělej z toho trágu :) Myslím, že Fova i Safa to vystihli dobře.
Jde jen o to, že když o Tobě zatím nikdo moc neví, tak si Tě jen tak nepozve domů. Spousta věcí se dá vážně řešit svépomocí po pročtení témat, která tu už jsou. Se zbytkem Ti tady někdo určitě poradí.

Easy :)

PS: blahopřeji k ADX-1
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

fova

Příspěvek od fova » 26 úno 2007 20:49

MSK píše:pak mi tu vysvetlujete jak jsem ho urazil a ze to bych nemel. Ale on je zrejme polobuh tak za nim budeme vsichni stat. Jako kdybych napadal ja jeho..
Tohle jsem se ti tedy rozhodne nesnazil sdelit. Myslel jsem to tak, aby ses povznesl nad vtipky a urazky a spis se snazil ziskat nejake informace. Alespon ja jsem to ve svych zacatcich takhle resil.

Ale delej jak myslis.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 26 úno 2007 21:16

msk: v klidku, mozna bys treba nejdriv mohl o sobe neco napsat, co delas (chces delat) za muziku, co te zajima a pak se s tebou mozna nekdo bude normalne bavit... promin ale tak jaks to napsal, to na me taky udelalo dojem, ze tebe bych si rozhodne domu nepozval a to bez toho, ze bych te chtel hned nekam radit, nebo rovnou povazovat za zlodeje. pomoct se da, ale jakysi "dvouhodinovy zasveceni do taju elektronicke hudby", je, musis uznat, blbost. proste musis chtit neco konkretniho ;) peace
Naposledy upravil(a) biscuit dne 26 úno 2007 21:18, celkem upraveno 1 x.

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 26 úno 2007 21:39

Sorry, ale celý tohle je dost podivný. Neřeknu, kdyby podobnou otázku napsal někdo se včerejší registrací s prvním příspěvkem, pak snad. Ale takhle?
Kolikrát už jste pozvali do studia cizího člověka, kterej mě zájem něco koupit? Určitě hodněkrát, já tedy rozhodně, naposledy jsem celej večer vysvětloval programování DX7ky a měl jsem fajn pocit, že šla do dobrejch rukou k někomu, kdo se na ni prostě tešil. Kdybychom se všichni k sobě chovali s maximální obezřetností a předjímáním negativ, nedopadlo by to myslím dobře.
Naposledy upravil(a) bodyia dne 27 úno 2007 10:08, celkem upraveno 1 x.

fova

Příspěvek od fova » 26 úno 2007 21:45

bodyia píše:Sorry, ale celý tohle je dost podivný. Neřeknu, kdyby podobnou otázku napsal někdo se včerejší registrací s prvním příspěvkem, pak snad. Ale takhle? Juanita je buď najetej, má absťák nebo je paranoidní a vy mu na to všichni skočíte.
Jenze Brooklyn to podle me cele myslel jako vtip

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 26 úno 2007 22:29

panejo.

chtelo by to zavest emotikon "irony", abych si ho dal jako defaultni podpis.

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 26 úno 2007 22:39

fova: diky za transkripci meho vychodiska, tak jsem to myslel :]

dedalebeda

Příspěvek od dedalebeda » 27 úno 2007 00:18

tady to tema je podobny jak na libimseti.cz kam pise moje segra duchaplny nazory... je jasny ze juanita to myslel jako srandu!!! a kdyz nekdo chce omrknout studio tak staci zajit na pivko pokecat a kdyz se me nic za tech par hodin neztrati tak hura do studia ne?

dedalebeda

Příspěvek od dedalebeda » 27 úno 2007 00:23

mks- mam kamose ktery hrajou tekno na korgach (ty mas myslim korga nakyho nebo te zajimal? kazdej mesic delaj kalbu v crossu tak klidne prijd a muzem popit pokourit a jit do studia... naturalplast(zavinac)email.cz
Naposledy upravil(a) dedalebeda dne 27 úno 2007 06:06, celkem upraveno 1 x.

fova

Příspěvek od fova » 27 úno 2007 00:30

Uprav si tu adresu na "jmeno zavinac server tecka cz", at ti nechodi spamy nebo jeste lepe mu ji posli pres pm a tady ji smaz
Naposledy upravil(a) fova dne 27 úno 2007 00:32, celkem upraveno 2 x.

