VST NA SCÉNU :-)))))))

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
Jiří Valenta

VST NA SCÉNU :-)))))))

Příspěvek od Jiří Valenta » 12 dub 2007 01:39

No to je ale pěkný dík. Tak mám samo UPSku ta by to měla udržet koupil sem si kilowatovou jinak musim zaklepat odehrál sem na to už přes 50 kšeftů a v poho ani náznak kousnutí mám tam jen muziku žádnej antivir ani office z Win jen to nej. a zatim si chrochtá VST naběhne za 1-2vt Orchestr vod Garritana 5vt má na starosti jen muziku tak nevim proč by to padalo Kurzweil má taky HDD no abych nedělal frajera zpočátku sem měl bobky ale mám 3 klávesy tak mě uklidňovalo že bych to na ně dohrál. Teda ne že bych nebyl nervózní zřeba v Sazka aréně kde z toho šlo 50% zvuků a seq. party kdyby se to podělalo třeba při Roboti už dou kdy celá kapela hrála podle mého udělátka ze kterýho jela figura asi by mě eště teď Janda honil kolem Sazky:-)) a eště je z toho DVD živě to člověku na klidu nepřidá. Ale nezklamal ani v Rondu ani ve Vítkovicích chtěl bych fakt pochválit RT Player z D soundu je malej ale šikovnej mezi RT playerem a Track playerem se přepínám * na num. kl a juknu kterej svítí je aktivní pro mě je to řešení num. kl. ideální 1 enter Hammond 22 enter Moog atd. a hlavně sou to český makovice to mě těší nejvíc. Jinak fotky vnitřku nemám a doufám že to votevřu jen až tam budu cpát nějakou novinku:-))) Jinak pro všechny zájemce kolegy který se nebojej jít do něčeho novýho napište mi mail co vim to povim :-) Dneska sem byl ve studiu točit naší novou placku a musim se kajícně přiznat. Tak vevnitř je P4 3.3 8GM RAM (ale užívám jen 4 sorry) Hdd 500GB/7200/8MG zvukovka ESI 24 bit 192 kHz no sem spíš muzikant jinak ve studiu se rozhořela debata mezi našima zvukařema teda museli uznat že na živý hraní je tahle verze lepší ovšem pak se jejich debata ubírala někam ...tak sem šel na kafe. Ještě k tý bedně někdo nabízel něco vod SKB pánové ten stojí prázdnej 17000 mě to firma Šiba spíchla za 7000 i s namontovánim monitoru. Bednu na PC sem si samo musel koupit orígo. Tak se mějte zase příště napíšu nějakou moudrost ahoj Jirka :D

Jiří Valenta

OMYL :-))))

Příspěvek od Jiří Valenta » 12 dub 2007 02:11

Omluva sorry v tom zápalu boje sem to vodpálil dvakrát tenhle pokec je pro mě novej tak příště to snad vyjde

Zdravim Jirka Valenta :lol:

Odpovědět