Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od Ivo » 17 kvě 2014 13:04

Krátkost nebo dlouhost života neznamená sama o sobe nic ... Vždycky budeš jen TED, ať jsi předtím žil 20 let nebo 200. Je to nepodstatné ...

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 17 kvě 2014 13:07

pro me "ted" je ale dulezite co uz jsem prozil... vsechno souvisi se vsim. kdybych uz zil dveste let, me ted bude jine, nez kdyz jsem zil let 37 :-)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 17 kvě 2014 13:16

Bude to úplně to samé ... co jsi "prožil" je jen shluk myšlenek na tvém pamětovém disku, které si můžeš zase uvedomit jen "ted" , nikdy jindy ... :wink: Stárnutí a kolaps těla (se všemi průvodními jevy) jsou nevyhnutelné ... Honíme se za úžasnými holkami, ze kterých za pár mžiků budou nevzhledné stařeny .... a všechno co jsme hromadili, zmizí taky :wink: to není nějaká teorie, občas si to naplno uvědomit, je velmi zdravé a hluboce reálné ... Jak už je po staletí napsané v delfské věštírně: Gnoti Seauton & Memento Mori lepší a plodnější rady pro život si těžko představit ... Když jsem viděl tuhle fotku, tak mě to zase nějak oslovilo ...

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 17 kvě 2014 13:40

Něco na odlehčení - nejnovější francouzský parfém :D

Obrázek

Případně opět něco z dílny pana Schrodingera :)

Obrázek

Oxyygen
Profesionál

Příspěvek od Oxyygen » 18 kvě 2014 22:28

V diskuzi o kvalite sluchatek Beats na živě.cz.:)

" Jen chci dodat ... nejsem zvedavy na vase hejty co posloucham, ja vam taky nekomentuju Evu a Vaska ... A pro rejpaly co by snad chteli napsat ze jsem hluchej, tak mam rok zpatky vyzkouseno ze slysim 23 kHz (Beatsy mam neco okolo 3 let)."

:-)
Výroba reklam, jingles a prom pro síť rádií Radio United
http://www.semamastering.cz | http://www.kiss.cz | http://www.bandzone.cz/mellowpower

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 18 kvě 2014 23:48

skoro bych rek, ze az sem to dospelo...

pridam krasnou hlasku, kterou ma nejvetsi drson na csfd v profilu, hrozne me pobavila:

Volám sa Chuck Norris. Kozmodisk používám odvtedy, čo som si dojebal chrbát na Totalgyme!

MDudas

Příspěvek od MDudas » 19 kvě 2014 03:54

Oxyygen píše:V diskuzi o kvalite sluchatek Beats na živě.cz.:)
" Jen chci dodat ... nejsem zvedavy na vase hejty co posloucham, ja vam taky nekomentuju Evu a Vaska ... A pro rejpaly co by snad chteli napsat ze jsem hluchej, tak mam rok zpatky vyzkouseno ze slysim 23 kHz (Beatsy mam neco okolo 3 let).":-)
oxygen, ty to nechapes. Je to takto - na svojej 44kHz zvukovke pustil do sluchatok 23kHz (vidis, ze tam ma este 21kHz rezervu) a ono mu to bzucalo alebo sumelo = cili 23kHz pocul cisto a jasne....na Beatsoch... plastovych.... za 200 Eur.... hehe... Alebo myslel 23 Hz -aj to je samozrejme na Beatsoch mozne.
Beatsy su kus spickoveho hardwaru - automaticky sa tym zlepsuje aj sluch. :wink:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 19 kvě 2014 13:34

homeopaticky caj
Obrázek

Odpovědět