Sponzoring - hudební nástroje

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
dj-bobr2

Sponzoring - hudební nástroje

Příspěvek od dj-bobr2 » 14 kvě 2015 17:49

Ahoj,

nějak úplně nevím, na koho konkrétně a skrze jaké kontakty se obrátit a nejpříbuznější tématice mi přijde osvědčená Audiozone, tak zkusím vznést do pléna zde, třeba někdo budete vědět (věřím v to, jsem optimista) či se rovnou angažovat :)

Do projektu Brontosauři v Himálajích, jehož součástí je i dobrovolnická hudební výchova čerstvě školních dětí, momentálně existuje sháňka po hudebních nástrojích. Konkrétně se jedná o potřebu cca 45 flétniček zobcových a nadále nějaká bouchátka - zkrátka něco bicího, na co půjde dělat rytmus, půjde to převézt letadlem (malý rozměr) a co bude lehké pro děti věku 6-7 let (padnul lehce inspirační nápad na Boomwhackers - hezké a barevné, akorát možná trošku velké).
Jelikož je akce dobrovolnická a tudíž jsou dosti omezené finanční prostředky na celou věc, sháníme sponzory, kteří by měli zájem tuto aktivitu podpořit a zmiňované flétny a zvukostroje zasponzorovati.

Anyone interested? :) nějaké nápady, rady, koho oslovovat (než oslovíme "velké hráče" napřímo)? Je na to celkem čas (akce je v půlce července). Předem díky za každou odpověď..
Naposledy upravil(a) dj-bobr2 dne 14 kvě 2015 17:52, celkem upraveno 1 x.

Ivo
Moderátor

Re: Sponzoring - hudební nástroje

Příspěvek od Ivo » 14 kvě 2015 17:51

A ty se v tom nějak angažuješ nebo tam jedeš ? Zkus http://www.lecive-nastroje.cz ;) Jaký bude přínos pro případného sponzora ?

dj-bobr2

Příspěvek od dj-bobr2 » 14 kvě 2015 17:54

Já jsem byl osloven koordinátorkou (teda myslím že je ona přímo koordinátorka), projekt se mnou a s mým myšlenkovým rozpoložením zarezonoval, tak rozhazuju sítě :)
Přínos pro sponzora by se určitě nějak dal dohodnout - máš-li zájem se na toto téma pobavit, můžu domluvit kontakt s dotyčnou koordinátorkou (tel, email).

dj-bobr2

Příspěvek od dj-bobr2 » 14 kvě 2015 17:57

Díky moc, předávám :)

(zaplavuje mě hřejivý pocit po spatření krásnýho hang drumu na fotkách.. och, tenhle skvost jsem viděl naživo jedinkrát v životě a nejde na to zapomenout)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 31 črc 2015 10:11

Rádi jsme projekt podpořili darováním velké sestavy hudebních nástrojů: http://www.brontosaurivhimalajich.cz/20 ... ictvi-2015

dj-bobr2

Příspěvek od dj-bobr2 » 31 črc 2015 10:15

Dodatečně velice děkuji za podporu - díky moc :)

Odpovědět