Workshop pro analogové i digitální VETERÁNY

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Luděk

Workshop pro analogové i digitální VETERÁNY

Příspěvek od Luděk » 06 pro 2002 22:17

Takový nápad...

...hodně lidí se ptá jak zní starý syn?ákový mašiny, která je lepší atd. Nechtěl by někdo zorganizovat takové setkání majitelů starého analogového i digitálního šrotu? Lidi by se potkali, ty svoje veterány vzali sebou, poslechli by si ty mazlíčky ostatních účastníků, dali řeč, pak by zvolili něco jako MISS ANALOG a MISS DIGITAL. Kdyby přijel i pan ESCON WALDES tak by ty borci co se s nim chtěli tenkrát prát, mohli dát s panem WALDESEM bitku. Něco jako jsou ty tunning srazy, srazy veteránů apod. Mějte se.

matucha

Příspěvek od matucha » 07 pro 2002 11:07

myslim, ze nikdo nebude chtit tahat stare harampadi po vlastech ceskych, protoze uz je to holt stare harampadi a ma rado klid. Kazdopadne myslim, ze jestli chces videt a slyset ecsonovo harampadi, tak mas docela dobrou sanci zrovna dneska (v sobotu), myslim, ze k nemu prijede cela particka lidi z moravy a tak...

Magion

Workshop se syntaky

Příspěvek od Magion » 09 pro 2002 15:52

Ja si myslim, ze to je naopak velice dobrej napad a ze by se lidi kteri tvori spolu meli stykat a komunikovat a ne se uzavirat do svych studii. Jsem rozhoden pro. Osobne si myslim, ze by se workshop nemel omezovat jen na veterany - preci jen to jsou uz veterani a jejich zvuk tu byl uz 1000krat - ale ze by se mel orientovat na vsechno mozne zarizeni souvisejici se zvukem - hlavne samozrejme syntaky - at uz analogy ale i FM,vektorove synthy, wavetably, transwavy,proklinane rom-plery..... Bylo by zajimave si poslechnout i ruzne efekty, filtry,kompresory...
Jsem ochotny svo trochou prispet do mlyna /AN1X, Sherman Filterbank1,Digitech studioQuad V2/.
Pokud by se naslo vice lidi, ktery zajima jak skutecne zni ostatni nastroje a ne se jen orientovat podle informaci typu 2VCO,1VCF,2LFO/6typpu/.... nastavaji dalsi otazky : KDE? a KDY?
Mohl bych zajistit dostatecne velky prostor se vsim technickym zazemim /elktrika, mix, bedny - Tanoy reveal/. Bylo by to v Brne, u nas ve skole - fakulta Vytvarnych umeni-atelier video-multimedia. Nebojte nikdo by nas tam neprudil - nase skola je hodne v pohode a ruzne workshopy tam probihaji bezne... Pokud by mel nekdo jiny navrh, tak jsem mu samozrejme otevrenej.
Co se tyce casu, tak tomu nechame zatim cas - kdovi jestli bude mit nekdo vubec zajem, ze?
Tak zatim cau a tesim se na reakce

:D :roll: :wink: :evil: :( 8) :oops: :cry: :idea: :?: :idea: :!:

ress

Příspěvek od ress » 09 pro 2002 16:14

pokud to bude v brne, tak muzu zajistit Clavia Nord Modular, Waldorf microQ a TC M300

shaki

Příspěvek od shaki » 09 pro 2002 16:24

magion zdravim.. ;) na shermana bych se urcite prisel podivat ;)... pokud by to bylo v ramci brna (.... do prahy bych masinky asi netahl... ) tak by se to dalo, vzal bych treba jomoxe.. ;))

Magion

Workshop synth

Příspěvek od Magion » 09 pro 2002 17:04

Zdravim Shakiho i Resse :lol:
Super - tak se to schazi. Jeste jsem zapomel, ze muzu mit i Korg Polysix na test. Doufam, ze nas bude jeste vic - precijen se zrovna my tri Brnaci zname a zname i svoje masinky... - mimochodem Shermana si ted muzes poslechnout u Resse/ pujcil jsem mu ho na dobu co jsem ted ve Francii na stazi - kdyby sis ho chtel taky ted pujcit ,otestovat a neco vytvorit, tak se domluv s Ressem - z my strany to neni zadnej problem - precijen jsem ti taky zavazanej za vsechny ty ruzny kably, co jsem si od tebe pujcoval.../
Tak zatim cau

ECSON WALDES
Profesionál

Příspěvek od ECSON WALDES » 09 pro 2002 18:21

Ja svoje stary mazliky nikam brat odvahu nemam, mel bych o ne strach, oni jsou sice v nejlepsi forme ale nerad bych je nekde skrabnul zaspinil a pod - mam je rad a jsem v nekterych ohledech extremne opatrnej a setrnej :)

Ja kdyz prestanu pracovat na hudbe tak masinky na noc prikryvam aby se mi na ne neprasilo ...snad uz me chapete :D

Z tech veci co jste zminily me zajima jen SHERMAN (jirko suchanku+zdravim te!:), jinak vse analogovy a digitalni znam.

