shop4djs.com

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

shop4djs.com

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 11 črc 2011 15:30

protoze prave prodavam svoje adamy, zjistoval jsem aktualni cenu za novy par monitoru, abych nabidl primerene kompetitivni cenu.
behem googlovani jsem narazil na tenhle ceskej e-shop, jehoz ceny vychazeji podezrele levne; tak levne, ze levnejsi jsem na internetech nenasel
a jeden monitor u nich teoreticky vyjde zhruba o pet tisic levneji nez v druhym nejlevnejsim obchode.

ze zvedavosti jsem napsal adamovi, jestli je to vubec realna cena, a opravdu neni. tezko rict, co za tim stoji, jestli jde o snahu nalakat zakaznika, ktery si potom treba koupi neco jinyho -- nevim. bud jak bud, tohle je odpoved od adamu; dejte si tedy radsi pozor.

http://www.shop4djs.com/obchod/adam-aud ... o-s2x.html

Thank you for your mail and for catching this retailer. The prices he is
offering the ADAM monitors for are definitely not the right ones and we are
already in touch with the corresponding distributor, asking them to put them
up.

The prices you have checked with Thomann, Vintage King, KMR and others are
definitely correct and we expect shop4djs.com to change soon as well.

Thanks again for catching and for taking your time to let us know and best
regards

supreff

Re: shop4djs.com

Příspěvek od supreff » 11 črc 2011 16:14

to se prostě dělá,u jednoho zboží dají nejniží cenu z konkurence,to zpusobí zvýšení návštěvnosti a tím se zvýší i hodnota stránky,a aby neprodělali tak zase pár výrobků zdraží a hle na světě je stránka kterou každej zná protože tam maj ty repraky o bůra levnější než u ostatních prodejců, :mrgreen:,ale je to jenom má teorie :mrgreen: ,takže možná máš pravdu, dělaj si reklamu a stejně ti je za ty prachy neprodaj,i to je hold možný,to schválně vyzkoušej,nech si je poslat a uvidíš jestli ti je fakt za tu cenu dají,nic za zkoužku nedáš(nemusíš proplácet ani cent za poslání)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez » 11 črc 2011 16:42

supreff píše:to se prostě dělá,u jednoho zboží dají nejniží cenu z konkurence,to zpusobí zvýšení návštěvnosti a tím se zvýší i hodnota stránky,a aby neprodělali tak zase pár výrobků zdraží a hle na světě je stránka kterou každej zná protože tam maj ty repraky o bůra levnější než u ostatních prodejců, :mrgreen:,ale je to jenom má teorie :mrgreen: ,takže možná máš pravdu, dělaj si reklamu a stejně ti je za ty prachy neprodaj,i to je hold možný,to schválně vyzkoušej,nech si je poslat a uvidíš jestli ti je fakt za tu cenu dají,nic za zkoužku nedáš(nemusíš proplácet ani cent za poslání)
nechat si je poslat a nezaplatit? to neni moc hezky jednani, to bych urcite neudelal... myslim, ze cena skutecne nebude pravdiva, nemyslim si, ze by si mohli dovolit takhle zbozi podcenit, je to navic asi malej obchod.

supreff

Příspěvek od supreff » 11 črc 2011 16:44

a připadá ti hezký jednání lhát zákazníkovi? :wink:

jackies

Příspěvek od jackies » 11 črc 2011 21:01

No, pokud si zkusíš trochu zagooglit, tak zjistíš že tento eshop existuje několikrát :)
Vždy se jmenuje nějak jinak, ale vše vede na jednoho "člověka".
Když jsem nakupoval kdysi světla (docela dost) tak jsem si toho všiml, ale pro srandu zkusil.
Nemáme, objednáme, možná .........
Ale třeba jsem měl opravdu jen smůlu :wink:

Vzal jsem je raději jinde.

supreff

Příspěvek od supreff » 11 črc 2011 21:10

ten majitel ty stranky si vytvořil paralelní eshop :shock: ?tak tomu řikám obchodník :mrgreen:

jackies

Příspěvek od jackies » 11 črc 2011 21:18

Tak počkat, moje chyba to byl tenkrát jiný obchod. Sorry.
Ten byl natuplovaný asi 4x, vždy pod jiným názvem, grafikou a doménou.
Tohle on není.
Tohle je ten, kde jsem také nakupoval a mám s ním dobrou zkušenost.
No jo, hlava jedna :wink:

