Soundandlight.sk-úsenosti?

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
jazzym

Soundandlight.sk-úsenosti?

Příspěvek od jazzym » 10 lis 2013 18:47

http://obchod.soundandlight.sk/sk/
Funguje tento e shop? . poslal som im otázku cez formulár , potvrdenie mi prišlo na mail ale odpoved čakám už týžden 8)
na stranke maju všetky produkty akože dostupne , nejak sa mi to nepozdava. :roll: trochu mam pocit že ta stranka funguje jak lietadlo bez pilota.

charonme

Re: Soundandlight.sk-úsenosti?

Příspěvek od charonme » 11 lis 2013 22:04

ja mam s nimi dobru skusenost. objednal som cez web, komunikovali cez email a prisiel osobne vyzdvihnut v petrzke

jazzym

Příspěvek od jazzym » 11 lis 2013 22:30

dík ,.. aspon niečo .. skusim tam asi zavolať .... nerad otravujem telefonom ..neviem sa rychlo rozhodnúť niekedy 8)
zaujma ma hlavne tá ich deklarovaná dostupnosť 3-5 dní .. lebo to čo potrebujem iny obchod teraz nevie zohnať .. a objednať si niečo potom čakať aj tak dlhu dobu môžem radšej u znameho obchodu.

jazzym

Příspěvek od jazzym » 30 lis 2013 13:40

Som tam nakoniec nevolal , rozhodol som sa to objednať rovno ale pred tym som skontroloval zmluvu či možem zrušiť objednavku pri zmene dodacej lehoty ..

Vcelku príkladná mailová komunikácia po registracii , celkovo mi prišli asi 4 prehladné maily : Vitajte v našom obchode, objednavka potvrdena , prebieha priprava , čakáme na dodanie tovaru :lol:
piaty mail ma informoval o nedostupnosti tovaru, približnom inom termine dostupnosti a ponukol alternatívu.
požiadal som o zrušenie objednavky a o den neskor som dostal potvrdenie zrušenia objednavky.

Vysledok, je že deklarovana dostupnosť 4-5 dní je len orientačne vypočitaný prevod krokov k ich dodávatelovi. :wink:

Odpovědět