Ako vycistit fajciarsky smrad z hardwaru?

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
charonme

Ako vycistit fajciarsky smrad z hardwaru?

Příspěvek od charonme »

vie niekto plz poradit efektivny cistiaci prostriedok? Napriklad mi postou prisiel stojan a priserne smrdi, tak na nom by mi nevadilo ani keby ten cistic zotrel farbu, ale zas na iny HW by to chcelo nieco jemnejsie.

biscuit

Re: Ako vycistit fajciarsky smrad z hardwaru?

Příspěvek od biscuit »

vic nez mejdlovou vodu bych obecne nepouzival. vetsinou to po case samo vyvane. mne vzdycky smrdely veci, kdyz jsem je vybalil druhej den po hrani - notebook uplne nasaklej kourem.. a za dva dny to vyvanulo vzdycky..

lavender

Příspěvek od lavender »

skus to nechat niekde vonku ak sa ti da. malo by to vysmradnut.

rastis

Příspěvek od rastis »

podla toho, ako dlho to v takom prostredi bolo. kupoval som 35 rocnu el. gitaru takto napachnutu fajcenim a ani 3 roky, okdedy ju nemam v zafajcenom prostredi, nevypachla. ked je trochu na vzduchu, tak necitit velmi, ale jak sa necha zavreta v kufry a po par dnoch sa otvori, tak pachne, jak keby bola v krcme pred par hodinami...

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

jo su nastroje ktore sa smradu a inych znakov neresti majitelov uz nezbavia nikdy. napriklad XP50 Jara Filipa. okrem toho ze smrdi ako prasa ma navyse aj vypalene diery v klavesoch...

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

skus pohldat nejake firmy co sa zaoberaju ostranovanim nasledkov poziaru - okrem ineho pachupo dyme.. oni vacsinou pouzivaju specialne pripravky ktore dokazu dost efektivne neutralizovat ten pach.. my sme pred par rokmi trochu vyhoreli a nakoniec sme zohnali asi liter takej tekutiny, tu stacilo rozrobit s vodou a nastriekat na miesta kde bola spalenita a po asi 2-3 aplikovaniach to fakt uplne prestalo smrdiet...

bohuzuail neviem su iz vobec spomenut ako sa volala firma z ktorej sme to zohnali..

ale hladaj.. uricte take daco existuje, tiez sme to vtedy nasli len tak ze sme googlili .. ta firma sidlila v BA myslim niekde v centre ...

charonme

Příspěvek od charonme »

diky. Mozno by to stacilo prekryt, prerazit alebo neutralizovat inym pachom, mozno nejake vonne tycinky alebo odparovacie esencie

jackies

Příspěvek od jackies »

Co to tady řešíte :roll:
Jste muzikanti nebo co, kua ? :)

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

otec ked prestal v aute fajčit tak si kupil niečo na pohlcovanie toho pachu a po čase pach zmizol. bola to táká plechovka, vyzeralo to ako hrášok v konzerve a bola v tom nejaká hmota ktorá odtial po čase zmizla.. ani to nesmrdelo..

Gustav

Příspěvek od Gustav »

HULIČI NEchutný

48cube

Příspěvek od 48cube »

Zrovna nedavno mi prisel z ebaye slusne prohulenej Muse Research Receptor. Pro ty co neznaji, je to 2U rackovej VST host, v podstate PC. Nemel jsem sily PC rozebrat na prvocisla, tak jsem aspon vycistil vsechno na co jsem dosahl papirovou uterkou nastrikanou technickym lihem. Pak jsem to jeste vzal pro sichr antistatickym Prontem (jestli si dobre pamatuju nazev), opet pres papirovou uterku. Celkem se mi podarilo dostat to z nejhorsiho, ale 100% stink free to asi uz nebude.

Odpovědět