Iveta Bartošová - Když ticho zpívá

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Zamčeno
dendy
Vybavení

Re: Iveta Bartošová - Když ticho zpívá

Příspěvek od dendy »

ja som pocul.. 1000x horsie... vcera na radiu express.. tichu noc (alebo co to bol za hybrid) v prevedeni Beyoncee... to bolo fakt OTRASNE, najhorsi hudobny zazitok za posledne roky, skoro mi odpadli usi, neznesitelne neprijemna hudba ...

komasix

Příspěvek od komasix »

listonos píše:Ja som si to vypocul a dost dobre nechapem tie preexponovane negativne reakcie - mne to pripada ako celkom bezna(priemerna) cz-sk produkcia :-)
to si skoro nemyslim...

Mne právě zajímalo jestli v tom někdo z našich nemá prsty. "za vodou" mi znělo povědomě.
Myslím že obecně je třeba se vyhnout externě subjektivním vjemům jako "ona je na dně, má to tak těžký, v týhle životní situaci". Dokážu se taky dobře zvencnout, ale potom neni důvod stát si za produktem kterej tou dobou vznikne a to ona si zjevně stojí.
Kontra listonoš si právě myslím že může vzniknout s průměrnou zpěvačkou v průměrnym home studiu nesrovnatelná nahrávka. ...neštěkl by po ní ani pes. To že do toho vstupuje (aby pes štěkal) veřejně známá osobnost (bulvár nebulvár) znamená jedině biznys nebo nesoudnost. Obojí zaslouží takhle, a mnohem tvrdší kritiku.

listonos

Příspěvek od listonos »

No ja praveze posledne dni pocuvam sem tam taketo vianocne vytvory ked zapnem radio v kuchyni od kdekoho (mam dojem ze uz snad kazdy ma vianocny album) a pridu mi vsetky tie songy ako jeden - pateticke aranze, ziadna produkcia a este k tomu mizerny zvuk. Berem to tak ako to je, a to ze taketo veci sa robia asi len na kseft.

Tuna je ukazka vianocneho hitu z UK - sice kvalitnejsie technicky ale slizke ze az fuj

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

<OT>Myslim ze vanocni hit v UK jsou ted rage against the machine ;)) </OT>

listonos

Příspěvek od listonos »

Kermitak píše:<OT>Myslim ze vanocni hit v UK jsou ted rage against the machine ;)) </OT>
Hej :-) Toto je az dvojka...

peteness

Příspěvek od peteness »

Amorph píše:dendy:
1) z ukazek je jasny, ze recenze neprehani.
2) kdyz je nekdo na dne, tak nerozumim, proc se denne cpe do bulvaru.
3) nerek bych, ze je to kopani do cloveka leziciho na zemi. Prave vydala s velkou slavou velmi spatne cd a tohle jsou z vetsiny reakce na jeho uroven. Nic spatneho ji nepreju, ale proc bych ji to mel proboha chvalit?
Souhlas. Bartosova se pohybuje v showbusinessu kurevsky dlouho, takze musi vedet co je jeste vkusne a na koho se obratit. Jestli ma problem s chlastem, je to jednoduche - staci prestat pit. Kde je problem? Mozna potrebuje spadnout jeste niz, aby ji to doslo. Jinak ji samozrejme preju vse nej a prijemne svatky.......a posilam bonbony :)

Obrázek

vras

Příspěvek od vras »

Souhlas. Bartosova se pohybuje v showbusinessu kurevsky dlouho, takze musi vedet co je jeste vkusne a na koho se obratit.
No jo, jenze vona za to nemuze, je tak blba, ze i kdyby byla v showbusinessu sto let, tak furt nepozna nic.

