Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Pytkin
Moderátor

Re: Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Příspěvek od Pytkin » 30 zář 2011 01:29

Dnes som si konecne pozrel Transformerov 3 a je to paradne .. Akurat som po par rokoch zase cital titulky , a uvedomil som si , ako mi titulky vadia .. uz nech to vyde na BD ..

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 30 zář 2011 09:03

ja toho videl dost za posledni dobu, tak zkusim nejakej souhrn:
konecne jsem si udelal cas na tron - prima, hlavne vizual se mi hrozne libil, prima zvuk a bavilo me to i dejove (v ramci zanru, kterej neni uplne moje srdcovka) ;)
thor - muj nejoblibenejsi (a vlastne skoro jedinej americkej) komiks z detstvi - ani nevim jak se ke mne tenkrat dostal, ale vsechny postavy jsem maloval a znal nazpamet :-) - film usel, misty legrace, hlavne obsazeni super. ackoliv nejsem na chlapy, hemsworth je fakt frajer a na thora mi vyborne pasoval a o mr. hopkinsovi ani o natalii portman netreba mluvit, ti jsou skveli vzdy ;) palec nahoru, i kdyz se desim dalsich pokracovani :-(
mary and max - roztomilej animak, kterej shodou okolnosti davali nedavno i v tv. moc prima vec ;) prijde mi, ze se snad nejlepsi komedie delaj posledni dobou animovany (i kdyz tohle nebylo az zas tak uplne k popukani, presto hezky a poeticky)
la haine - starsi film mathieu kassovitze s vincentem casselem v hlavni roli. vtipny videt nepritele statu c.1 za mlada - furt stejnej ksicht :-) film z poulicniho prostredi parize. v cb to pusobi vsechno jeste zajimaveji, i kdyz film nema zadnej prevratnej dej o to vic me zaujal a bavil. hodnotu vidim v dobre vykreslenym pohledu na mentalitu kluku, co se flakaj po ulicich - prijde mi to vsude na svete podobny. urcite stoji za to videt, jestli nejste kluk z vesnice ;)
flipped - mam rad komedie, tak zkousim vsechno - protoze tahle americka teenagerovska komedie mela dobry hodnoceni, odvazil jsem se a dal jsem to. no nemuzu rict asi nic proti. prijemnej poetickej film, na kterej se rozhodne da koukat. je to takovy detsky romanticky, ale fakt me to nicim neurazilo a chvilkama to bylo i primerene vtipny.. palec nahoru (v zaplave americkejch sracek fakt prijemny prekvapeni)
le petit nicolas - tohle se mi libilo moc, podle me moc hezky natoceny a hlavne obsazeny. tenhle film si urcite jeste nekdy pustim, ackoliv vekove uz asi nejsem uplne cilovka ;)

taky jsem dal vsechny ruzovy pantery se sellersem a po letech si to zase uzil... skvely komedie, jaky se uz dnes hledaj mezi novejma filmama tezko, spis se najit nedaj vubec. urcite jsem taky na neco zapomnel, ale treba si vzpomenu a pridam jeste neco..

kexik

Příspěvek od kexik » 30 zář 2011 09:13

dendy píše:Johny Depp nehral v zlom filme. REspektive aj v tych par ktore neboli az tak dobre (pirati z karibiku napr.), zahral genialne :) Mysli si ze ani dead man by bez neho nebol tym cim je...
ale hral...
http://www.imdb.com/title/tt0120681/
napriklad...
btw u mna vedie z jeho filmov blow... dead man je ulet a o dost slabsi film nez trebars ghost dog alebo jarmushove "polodokumenty" (night on eart alebo coffee and cigarettes)

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 30 zář 2011 09:21

night on earth je super film! vyborna komedie.. nejlepsi je italskej a helsinskej pribeh :-) italskej taxikar je tak skvelej, ze jsem dlouho opakoval nektery fraze italsky, zejmena ty o ovecce ;)

dneska jsem zkouknul transformers 3 a musim rict, ze tak vizualne dobre natocenou kravinu jsem jeste nevidel... cekal jsem od toho mnohem vic, nevim proc. fakt nejblbejsi film co jsem videl za minimalne posledni rok. vylozene lito mi je malkoviche, protoze posledni dobou hraje samy zoufalosti - to je skoro k placi.

zato vcera jsem dal bad teacher se starnouci cameron diaz a byla to oproti transformerum intelektualni podivana ;) tady jsem mel dopredu hodne predsudku a nakonec jsem se celkem dobre pobavil a hodnotim to kladne.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 03 říj 2011 15:49

Konecne som si pozrel PULP FICTION .. a Musim povedat ze ma to strasne sklamalo .. Asi je to tym , ako sa to vsetkym paci , tak clovek od toho ocakava vela ..

