Robbie Wiliams - Rudebox

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
dendy
Vybavení

Robbie Wiliams - Rudebox

Příspěvek od dendy » 16 čer 2007 20:17

Co hovorite na tento posledny pocin R.Williamsa ... teraz sa mi to nahodou ocitlo na disku (na doporucenie swagra), normalne pop moc nepocuvam (aj ked par robbieho veci celkom mozem) a pride mi to velmi dobre vyprodukovane, ma to super zvuk, a hlavne je tam dost vela elektronickych prvkov a zaujimavych synthov v niektorych trackoch (lovelight, never touch this switch, we're the pet shop boys,burslem normals) .. ..

rastis

Příspěvek od rastis » 16 čer 2007 21:12

pocul som to par razy. williamsa mam ako spevaka celkom rad. tento album zneje sviezo a nadupane.

hawkens

Příspěvek od hawkens » 16 čer 2007 21:25

Robbie nie je sam. Vypocuj si napriklad Britney Spears - Toxic, hlavne bez videoklipu, ak je sanca aj bez hlasu. Je to prakticky ciste elektro. Madonna niektore skladby to iste.

Nejde o spevaka, cekuj producentov a autorov hudby. Vraj aj pre Missy Eliot (Work It) robil chlapik co je top producer robi hudbu pre hep haperov.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 16 čer 2007 21:42

no na rozdiel od britni (otvor ritny) a pozarucnej madonny :) mi robbie vyhovuje aj po spevackej stranke - odhliadnuc od jeho excesov a "burliveho" sposobnu zivota je to myslim v pop-branzi je to nadpriemerny spevak. a vybera si dobrych producentov :) z prechadzajuceho albumu skoro co pesnicka to velky hit - tento album mi pride uz menej hitovy (aj ket she's madonna je trhak jak svina a este par dalsich kandidatov tam je) .. ale fakt ma potesila kvalita produkcie a aj celkova pestrost skladieb .. plus niektore vtipky ako "king of bongo" alebo "we are the pet shop boys" :-) z celeho albumu citit nadhlad a zmysel pre humor a to sa mi paci...

elektri

Příspěvek od elektri » 16 čer 2007 22:26

A oni s tím Pet Shop Boys měli něco společného ne ???

tak si nějak vzpomínám, že když tu byli, tak mluvili o nějaké budoucí spolupráci s ním.

Jinak, Robbie a Pet Shop Boys jsou jedni z mála popových hvězd, které uznávám.
Album jsem ještě neslyšel, ale dík za tip, určitě to někde omrknu.

rastis

Příspěvek od rastis » 16 čer 2007 22:28

som si to normalne pustil (inak by som to dal nahodne tak mozno raz do konca roku, keby si to pustila frajerka :) )

nick_valensi

Příspěvek od nick_valensi » 16 čer 2007 23:06

v rolling stonu nebo v Qcku tu skladbu hodnotili jako nejhorsi singl vsech dob, rek bych, ze naprosto zaslouzene...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 16 čer 2007 23:07

co, "she's madonna" ?? hm... nuz.. mne sa paci a dost a to mne sa z popu paci fakt maloco :)

hawkens

Příspěvek od hawkens » 16 čer 2007 23:30

Pet Shop Boys su o triedu vyssie. Ja Robbieho nemusim, uz to ma blizko lahkej alergii ... ale este vydrzim, ked musim.

Pokial viem tak su desiatky producerov co nerobia nic ine len robia skladby, daju naspievat noname vokalistovi a poslielaju hviezdam, raz za cas sa im to chyti a hviezda kupi skladbu ktora sa jej zapaci. O nejakej tvorivej spatosti ci pribuznosti asi tazko hovorit, je to proste tovar. Predaj. O Rudeboxe sa tak hovorilo ze Robbie zacitil potrebu dokazat si ze, prepytujem, "vie robit" aj menej mainstreamovu hudbu.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 16 čer 2007 23:36

a dokazal ze vie.

samozrejme kolko ludi tolko nazorov ;-)

hawkens

Příspěvek od hawkens » 17 čer 2007 14:37

IMHO to bola taka ucelova ukazka sily, aby si Robbie dokazal svoju poziciu ze ked sa mu zachce urobi hity aj z ne-mainstremovej hudby. To nie je o hudbe, to je o demonstracii sily v hudbobnom biznise. Nieco ako ked Tasler vyrobil Mek Vrabcovi hit, alebo ked z casu na cas Fun radio pretlaci nejaku uletenu pesnicku na hit (Laska moja kde si).

Odpovědět