V té době tam měl jeden typ světel, která všude jinde možně stála o 4.000.- více. ( 12.000.- za kus nebo 16.000.- za kus je sakra rozdíl )
Dostal jsem je za tu cenu co byla deklarovaná na eshopu i když je musel dovézt z Německa z velkoskladu.
Žádný problém.
Samozřejmě se cena u něj na eshopu ihned zvedla na úroveň ostatních.
Možná v tom má jen bordel.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 11 črc 2011 22:46

taky bych to spíš viděl na neaktualizovaný ceník... v eshopech nic výjimečného
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

supreff

Příspěvek od supreff » 11 črc 2011 23:48

neaktualizovaný?,pokud je neaktualizovaný tak teda musel stát před tím těch 28 000kč a ted víc? :wink: to spíš souhlasim s jackies má v tom pěknej bordel a řekl bych že umyslně :mrgreen:

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 12 črc 2011 00:57

neaktualizovaný nebo zmatený ceník, neúplné, lživé nebo prakticky žádné popisy zboží včetně fotek/obrázků atd.... pointa je víceméně stejná, prostě mizerný obchod (což netvrdím, že zrovna tenhle je) :wink:

tady jsou nějaké názory na ten eshop http://obchody.heureka.cz/shop4djs-com/recenze/
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

dusanmsk

Příspěvek od dusanmsk » 12 črc 2011 09:53

Ja som tam nakupoval 3x, z toho 2x spokojnost ( axiom, reloop ) a raz nespokojnost ( dotazoval som sa na parametre jednej zvukovky,
vsade v popisoch, v diskusii aj v priamom dotaze mi bolo potvrdene, ze ma nezavisly sluch. vystup a nemala, takze sla s5 ).

DJobchod

Příspěvek od DJobchod » 28 srp 2011 17:34

jackies píše:No, pokud si zkusíš trochu zagooglit, tak zjistíš že tento eshop existuje několikrát :)
Vždy se jmenuje nějak jinak, ale vše vede na jednoho "člověka".
Když jsem nakupoval kdysi světla (docela dost) tak jsem si toho všiml, ale pro srandu zkusil.
Nemáme, objednáme, možná .........
Ale třeba jsem měl opravdu jen smůlu :wink:

Vzal jsem je raději jinde.

zřejmě jste si objednával u dj obchodu ... a co jsme Vám řekli ? nemáme, objednáme, možná bude ? To se mi nechce věřit... chtělo by to být konkrétnější, aby se dalo dohledat, kde byla chyba... ono na netu si vždy lidi hodně "přiloží" a bůhví jak to bylo....

DJobchod

Příspěvek od DJobchod » 28 srp 2011 17:38

Brooklyn / juanita juarez píše:protoze prave prodavam svoje adamy, zjistoval jsem aktualni cenu za novy par monitoru, abych nabidl primerene kompetitivni cenu.
behem googlovani jsem narazil na tenhle ceskej e-shop, jehoz ceny vychazeji podezrele levne; tak levne, ze levnejsi jsem na internetech nenasel
a jeden monitor u nich teoreticky vyjde zhruba o pet tisic levneji nez v druhym nejlevnejsim obchode.

ze zvedavosti jsem napsal adamovi, jestli je to vubec realna cena, a opravdu neni. tezko rict, co za tim stoji, jestli jde o snahu nalakat zakaznika, ktery si potom treba koupi neco jinyho -- nevim. bud jak bud, tohle je odpoved od adamu; dejte si tedy radsi pozor.

http://www.shop4djs.com/obchod/adam-aud ... o-s2x.html

Thank you for your mail and for catching this retailer. The prices he is
offering the ADAM monitors for are definitely not the right ones and we are
already in touch with the corresponding distributor, asking them to put them
up.

The prices you have checked with Thomann, Vintage King, KMR and others are
definitely correct and we expect shop4djs.com to change soon as well.

Thanks again for catching and for taking your time to let us know and best
regards

Cena ADAM Audio S2X za 27990,-- vč. DPH a poštovného skutečně platí ! Klidně si je můžete objednat a uvidíte, že je v pořádku do 2 týdnů obdržíte. Ano, ceny jsou dost nízké, zato se jich neskutečně moc prodá. Navíc platí 3-letá záruka 3 roky ! Adam Audio Vám nenapsalo, že cena není reálná, ale to, že prodejce nedodržuje stanovené ceny... Občas nevím, co zákazník chce. Kvalitu a dobrou cenu, nebo aby bylo zboží drahé ? Z Adam Audia už nám volali, možná časem budeme muset kvůli Vám zdražit a spousta zákazníků tak přijde o výhodnný nákup :-(( Tak jako tak, cena platí, je reálná a i přiměřená marže je na místě

DJobchod

Příspěvek od DJobchod » 28 srp 2011 17:39

supreff píše:a připadá ti hezký jednání lhát zákazníkovi? :wink:

Za 8 let, co prodáváme techniku se nám pouze 2x stalo, že nám neseděla cena, jinak jsme vždy zboží za uvedenou cenu dodali !

jackies

Příspěvek od jackies » 28 srp 2011 17:40

DJobchod : příspěvek s omluvou je hned pod tím. S vámi jsem spokojen.

Odpovědět