MSK

Příspěvek od MSK » 27 úno 2007 00:30

asi jsem to spatne formuloval. ezone sleduju od ty doby co byla jeste stara, cetl jsem v hardware oblasti kazdy prispevek, cili vic uz mi dat asi nemuze.
Jenom jsem zadal o takove znalosti co mi neda zadne forum na svete, jako treba jak hraje tenhle synth? a jak tenhle modular? a podobne..

ja vim ze nemam tisic prispevku jako ostatni, ale dost mozna je to tim ze resim to co me zajima a neposilam fotky a komentare k nicemu.

zajimam se o elektronickou hudbu, prevazne techno. Ale jednou by me bavilo treba i delat reklamni spoty, nebo podobny veci.

mel jsem korg electribe ER1 a EA1, ty mi prisli takovy jako hracky a zvuk dost bidnej s malo moznostma.. tak jsem je oba prodal, koupil BCR2000 a dal jen zkousel naky VST pluginy a procital fora co bych asi mohl koupit a splnovalo to muj ucel.
Pak jsem si koupil Yamahu TX81z, ta uz je zvukove uplne jinde, ale to programovani.. to me moc nebralo, zadnej soft editor co mi doporucili lidi mi nefungoval, nebo jsem ho vubec nesehnal.. Takze se u me taky dlouho neohrala.. a zase dalsi rok badani na netu co koupit. Mezitim stavim Soundlab minisynth z www.musicfromouterspace.com Postupem casu jsem si udelal jasno co bych tak asi chtel koupit. Pozitri mi prijede MAM ADX1, pak bych rad korg kaoss pad, Waldorf Pulse, Nord micromodular, Nord rack 2 (nebo jeste lepe 3:), Elektron machinedrum a Yamahu SU-700 a to zhruba i v tomhle poradi.. Pak si jeste k tomu postavim midibox sid a nejaky klon TB303 a tot muj ¨dream gear¨.

Jenze porad je mozny, ze bude vsechno jinak az si ty masiny budu mit moznost poslechnout nekde zive a ne z blbejch repraku ve formatu mp3..
Casem bych rad asi i neco klavesovyho, ale je toho tolik ze nevim vubec co..

Navic v posledni dobe jsem mel dost tesno ve skole (studuju informacni technologie na pardubicky univerzite) a o vikendech chodim na brigadu delat strechy, ale nevadi mi to.

Tak asi tak, ted jsem toho o sobe napsal vic nez dost, tak doufam, ze si tu o me uz nikdo nemysli ze jsem zlodej a hodlam vykradat vase studia..

nevim kolik z vas cte i zahranicni fora, ale jeste jsem nevidel ze by tam nekdo s nekym takhle zachazel a posilam fotku trapak s pistolkou jako odpoved. Ale dekuju vam, i tohle jsou zkusenosti..

syncro

Příspěvek od syncro » 27 úno 2007 09:15

MSK: Nedělám tedy techno, ale jestli budeš mít cestu do Karlových Varů, dej mi vědět přes pm a nějakou tu chvilku u mě ve studiu můžeme strávit... Nebudeš první a asi ani poslední 8-)

Saša

Tudy

Příspěvek od Tudy » 27 úno 2007 09:22

hawkens1: z toho, co MSK napsal, předpokládám, že mu šlo spíš o tzv. "MIDI" studio...

MSK: repsekt, oceňuju Tvůj přístup.
Jinak nejlepší místo, kde se dají navázat kontakty pro návštěvu studia, je e-zone sraz :)
Ale jak jsi psal, už jsi nějakou nabídku dostal (asi tuším od koho :) ), takže je vše OK.

Tak nějak mi tohle téma připomělo, že jsem takovou návštěvu někomu taky přislíbil, ale bylo to před nějakým nahráváním, či co a já dotyčnému napsal, ať se mi ozve za týden, k čemuž nedošlo. No nic, zkusím prohledat PM. No takže tohle téma nakonec bude mít možná další pozitivní dopad :)
...teda pokud dotyčný nepřijede s dodávkou :) :) :)
Petr Tudy Holubář - INSANIA, RIVER
Tvorba + dema nástrojů: http://www.soundcloud.com/tudy-cz

hawkens

Příspěvek od hawkens » 27 úno 2007 09:50

Syncro je kral THUMB UP!

LUPO

Příspěvek od LUPO » 27 úno 2007 09:55

clovek musi byt obezretnej, si domluvi schuzku ve studiu a tam budou cihat negri s letlampama.....my ti dame prohlidku studia...tvoje prdel pozna analog!!!! :)

Odpovědět