Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Ivo
Moderátor

Re: Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Příspěvek od Ivo »

Lost Highway, to jsem viděl před pár lety, nic úchylnějšího, nesmyslnějšího a více iritujícího jsem snad ještě neviděl :D A zařekl jsem se, že už se v životě na film pod kterým je podepsán pan Lynch nepodívám. A po shlédnutí Melancholie jsem k tomu seznamu přidal i Larse von T. :))

dano
Vybavení

Příspěvek od dano »

Ivo píše:Lost Highway, to jsem viděl před pár lety, nic úchylnějšího, nesmyslnějšího a více iritujícího jsem snad ještě neviděl :D A zařekl jsem se, že už se v životě na film pod kterým je podepsán pan Lynch nepodívám. A po shlédnutí Melancholie jsem k tomu seznamu přidal i Larse von T. :))
aj takymto naozor plnis ciel takychto reziserov ako Lynch... po pozreti ich filmov mozes citit cokolvek, len to nesmie byt neutralne :-)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Mám rád filmy, které člověka vtáhnou, jsou napínavé a sledují se jedním dechem (na rozdíl od různých nezáživných rozbředlostí). Po dlouhém čase jsem konečně zase na takový narazil:

http://www.csfd.cz/film/224831-mr-brooks/

peteness

Příspěvek od peteness »

Waltz with Bashir
Izraelský film ve stylu Persepolis, Alois Nebel. Bývalí vojáci rozebírají svoje sny, spojené s válečnýma konfliktama, masakry Palestinců apod. Docela zajímavé.

Vlad

Příspěvek od Vlad »

vcera jsme videli Perfect Sense. Myslim ze z "katastrofickych" filmu je to nejlepsi co jsem videl.
Neni to ani moc drsny, kdyz uz by se melo neco stat, tak bych si to predstavoval podobne . . . . .
Navrch skvely Ewan McGregor, Eva Green a hudba . . . ..
http://www.csfd.cz/film/265952-perfect-sense/

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

mONOGRAm

Příspěvek od mONOGRAm »

PELF: k tomuto remake-u ma napada jedna otazka - "naco?".

Amorph
Moderátor

Příspěvek od Amorph »

tyjo predelavat takovou totalni devadesatkovou beckovou klasiku mi prijde taky jako svatokradez:)

Na druhou stranu, puvodni povidka od Dicka by se dala vytezit i trochu jinak a temneji...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

Beckova klasika ? Ja sa skorej obavam, ze teraz z toho spravia becko..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Já myslím že originál s Arnoldem je tak dokonalý, že taky nechápu proč ...

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

no ja chapem preco .. niekto chce vytazit z uspechu povodneho .. Ale na druhej strane , moze to byt fajn, keby to spravili dobre .. v sucasnosti su uplne ine technicke prostriedky ..

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF »

Jasně, že originál Total Recall je kultovní pecka a jediné co čekám od remake-u je to, že nebude vypadat tak papundeklově a užiju si parádní současný audiovizuál. Story předpokládám zůstane beze změny, takže aspoň vím, do čeho jdu. :)

Jinak včera jsem se skvěle bavil u http://www.csfd.cz/film/306731-intouchables/ (V tomhle případě navíc očekávám remake velmi brzy, vyloženě téma pro amíky.)
audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

peteness

Příspěvek od peteness »

jj, Intouchables jsou fajn film, už jsem to tady propaloval. Frantíci jsou technicky pozadu a nejsou schopni dotaženého velkofilmu, ale líbí se mi ta jejich syrovost. Tady ten negr, aspoň na začátku filmu je ukázkový :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ja ani nevim, jestli mam doporucit le havre. mozna nekterejm lidem ani nedoporucuju. je to zvlastni druh filmu, na me celkove zapusobil, ale lidi, kteri nemaji radi pohadky pro dospele a nechapou jejich vyznam, nebo nejsou schopni je stravit, asi nestravi ani tenhle film. kdyz jsem nad tim filmem premejslel a vybavoval si postupne, jak to na me pusobilo, tak jsem dosel k myslence, ze ten film mozna do jisty miry muze fungovat jako zkouska povahy divaka - zalezi po jak dlouhy dobe zacnete zpochybnovat moznou autenticitu pribehu :-)

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

http://www.csfd.cz/film/267462-cela-211-vezenske-peklo/ Neskutečně napínavé strhující, syrové, dechberoucí drama ... naskočí to od první minuty a nepovolí až do poslední vteřiny ... bez všech hollywoodských pozlátek a klišé ... ufff ... (chce to ale sledovat v originále, ne dabované ...)

Odpovědět