Pro zajemce bych mohl ukazat praci se SAMPLEREM a jeho moznosti. Samplery jsou nedoceneny a ja je mam zmaknuty tak tim bych prispel do workshopovyho mlejna ja :D

Popr uziti EQ +Komprese bych jeste moh prezentovat treba i v Neuendu nebo Logicu. Jinak Brno je OK 8)

bodyia
Vybavení

Příspěvek od bodyia » 10 pro 2002 21:50

Hele kluci, tohle je zajímavej nápad. Ale měl bych ještě jednu variantu... když tam už bude tolik lidí a tolik nástrojů... což udělat takovej malej ezeno festiválek a workshop v jednom? Kdo by chtěl, předvedl by muziku, kterou dělá a potom třeba vypprávěl, jak ji dělá, na čem, postupy atd.
Kdyby to bylo tady v Pardubicích, tak jsem schopnej zajistit jeden prima klub, kdy bychom byli sami, je tam malý podium, parket na tancovani (:-) a mistnost jako stvorena pro workshopy... termin bych navrhoval jaro.

Magion

Příspěvek od Magion » 11 pro 2002 16:18

Myslim, ze by bylo rozhodne zajimave pro vsechny, kdyby kazdy ukazal na workshopu to v cem je dobrej - sampler/zdravim Jirku Pasku/ , nahravani s mikrofony, EQ ,kazdy svuj synth svuj synth... Myslim, ze by nebylo na skodu / kdyz uz tam vsechny ty masinky budou dohoromady/ vyzkouset neco dohromady vytvorit :idea:
Co se tyce Pardubic, tak je to pro me osobne docela z ruky - pokud by se ale seslo dost lidi, kteri by chteli do Pardubic zajet, tak nejsem proti.
Jinak prostor u nas ve skole je uplne v klidu - je to velke studio urcene pro audio-video experimentovani, kde se bez problemu vejde 50 lidi + masinky a verim, ze pokud bychom chteli spolecne neco "ukuchtit", pridala by se k nam i nase silna sekce VJs a mohlybychom z tohoto workshopu udelat nakonec peknou multimedialni session :idea:
Co vy na to?

A.P.

Příspěvek od A.P. » 11 pro 2002 17:19

Jsem pro Pardubice, urcite bych se rad takove akce zucastnil, ikdyz nevim, zda bych mel neco zajimaveho na predvedeni (snad jedine Theremin - pokud by se mi ho do data konani podarilo opravit)

Magion

Příspěvek od Magion » 23 úno 2003 19:24

Tak jaro se pomalu blizi a snim i cas na nas workshop. Jak to vidite?
Vse zustava pri starem snad mozna ze pribude i PULSE a distortion METAL zone2.
MOZNA ze bych mohl pujcit na otestovani i OB12 od Pavla Fajta. Tim se masinkove pole pekne rozrusta. Mate jeste nekdo neco k nabidnuti a jste ochotni prijet do Brna, pokecat , vyzkouset jine nastroje, zahrat si.... ?
Ja osobne bych to videl tak za mesic - co rikate? Vyhradil bych na to nejradeji celej den - slo by to pres tyden? nejspis vikend, ze?
Tak co na to rikate?

Cyril

Příspěvek od Cyril » 17 črc 2006 17:30

Tak co bude? :)))) Muzu privezt Death By Audio Total Sonic Annihilator :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Solarfall

Příspěvek od Solarfall » 17 črc 2006 17:38

Cyril zase exhumujes?

posledny post je Sun 23 Feb, 2003

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 17 črc 2006 18:21

cyril ty nekrofil, vzrusuje ta strkat prsty do mrtvych threadov ?
:D

Cyril

Příspěvek od Cyril » 17 črc 2006 18:42

Jo! Ummmph... zajima me, na cem to zkrachovalo... dyt treba ecsonova nabidka byla vice nez velkorysa... Kdyby mi to chtel zadarmo ukazat, vlezu za nim i do kanalu :)
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

Odpovědět