Vuid

Příspěvek od Vuid »

vras: Hezky receno!
Ja bych rekl jen - je to zabava pro masy, tak bych to bral a nepitval to. Jen doufam ze to neuslysim nekde u pribuznych na vanocni navsteve.
Ze zvedavosti jsem si kousek poslechl a uz chapu proc vubec nekdo tenhle thread zalozil:)

pharao

Příspěvek od pharao »

No vono spis neni problem v naky Ivete Bartosovy a dotycny produkci, to je produkt pro lidi, kteri nemaj moc vkus, ro lidi, kteri sledujou tv nova, nic ve zlym, takhle to proste je a je to vsude ve svete, ne jenom u nas..
Co je spise horsi, je popularita kapel jako Chinaski. Myslim, ze tohle publikum by si zaslouzilo daleko lepsi
mainstream, ale muzeme se kazdej zeptat sami sebe, kdo z nas napise dobrej song, text, aranz???

Cyril

Příspěvek od Cyril »

dendy píše:ja teda to az tak nesledujem, ona chodi sama za bulvarnymi novinarmi a prosi ich aby o nej pisali ??
No jiste, kazdou chvili je napriklad v nakym bulvarnim videu a dava rozhovor, teda snazi se o to... s pritelkyni mame takovou bizarni zalibu, nas konicek je... ehm pripad Bartosova, Artur aka Big Head a Pomeje. Samozrejme delat si srandu z ciziho nestesti je osklivy, ale tyhle se dobrovolne stavaj verejnym majetkem, primo si o to rikaj, co predvadej v bulvaru (sleduju jen na netu) je neskutecny. Tragikomicky. A fascinujici.

listonos

Příspěvek od listonos »

Cyril píše:
dendy píše:ja teda to az tak nesledujem, ona chodi sama za bulvarnymi novinarmi a prosi ich aby o nej pisali ??
No jiste, kazdou chvili je napriklad v nakym bulvarnim videu a dava rozhovor, teda snazi se o to... s pritelkyni mame takovou bizarni zalibu, nas konicek je... ehm pripad Bartosova, Artur aka Big Head a Pomeje. Samozrejme delat si srandu z ciziho nestesti je osklivy, ale tyhle se dobrovolne stavaj verejnym majetkem, primo si o to rikaj, co predvadej v bulvaru (sleduju jen na netu) je neskutecny. Tragikomicky. A fascinujici.
Neni to osklivy, vsak vo to de :-)

Zajtra pojdu tatka s mamkou do tesca a bude to tam vyzerat asi takto:
Tatka "Jo mamo a este by to chtelo naky koledy"
Mamka "Jo koukej, tady zrovna je Bartoska!"

Nakoniec to dopadne tak, ze ty si spokojny ze mas s priatelkou vzdy co nove rozoberat (stereotyp je zabijak vztahov!), Ivetka je spokojna ze ma reklamu zdarma a Tatka s Mamkou su spokojny ako dobre nakupili - kruh sa uzavrel - v podstate je vsetko ako ma byt a ako je to dobrym zvykom uz roky rokuce :-)

peteness

Příspěvek od peteness »

Tatka "Jo mamo a este by to chtelo naky koledy"
Mamka "Jo koukej, tady zrovna je Bartoska!" ........
........Tatka: "A dejte mi jeste jednu Bartosku, pro tchyni." :wink:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

To je všechno jasné. Jenom jedna věc je zajímavá - i se stejnou zpěvačkou by se pro stejný účel, se stejnými náklady a stejnou mediální masáží dalo udělat album, které nebude znít tak příšerně po všech stránkách. Ti lidé kolem to neumějí, nejsou si toho vědomi nebo je to sabotáž ? :)

Wohma

Příspěvek od Wohma »

Tem lidem je to dost mozna jedno, protoze vi, ze cilova skupina to bude kupovat i tak. Asi jako Eva a Vasek - kdo slysel ty doprovodny "nastroje", tak vi, o cem mluvim.

carloff
Profesionál

Příspěvek od carloff »

Mne by zajimala jedna vec videl jsem nejaky shot v televizi kde Bartosova nazpivavala tohel album, a koukal jsem ze ten mikrofon na ktery zpivala vypadal jako Soundelux E250 nebo neco podobneho...nevite nekdo co je tam v tom studiu za mikrofony...o zvuk jaky ma bartosova mi vubec nejde jen mne zajima z meho mikrofonniho hlediska co to bylo...:)
Hudebník a producent, majitel studia Soundevice
http://www.boriscarloff.com | http://www.soundevice-studio.cz

Zamčeno