Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od Ivo »

To je Bombaj ... Taky jsem těmito vlaky jezdil ... Borec na střeše zabodoval :) A jak se z něj pak kouřilo :shock:

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

dnes som natrafil na toto, o cenzure a o "parental advisory stickers" svojim sposobom velmi zabavna relacia a hlavne Jello Biafra a trochu aj ice-T boli moji oblúbenci ked som bol teenager, tak ma to prijemne vratilo v čase..
.. najlepšie je to o tej baterke :)))) ludska blbost nepozná hranice :))dobré to začne byt až v druhej časti..

demsky

Příspěvek od demsky »

Obrázek
Kurzweil Forte | Arturia MatrixBrute

biscuit

Příspěvek od biscuit »

mam kamarada, kterej strasne davno (na jeho obhajobu, i kdyz jsem si skoro jistej, ze by to udelal i dnes), cpal slecne do rozkroku baterku na dva velky monoclanky... slecna byla vostra a mam pocit, ze ji to delalo dobre, i kdyz ji to zaroven asi i trochu bolelo (davala to najevo tak, ze kamarada vlastne povzbuzovala) :-D delo se to ve druhy loznici jednoho stanu, ve kterym jsem v tu dobu byl a bylo to opravdu nezapomenutelny ;-) kamarad se nejmenuje ice-t, i kdyz na krku nosil taky takovej velkej retez a budika, nebo znak mercedesu... a ta slecna neblikala teda, to musim dodat k upresneni.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

tak tento druh humoru mozem .. :D

Odpovědět