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 03 říj 2011 18:33

je to strasny pytkine, jak lidi pohlizej na veci rozdilne. pulp fiction je pro me skvela komedie a asi nejlepsi film od tarantina + ctyri pokoje, ale znam spoustu lidi, co to vubec nechapou, stejne jako ja nechapu myslenku transformeru. prijde mi to pro dospelyho ubohy a pro dite skoro az nevhodny, kdyz vidim co pak ty deti delaj a jak tezko se jim pak musi vysvetlovat co je spravne a co ne... a to fakt nejsem nejakej zastance zakrejvani oci detem, jen si uvedomuju, jak to pak muze komplikovat vychovu.

o vikendu jsem dal konecne taky groundhog day (na hromnice o den vice) a moc prijemne jsem se pobavil, i kdyz jsem taky mozna cekal vic ostrejsi legrace a min poetiky a veci k zamysleni. ale i presto moc prima komedie ;)

i druhym filmem jsem dohanel svoji filmovou nevzdelanost - bourne identity. neda se rict nic jinyho, nez naprosto skvely. nad drobnostma u filmu moc nebadam a lehce je promijim - i tady by se nad par momentama dalo lehce zapochybovat, ale cert to vem - proste skvela jizda ;) vlastne prece neco - kdyz prazakovi rikaj, tohle je zurich a ukazujou mu mista, ktera ve svym meste duverne zna.. a do toho tam jezdi modry tramvaje made by ckd :-)

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 03 říj 2011 18:48

myslienku transformerov ti vysvetlim - tam ziadna nieje :))) to je film na ktory treba ist do kina, v povodnom zneni (sere ma ze 3Dverzie sa furt dabuju), s kvalitnym zvukom, a vychutnat si specialne efekty... :) mozog treba nechat doma... a deti tiez. Ked ckovek vyzaduje aby mal film aj nejaky dej a aku taku logiku tak transformers (najma 2 a 3) nieje pre neho :mrgreen:

pulp sa aj mne paci aj ked ho nemam za nejaky extra kult - ale videl som to parkrat a vzdy sa dobre zabavim..
bournovky to je kult, damonova zivotna rola imho ...

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 03 říj 2011 19:07

me napada, ze jsem vlastne ted s damonem videl jeste ten film o jihoafrickym rugby teamu a o nelsononu mandelovi.. docela to uslo, hlavne damon musel pekne nabrat do filmu, ma tam krk skoro jak ja :-D invictus sa to vola. nelsona hraje morgan freeman (toho muzu i v blbostech - je to strasnej sympatak)

a.tom.x

Příspěvek od a.tom.x » 03 říj 2011 22:55

Kůže, kterou nosím - poslední Almodóvar .... ale chce to potom panáka ;)
Art of Sound - Professional Soundware Solution
http://www.aos-pro.com

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 04 říj 2011 00:39

biscuit píše:je to strasny pytkine, jak lidi pohlizej na veci rozdilne. pulp fiction je pro me skvela komedie a asi nejlepsi film od tarantina + ctyri pokoje, ale znam spoustu lidi, co to vubec nechapou, stejne jako ja nechapu myslenku transformeru. prijde mi to pro dospelyho ubohy a pro dite skoro az nevhodny,
ja chapem pulp fiction aj som sa par krat zasmial .. ale ja mam radsej iny druh humoru a toto mi proste nesedi .. hlavne mi to prislo strasne dlhe a nudne .. keby sa to zostrihalo na hodinku , tak by to bolo mozno fajn :) Ok .. nie som cielova skupina tarantinovych filmov ..
transformeri nie su o myslienke .. dnes som to pozeral so synom a tesil sa z toho .. akurat som mu musel citat titulky .. dufam ze coskoro vyde BR ..
biscuit píše:o vikendu jsem dal konecne taky groundhog day (na hromnice o den vice) a moc prijemne jsem se pobavil, i kdyz jsem taky mozna cekal vic ostrejsi legrace a min poetiky a veci k zamysleni. ale i presto moc prima komedie ;)
jo vidis toto mam rad .. tie som to nedavno pozeral uz asi 4ty krat a hrozne som sa na tom bavil ..

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin » 04 říj 2011 00:40

dendy píše:myslienku transformerov ti vysvetlim - tam ziadna nieje :))) to je film na ktory treba ist do kina, v povodnom zneni (sere ma ze 3Dverzie sa furt dabuju), s kvalitnym zvukom, a vychutnat si specialne efekty... :)
no prave toto je film , kde treba ist na dabing .. ked citas titulky , tak prides o polovicu tych efektov .. teda ak si clovek co chyta anglictinu bez titulkov , potom je to ina vec samozrejme ..

kexik

Příspěvek od kexik » 04 říj 2011 07:54

ja myslim ze dnes je na pulp fiction uz neskoro. ten film bol prelomovy, ked prisiel. odvtedy tie postupy prebrali vsetci, vratane beckovych serialov pre kablovky a mnohi ich doviedli k dokonalosti (trebars snatch ma napada, tam vylozene vidiet inspiraciu). je to film z 94-teho, kua :)
i ked su stare filmy, ktore este stale udivia svojim riesenim a espritom. zozente si trebars the medusa touch z roku, pozor, 1978... v tomto zanri veci starnu strasne rychlo ale ten film furt funguje

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 04 říj 2011 12:43

Zajímavé, tuny českých filmů v plné délce na youtube:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL1F817BD432260895

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 07 říj 2011 19:09

Malý chtěl kouknout na Transformers 2, tak jsme na to koukli (5.1. HD, 22 GB) ... uff ...říkám si když už investovali miliony tolarů na ty efekty, mohli i někde sehnat scenaristu s IQ vyšším než 1 ?? To nebylo jen dementní, ale uplně protivně, nesnesiteně dementní ... ty retardované iritující dialogy, k tomu ještě ten český novácký dabing ... no, jdu se někam vyblít :) Nejhorší filmový zážitek za hodně dlouhou dobu. Transormers 3 předem odmítám . Proti tomu i třeba Incredible Hulk byl hodně dobrý, inteligentní film ...

Odpovědět