Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 13813
Registrován: 12 črc 2002 11:16
Vybavení

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od dendy »

ja som videl niekde rozhovor s pojkarovou a vazne nazivo nevyzerala nijak prepnuto, celkom bola v pohode, taka srandistka a vobec si z toho nic nerobila .. v celku sympaticka pani ... tiez tam vravela ze islo viac o recesiu, a ze vlastne hlavne z toho spravili hit ludia ako my co si to sharuju po sietach ako obludnost :))))

ja uplne verim ze s takouto hudbou to funguje systmeom ze 'podme spravit daku blbost, bude z toho hit socialnych sieti, bude sa o tom hovorit, a este par blbcov ktorym sa taketo hluposti pacia si to aj kupia takze mozno na tom aj daco zarobime :-))'Uživatelský avatar
Ivo
Moderátor
Příspěvky: 11515
Registrován: 19 črc 2003 06:02

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od Ivo »

Korespondence Brusel – Horní Bříza

Brusel: Obdrželi jsem Vaší žádost na spolufinancování výstavby Domova pro seniory v rámci regionálního programu Východ. Jsme však nuceni Vás upozornit, že na str. 57 formuláře žádosti, kapitola „Vybavení“, jste opomenuli vyplnit kolonku „Počet židlí“.
Horní Bříza: Kolonku „Počet židlí“ jsme nevyplnili schválně, poněvadž dotyčné židle zajistí místní důchodce p. Šebesta. Zcela zdarma totiž opraví židle vytažené ze sutin školy, která minulý týden spadla, když jsme se po 8 letech marných žádostí nedočkali žádné finanční podpory na její rekonstrukci. Tím zajistíme i úsporu bruselských fondů, což nás naplňuje dobrým pocitem evropské sounáležitosti.
Brusel: Děkujeme za Váš zájem o úspory bruselských fondů , z Vaší strany je však tato starost zcela zbytečná, neboť úspory jsou v Bruselu logisticky řízeny třemi nezávislými výbory Evropské komise tvořené několika desítkami předních ekonomů. Ohledně nevyplněné kolonky „Počet židlí“ jsme pak nuceni Vám sdělit, že na základě pravidel Výboru pro komplexní posuzování žádostí je počet židlí neoddělitelnou součástí všech projektů týkajících se jakékoliv budovy. Proto musíme trvat na vyplnění kolonky „počet židlí“.
Horní Bříza: Dobře, žádáme o 44 židlí.
Brusel: Zaregistrovali jsme vaší doplněnou žádost o 44 židlí. Vypracujte prosím zdůvodnění tohoto počtu Vámi požadovaných židlí.
Horní Bříza: Protože máme 11 stolů, každý pro 4 osoby. 11 x 4 = 44.
Brusel: Obdrželi jsme Vaše zdůvodnění, musíme však konstatovat jeho nedostatečnost. Vypracujte prosím detailní posouzení využitelnosti jednotlivých židlí.
Horní Bříza: Co to je ?
Brusel: Koeficienty využitelnosti židlí na osobu a den pro jednotlivá roční období jsou uvedeny na str. 23 „Metodického pokynu pro podávání žádostí o podporu z evropských fondů“, který je k dispozici na příslušném ministerstvu každého členského státu EU.
Horní Bříza: S tím nám polibte prdel a peníze si nechte. Domov pro seniory si postavíme sami z cihel ze zřícené školy.
Brusel: Registrujeme změnu věcného záměru Vaší žádosti z „Domova pro seniory“ na „Líbání prdele“. Pro úspěšné schválení žádosti prosím vyplňte přiložené formuláře.

Uživatelský avatar
MDudas
Příspěvky: 3604
Registrován: 12 črc 2011 22:55

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od MDudas »

:D

biscuit
Příspěvky: 9623
Registrován: 22 črc 2004 02:58

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od biscuit »

aha, tak uz vim co to je, vzdycky prvni stredu v mesici.

Uživatelský avatar
maux
Příspěvky: 403
Registrován: 21 zář 2010 16:29

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od maux »

Ten Klaus, to je hotovej Abraham Lincoln...
Uživatelský avatar
Pierre niko
Příspěvky: 719
Registrován: 28 pro 2004 11:04

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od Pierre niko »

To je trolling? Musí být :shock: To jsou fakt vemena ti lidi... Póza a na facku na probrání.

Odpovědět