Zvukarska zidle

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s tvorbou hudby
Odpovědět
solaris

Zvukarska zidle

Příspěvek od solaris » 26 črc 2007 17:34

Zdravim vsechny...

Chtel bych si poridit opravdovou zvukarskou zidli, v nekolika studiich jsem videl nejake specialni, vubec ale nevim kdo je vyrobce a kde se daji sehnat.

Diky za kazdou radu!

nemo

Příspěvek od nemo » 26 črc 2007 18:17

Dobře vypadá zvukařská židle od Adam Audio - 100W RMS, subwoofer, kontrolér, 3,5 jack vstup.

Obrázek
Naposledy upravil(a) nemo dne 26 črc 2007 18:20, celkem upraveno 1 x.

matucha

Příspěvek od matucha » 26 črc 2007 18:20

No zidle je potreba opravdu specialni "opravdova zvukarska", protoze bez ni nejsi schopen nic smichat nemluve o mistrovani-mastrovani...

Kup si to, na cem se ti dobre sedi a na co ti staci penezenka. Jestli chces identifikovat nejakou konkretni zidli, tak by pomohla fotka.

biscuit

Příspěvek od biscuit » 26 črc 2007 18:25

solaris

Příspěvek od solaris » 26 črc 2007 21:02

nemo píše:Dobře vypadá zvukařská židle od Adam Audio - 100W RMS, subwoofer, kontrolér, 3,5 jack vstup.

Obrázek

Predpokladam ze ji doma mas, kdyz ji chvalis... Mohl bys jeste prozradit jak se ti v ni sedi?

solaris

Příspěvek od solaris » 26 črc 2007 21:08

Treba tahle...

Obrázek

Matucha, je jasny ze k michani neni potreba "specialni zvukarska zidle"... ale hledam zidli ktera bude pohodlna, ve ktere se dobre sedi i 12 hodin a ktera po roce nezacne neprijemne vrzat. Predpokladam ze existuji oblibene zidle do studia, pokud nekdo ma zkusenosti nebo napady, uvitam..

velvet

Příspěvek od velvet » 26 črc 2007 23:47

Židle je opravdu moc důležitá.
Před pár lety jsem koupi nějaké pořádné pořád odkládal a nakonec se mi to vymstilo - pár tejdnů jsem nemohl kvůli problémům s páteří chodit.
Tak jsem investoval do Vitra Ypsilon a od tý doby záda ( i ostatní části těla) úplně v poho, i když trávím v sedě dost času.
Doporučuju židli, která je nastavitelná, může se v ní zaujmout vícero poloh (nemám teď na mysli sexuální polohy :wink: ) a důležitý je mít možnost natáhnout nohy na nějakou vyšší podložku... (tohle si alespoň matně pamatuju když jsem se tehdy o správný "posez" zajímal)
-------------------------------------
http://www.markvelvet.com

-------------------------------------

fova

Příspěvek od fova » 27 črc 2007 00:42

To, co mas, solarisi, na te fotce je pravdepodobne Aeron od Hermana Millera, na ktery asi nebudes mit penize ;-)

http://www.tvmall.cz/manazerske-zidle/herman-miller/

Kolik do toho chces vrazit?

matucha

Příspěvek od matucha » 27 črc 2007 03:01

solaris píše:Treba tahle...
Matucha, je jasny ze k michani neni potreba "specialni zvukarska zidle"... ale hledam zidli ktera bude pohodlna, ve ktere se dobre sedi i 12 hodin a ktera po roce nezacne neprijemne vrzat. Predpokladam ze existuji oblibene zidle do studia, pokud nekdo ma zkusenosti nebo napady, uvitam..
Ok, tak jak rikal fova, tahle zidle neco stoji... a rozhodne neni takova, ze by nezacala vrzat, me docela vrze ;-). Da se sehnat venku celkem levnejc, nebo u nas na ni byly nejaky akce (odtud ji mam)

V dlouhodobym sezeni se sice nejak projevi, ale stejne to neni zadna zachrana, kdyz jsem delal 3 mesice v kuse na jedny praci do skoly (12-16h denne), tak sem uz fakt ani na tomhle nedokazal poradne sedet, protoze to uz je clovek z toho sezeni uplne vyrizenej at uz sedi na cem sedi. Pomuzou jenom rozcvicky. Musim dodat, ze ta prace byla fakt intenzivni, zadny flakani a to cloveka fakt vyzdime jak psychicky tak fyzicky, coz pocitu nepohodli hodne prida, protoze jinak normalne prosedim u pocitace cely dny (cca 12 hodin denne) uplne vpoho.

Shrnuto a podtrzeno zopakuju to co jsem napsal na zacatku, zkus si nejdriv spoustu zidli a vyber si dle penezenky, zazraky se nedejou, clovek je homo sapiens a ne homo "sedantes", i kdyz se asi nachazime v case, kdy se to zacne menit.

nemo

Příspěvek od nemo » 27 črc 2007 12:02

Predpokladam ze ji doma mas, kdyz ji chvalis... Mohl bys jeste prozradit jak se ti v ni sedi?
To byl jen forek, jinak sedim na
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... r=10096455
a je v pohodě, nic mě nebolí ani při dlouhé práci, nevrže, mám ji rok a půl.

Shodan

Příspěvek od Shodan » 27 črc 2007 12:11

Když už jsme u toho... všichni tu předvádíte židle s opěradlama na ruce. Nezavazí vám to? Já se teď zrovna ohlížím po něčem bez opěradel, ale možná tomu jenom nerozumím. :)
-= As we grow as unique persons, we learn to respect the uniqueness of others. =-

Cyril

Příspěvek od Cyril » 27 črc 2007 13:11

Shodan: me by operadla asi chybely. Musej ti bejt samozrejme pohodlny... Myslim, ze je to dobra vec.
Grafický design – http://www.cyrilkriz.cz (velmi rád navrhnu tiskoviny pro kapely, producenty a studia)

matucha

Příspěvek od matucha » 27 črc 2007 13:40

Na aeronu jsou stavitelny, takze vlastne nikdy neprekazej. Jen diky nim neustale nelezim na stole, protoze jsem si vzdycky potreboval oprit lokty a tim se posouval dopredu a dopredu... pro me je to jedna ze zasadnich veci.

solaris

Příspěvek od solaris » 27 črc 2007 15:02

fova píše:To, co mas, solarisi, na te fotce je pravdepodobne Aeron od Hermana Millera, na ktery asi nebudes mit penize ;-)

http://www.tvmall.cz/manazerske-zidle/herman-miller/

Kolik do toho chces vrazit?
Dival jsem se na stranky, to asi bude ono... Je pravda ze jsou drahe ale stejne, myslym si ze by clovek nemel setrit na svem zdravi.. Kolik vrazit? hmmm...nevim, teprve jsem o dobre zidli zacal uvazovat, jeste nevim co se vsechno nabizi a za jake penize...

Matucha:

Mas pravdu ze zadna zidle te nezahrani pokud nerozcvicujes telo...

solaris

Příspěvek od solaris » 27 črc 2007 15:04

nemo píše:
To byl jen forek, jinak sedim na
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... r=10096455
a je v pohodě, nic mě nebolí ani při dlouhé práci, nevrže, mám ji rok a půl.
Doma taky mam zidli z IKEA, je to v poho ale po nejake dobe uz se muze vymenit...jeste ze ikea neni draha ;-)

Odpovědět