Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Eye

Re: Haluzoidné videá, obrázky a iné luphtrackoviny

Příspěvek od Eye » 08 zář 2010 13:58

Tak poslední dva příspěvky jsou fakt VYNIKAJÍCÍ, díky za zlepšení dne! :D :D:D:D
A furt to komprimuju, a furt je to zkreslený....aneb P.P. (žádný "doktor", ale "poučený posluchač")

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 08 zář 2010 15:11

Chlapik s xichtem wlka is BACK !

http://bandzone.cz/chlapiksxichtemwlka

2 nove skladby ("seru" a "peníze").. je tam citit uz urcitu umiernenost, neni to uz taky masaker ako "taska plna huleni" ale stale je to masaker :)))

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 08 zář 2010 15:51

dendy píše:Chlapik s xichtem wlka is BACK !

http://bandzone.cz/chlapiksxichtemwlka

2 nove skladby ("seru" a "peníze").. je tam citit uz urcitu umiernenost, neni to uz taky masaker ako "taska plna huleni" ale stale je to masaker :)))
tak nevim dendy..
citat z jeho bandzone profilu :-)
"konec

20.12.2008

Asi už nemá cenu to dál tajit a jako fanoušci si zasloužíte znát pravdu...mnozí si jistě všimli delší chlapíkovi neaktivity, a tak je nejspíš na čase oznámit, co se vlastně děje...můj bratr, známý jako CHlaPiKsXiCHteMWlKa zemřel...s matkou jsme ho našli oběšeného v kuchyni.."

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 08 zář 2010 15:57

a nad nim dalsi novsi prispevok

Začátek
30.08.2010

...

:-) je to typan, nikto nepochyboval ze to s tou smrtou je len fake :) tie 2 nove skladby tam neboli este pred polrokom .. a ocividne je to jeho hlas.. takze.. zije :-))))

EXCOM

Příspěvek od EXCOM » 09 zář 2010 18:56

jusuf

Příspěvek od jusuf » 09 zář 2010 19:35

Super ! Na ZŠ som mal spolužiaka ( tiež potmavšieho -) ) - tomu sme na výtvarnej pootáčali tie plastové nádoby na vodu (pôvodom z octovej fľašky), zobral štetce do rúk a tiež šikovne zahral...
...ale už sa nepamätám, či až tak šikovne...

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 10 zář 2010 09:23

audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Eye

Příspěvek od Eye » 10 zář 2010 12:37

No ty krávo... Obdivuju, jak dokážou v podstatě jednoduchou skladbu o dvou motivech natáhnut na šest minut...a ještě v tolika lidech.

Zvlášť, když je vidět, že hudba se dá hrát docela dobře i ve čtyřech a aktusticky - jako tihle kucí :mrgreen:
A furt to komprimuju, a furt je to zkreslený....aneb P.P. (žádný "doktor", ale "poučený posluchač")

Wohma

Příspěvek od Wohma » 10 zář 2010 20:59

Jo, Proudfoot je slusnej magor, me dostavaji ten jeho spider sweep picking nebo jak tomu rika :)

peteness

Příspěvek od peteness » 10 zář 2010 22:42

co je spider sweep picking?

Wohma

Příspěvek od Wohma » 10 zář 2010 22:46

Haha, tak ten nazev jsem si sam nejak primyslel, kazdopadne je to tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=RWxvJOfx3Nw

peteness

Příspěvek od peteness » 10 zář 2010 22:54

Wohma píše:Haha, tak ten nazev jsem si sam nejak primyslel, kazdopadne je to tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=RWxvJOfx3Nw
jo to je dobra finta, jak si uvolnit palecek :)......mohli bysme tady zalozit naky kytarovy topik. Ja tyhle videa docela bastim, ale nejradis mam, kdyz to dotycny taky ukaze zpomalene at se muzu pokouset :D
PS: stejne ale nechapu, ze to ti lidi hroti do takovych extremu, to musi sezrat strasneho casu nez to zahraje ciste v tehle rychlosti. No jo anglosasove :)

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 11 zář 2010 12:37

giarova onania .. to niekoho aj bavi ?

Rošky

Příspěvek od Rošky » 11 zář 2010 13:54

Ono je to Pytkine závislé na úhlu pohledu. Já jsem kytarista a takovouhle kytarovou techniku (Proudfoot) obdivuju, protože je mi jasný, co je za tím práce a cvičení. Neznamená to samozřejmě, že bych si myslel, že se takhle má hrát imrvére (jek se hezky česky říká, tj. furt). Tohle je jasná exhibice, něco jako gymnastická olympiáda, kde předvádí krajní mez, kam se s tou technikou dostal - a zřetelně s nadhledem- a umělecky to za přínos nepovažuju. Ale je dobrý hrát standartně vkusně a přitom mít tyhle možnosti v záloze a použít je jen v okamžiku, kdy to má dramaturgickej smysl. Na koncertě nebo při natáčení si dovedu představit (třeba ve filmový muzice nebo v metalu) místo v aranži, kde by se to mohlo hodit, třeba když potřebuješ vygradovat nějaký sólo nebo atmosféru.
Já osobně mám svou techniku postavenou na modifikovaný Chicken Picking (kombinuju trsátko a prsty), dalo mi to dost práce a ještě díky tomu, že mi kdysi pomohli špičkoví kytaristé, kteří to umí. Ale světové špičky v tomhle oboru, američtí coutryrockoví kytaristé (kam se na ně seru), to mají dovedený úplně ad absurdum a je to jízda. Chci tím říct to, že je to pro mně osobně respektu hodné už z principu, a plus záleží na tom, jestli má pak ten kytarista dost vkusu, aby to využil tvůrčím způsobem.
Toť můj názor.
Rošky

Odpovědět