Windows mango vs symbian belle - použitelné hudební aplikace

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
LUDVICEK

Windows mango vs symbian belle - použitelné hudební aplikace

Příspěvek od LUDVICEK » 29 pro 2011 10:00

Ahoj, chci si koupit první smartphone a rozhoduju se mezi nokia n8 a lumia 710. Nokiu chci proto, že mě dost záleží na špičkové navigaci, takže prosím žádné rady typu kup si iphone, tam je použitelných aplikací baňa. Chápu, že windows asi výhodnější do budoucna, ale přece jen belle, respektive symbian, je ve spoustě telefonů tak není možné aby pro něj existovalo jen nějaké pitomé pianko. Takže sypte odkazy se svýma oblíbenýma aplikacema!

Symphonic

Re: Windows mango vs symbian belle - použitelné hudební apli

Příspěvek od Symphonic » 29 pro 2011 10:56

LUDVICEK píše:Ahoj, chci si koupit první smartphone a rozhoduju se mezi nokia n8 a lumia 710. Nokiu chci proto, že mě dost záleží na špičkové navigaci, takže prosím žádné rady typu kup si iphone, tam je použitelných aplikací baňa. Chápu, že windows asi výhodnější do budoucna, ale přece jen belle, respektive symbian, je ve spoustě telefonů tak není možné aby pro něj existovalo jen nějaké pitomé pianko. Takže sypte odkazy se svýma oblíbenýma aplikacema!
Já mam telefon Windows Phone 7,5 Mango (HTC 7 Pro) a jsem s ním naprosto spokojený. Dřív jsem měl Nokii E90. Ovšem já používám telefon především jako pracovní nástroj, ne jako hračku, takže moje požadavky a potřeby jsou trochu odlišné od běžné populace. Vyhovuje mi 100% stabilita (nikdy se mi telefon nezaseknul nebo nerestartoval), bezproblémová integrace s několika emailovými účty, několika kalendáři (včetně možnosti automatického vkládání facebookových akcí, na které se přihlásím), dokonalá podpora Office, včetně OneNote (s Cloudovou synchronizací s PC) který používám jako poznámkový blok.
Navigace mi chybí ta od Nokia, mam Bing a Google a obojí mi přijde horší. Doufám že časem bude v Marketu i pro non-Nokia telefony :)
Co se týče hudebních aplikací nemám moc přehled, na produkci používám PC :) Iphone bude v tomhle asi lepší.

LUDVICEK

Příspěvek od LUDVICEK » 29 pro 2011 11:15

Dík za odpověď. Jako zatím si nikdo si až na malé interní paměti na windows nestěžuje, ale ta n8 mě strašně láká:) Z těch aplikací mě zajímá nějaká, kde si pustím bicí patern a ve vlaku si zapíšu(nebo teda spíš nahraju) momentální nápad.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 pro 2011 12:27

Ja som mal symbian nokia N70 a potom N95.. Navigaciu som si tam dal Tom Tom, ktoru povazujem absolutne za najlepsiu.. Teraz mam iphone a na nom Sygic, ktory neni az taky dobry, ale je najlacnejsi.. A ja navigaciu pouzijem 2x do roka..

blueevil

Příspěvek od blueevil » 29 pro 2011 15:08

windows spolupracuje s nokiou, tak by sa tam mal objavit ich os. nokia je určite najlepšia značka čo sa tyka kvality a navigacie zvlašt, kupili od amikov nieake to pokrytie gps. čo sa tyka nieakeho blbeho mobilu a hudby, asi by som neočakaval od toho nikdy nieaku YAMAHU qy-22, ry-8 ci ROLAND MP5

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 29 pro 2011 15:59

blueevil píše:windows spolupracuje s nokiou, tak by sa tam mal objavit ich os. nokia je určite najlepšia značka čo sa tyka kvality a navigacie zvlašt, kupili od amikov nieake to pokrytie gps. čo sa tyka nieakeho blbeho mobilu a hudby, asi by som neočakaval od toho nikdy nieaku YAMAHU qy-22, ry-8 ci ROLAND MP5
a taky Heckler&Koch MP5 od toho ocakavat mozme?

LUDVICEK

Příspěvek od LUDVICEK » 29 pro 2011 17:18

To blueevil - dík za konstruktivní odpověď, to sem netušil že windows spolupracuje s nokiou, když nokia uvedla mobily s tímto os :P
ale připoměls mi tenhle klip http://www.youtube.com/watch?v=hSwJ2rjUSdc jak tam zpod saka povytáhne to malé casio:)

blueevil

Příspěvek od blueevil » 29 pro 2011 20:44

a taky Heckler&Koch MP5 od toho ocakavat mozme?[/quote]

od čoho? nechapem... hovorim o mini sequenceri s dotykovym displayom, MIDI, tonovym generatorom. ROLAND PM5, najlepšia použitelna vecička aka kedy tu bola, asi nedostatkovy tovar. nikde som zatial nenašiel aspon foto. vyrabalo sa to v rokoch 1998

blueevil

Příspěvek od blueevil » 29 pro 2011 20:56

LUDVICEK píše:To blueevil - dík za konstruktivní odpověď, to sem netušil že windows spolupracuje s nokiou, když nokia uvedla mobily s tímto os :P
ale připoměls mi tenhle klip http://www.youtube.com/watch?v=hSwJ2rjUSdc jak tam zpod saka povytáhne to malé casio:)
to sa budeš musiet spytat na dealera od nokie, čital som to ako oficialnu spravu od windowsu. ja som s mobilom skončil niekde pri nokia N95, nepotrebujem to, ked mam internet, navyše ten tvrdy signal poškodzuje mozog. myslel som o prenosnych sequenceroch, kde si zaznamenavas napady v terene, ten ROLAND mal navyše profesionalny tonovy generator v sebe

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 29 pro 2011 21:07

blueevil píše:.. navyše ten tvrdy signal poškodzuje mozog...
myslim, ze teraz mobil uz kludne mozes pouzivat

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 29 pro 2011 21:45

excom :D tento vysiel ..

jakubt

Příspěvek od jakubt » 29 pro 2011 22:27

Pokud chceš použitelné hudební aplikace, tak iPhone je asi jediná volba.

blueevil

Příspěvek od blueevil » 29 pro 2011 22:37

EXCOM píše:
blueevil píše:.. navyše ten tvrdy signal poškodzuje mozog...
myslim, ze teraz mobil uz kludne mozes pouzivat
skus nieako zrozumitelnejšie, lebo my niekedy s Pytkinom pripadaš s prepačenim ako opity pubertiak, ktoremu sa zastavil vyvoj

blueevil

Příspěvek od blueevil » 29 pro 2011 22:38

jakubt píše:Pokud chceš použitelné hudební aplikace, tak iPhone je asi jediná volba.
ako pre koho

Odpovědět