Debata o politice - vazne aj nevazne

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Oxyygen
Profesionál

Re: Debata o politice - vazne aj nevazne

Příspěvek od Oxyygen » 27 úno 2015 07:04

Ivo: Zase bych se z ty korektnosti uplne neposral. Zeman byl vylitej s vinarema a pokusil se o vtip. Ze tam jde o nadsazku, je zjevny.
Na druhou stranu -Obama to sice nerekl, ale konal viz treba Syrie - tam na vtip nebyl ani zadnej prostor, rovnou se zabijelo.
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 27 úno 2015 07:13

u kokota zemanovho formatu som nachylny verit ze to nieje nadsazka ale ze si to vazne mysli ... :mrgreen:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 27 úno 2015 14:00

A je to rozumně vysvětleno: http://zpravy.idnes.cz/slovy-smrt-absti ... domaci_kop

Obrázek

Inspirován touto plodnou korespondencí , zaslal jsem na Hrad též svůj dotaz :D

Vážený pane mluvčí,

seznámil jsem se s výrokem prezidenta republiky, v němž vyřkl ortel smrti abstinentům a vegetariánům a zároveň označil jako neplnohodnotné lidi, kteří se neopíjejí ve vinném sklípku. Viděl jsem též Vaše vysvětlení, kdy uvádíte že toto přání smrti bylo ve skutečnosti adresováno Adolfu Hitlerovi. Toto vysvětlení však nepokládám za fakticky možné a obávám že jste se s velkou pravděpodobností spletl. Adolf Hitler totiž nebyl prokazatelně vegetarián (viz http://michaelbluejay.com/veg/hitler.html a mnohé další dokumenty) a kromě toho je již dávno po smrti - čili přát mu smrt je již poněkud neúčinné a nereálné.

Vzhledem k tomu že sám jsem abstinent i vegetarián (a ve vinném sklípku jsem nikdy nebyl), můj syn je abstinent a vegetarián a mezi abstinenty a/nebo vegetariány je i řada mých přátel a známých, rád bych se zeptal jak a kdy bude tento ortel z úst prezidenta republiky vykonán - abychom si ještě mohli včas vyřídit potřebné záležitosti. Nebo jestli pouze budeme jako neplnohodnotní občané přesunuti do některého z ústavů pro handicapované. Nebo jestli se dá v tomto případě požádat o prezidentskou milost.

Velmi děkuji za potřebné informace

S pozdravem

MgA. Ivo Sedláček

Jablonec nad Nisou

MDudas

Příspěvek od MDudas » 27 úno 2015 15:24

Ides na to s velkym nasadenim, Ivo !!! :lol: :lol: :lol:
Akurat, ze ironia obycajne nema ani konca, ani vitaza, ani moralne ponaucenie na stane blbeho... :(

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 27 úno 2015 15:27

A dostal jsem osobní odpověd během 3 minut ! :D :D

From: Ovčáček Jiří <Jiri.Ovcacek@hrad.cz>
To: Ivo Sedlacek <info@savita.cz>
Subject: Re: smrt abstinentům a vegetariánům
Date: 27 Feb 2015 15:25:26 CET

Dobrý den,

bude od Vás velmi laskavé, pokud se seznámíte se svědectvím ochutnávačky pokrmů připravovaných pro Hitlera.

Informace je dostupná jak v našem, tak v zahraničním tisku.

Děkuji,

Jiří Ovčáček
ředitel Tiskového odboru a tiskový mluvčí prezidenta republiky

Takže je všechno jasné :oops:

hombrefeo

Příspěvek od hombrefeo » 27 úno 2015 15:33

MDudas píše: Akurat, ze ironia obycajne nema ani konca, ani vitaza, ani moralne ponaucenie na stane blbeho... :(
to si povedal velmi dobre, len sa nikdy nedozvieme, kto zacal ako prvy. aj zo zemanom ale!

rastis

Příspěvek od rastis » 27 úno 2015 15:52

zrovna toto bolo od Zemana celkom vtipne a koho to uraza, nech vypisuje hlupe texty.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 27 úno 2015 16:07

Ano, takže prezident republiky, který veřejně prohlásí "smrt někomu" (je jedno komu), v pracovní době se ožírá a obhajuje pití alkoholu (což je prokazatelně devastující droga), je "vtipný" a kdo na to právem poukáže, je hloupý ... Rastis - asi jsi jeden z mála kdo to shledává vtipné ... Korunu tomu nasadí svým megadementním "vysvětlením" jeho mluvčí ..Mě to v ničem neuráží ani nezasahuje, ale na absurdnosti je občas sranda aspoň absurdně zareagovat.
Prezident nemá čas na jmenování profesorů ,ale má dost času na přijetí výrobců chlastu ...

rastis

Příspěvek od rastis » 27 úno 2015 16:59

Ivo - nepisal som, ze je niekto hlupy, pisal som o hlupych textoch. sice Ta to neuraza ani nezasahuje, ale venujes tomu cas a vypisujes k tomu texty. ja sa nad tym vyrokom akurat pousmejem a otvorim si flasu devastujucej drogy. dam si k tomu aj nejake tie mrtvoly zvierat.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 27 úno 2015 17:39

No vidíš. Pousměješ se, ale přesto věnuješ čas čtení jiných příspěvků i opakovaným reakcí na ně :wink:

Je to samozřejmě celé sranda, ale trošku absurdní .. :)

rastis

Příspěvek od rastis » 27 úno 2015 17:46

no dobre, nechcel som sa nikoho dotknut. jasne ze je Zeman hovado, to asi nikto nemoze spochybnovat ... kedysi davno byvaval celkom vtipny, dnes uz je dost opotrebovany a henten spominany vyrok mal byt asi nieco ako zablesk jeho davnejsej "iskry" :)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 27 úno 2015 17:52

Mně se nic nedotklo :wink: (ani Zeman ani ty). Beru to jako absurdní komedii a když jsem viděl jak už kdosi s jeho žehličem průšvihů úspěšně korespondoval, pro tu čistokrevnou prču jsem neodolal ... Ale až tak debilní odpověd jsem nečekal ..

Obrázek

demsky

Příspěvek od demsky » 11 bře 2015 15:47

http://www.soundcloud.com/martindemsky | Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

MDudas

Příspěvek od MDudas » 12 bře 2015 00:33

To sa lahko hovori, ked my tu problemy s migrantami prakticky nepozname. :(
Juzne krajiny (Grecko, Italy, Spanielsko) maju dlhodobo BRUTALNY problem s najazdami z Azie a Afriky.
Keby zacali priliezat takym tempom na Slovensko, tak za 4-5 mesiacov tu mame totalny kolaps.
Oni s tym ako hranicna krajina musia bojovat (co sa defacto ani moc neda), ale EU im s tym moc nepomaha.

MDudas

Příspěvek od MDudas » 12 bře 2015 00:37

Inak moc sa mi lubia tie ich mena v novej greckej vlade! To je cista komedia! :lol: :palec+: :palec+: :palec+:

predseda vlady - Tsipras
minister fin. - Varoufakis
minister obrany - Kammenos
minister zdravotnictva - Kouroumplis
minister hospodarstva - Stathakis

Co meno, to perla. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět