Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
dendy
Vybavení

Re: Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Příspěvek od dendy » 14 čer 2014 15:04

to mi pripada az moc nasladle.. kukni Transcendecne.. tam je podla mna vystihnuta krasne ta iracionalna obava ludi z toho ze AI nas bude chciet znicit..

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 17 čer 2014 01:15

audio::video::postprodukce
Studio ATLAS

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 19 čer 2014 03:16

Trošku OT ale ne zase tak moc :wink: Universal Studios, Hollywood, Los Angeles ... (kde se spousta zmíněných filmů vytváří :)

Megabombastické a dechberoucí. Ať už dobrodružné bláznivé jízdy (reálné nebo 4D virtuální), další neskutečné atrakce, tak i spektakulární výlety do scenérií a kulis kde se natáčelo spousta slavných filmů, živé kaskadérské show (Vodní svět), neuvěřitelné ukázky speciálních filmových efektů atd atd. ... Strávili jsme tam celý den a bylo to úžasné. Pokud se dostanete někdy poblíž, neváhejte, stojí to za to :) Nějaký Disneyland atd se může jít schovat :) (vyplatí se připlatit za VIP a všude být první ve frontě :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 20 čer 2014 14:14

Studio ATLAS

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo » 20 čer 2014 14:16

Na to se taky velmi těším, první film byl skvělý ... Ale na trailery se raději nedívám, člověk pak už ví o čem ten film je a není to překvapení :)

peteness

Příspěvek od peteness » 20 čer 2014 15:59

Ivo: ja byl v Universal v Orlandu, jsou tam dva parky - Universal studios a Universal islands of adventure, plus vodni parky, plno Disneylandu (ty jsou ale slabsi nez Universal), SeaWorld, bezvadny adrenalinovy akvaparky, treba Blizzard Beach Orlando je skvely.

PELF
Profesionál

Příspěvek od PELF » 09 črc 2014 00:08

Studio ATLAS

peteness

Příspěvek od peteness » 18 črc 2014 22:29

Zachraň mě (na Fandovi). Normálně seriály nesleduju, ale tohle je LOL. Příběhy NY hasičů, jakože ze života obyčejných lidí. Nejlepší jsou tam vztahy mezi muži a ženami. Jsem to chvilku sledoval a říkal si, tohle bylo přesné. A za chvilku zase někdo vyvedl nějakou trefnou kravinu, je to nepřetržitý sled LOL. :D

Van

Příspěvek od Van » 23 črc 2014 03:57

PELF píše:docela dobrej thriller... http://www.csfd.cz/film/310096-vedlejsi-ucinky/
naozaj dobry film

STi

Příspěvek od STi » 23 črc 2014 16:18

dendy píše:to mi pripada az moc nasladle.. kukni Transcendecne.. tam je podla mna vystihnuta krasne ta iracionalna obava ludi z toho ze AI nas bude chciet znicit..
konecne som sa k tomu dostal a bolo to naozaj vyborne! nechapem to slabe hodnotenie na csfd.

ale urcite ti odporucam kuknut aj ten Her (2013), je to sice romanticke ale nenazval by som to nasladlym. je to uplne ine, povedal by som ze odost viac realnejsie a pravdepodobnejsie ako Transcendence.
FB | SC | T

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 23 črc 2014 23:24

no zo ze ou sme si pozreli Hunger Games... ako fuuuu... necakal som od toho vela.. jednotka sa dala prezit zo sebazaprenim mensim.. ale ta dvojka.. to uz je neuveritelny odpad.. nepamatam sa kedy som videl horsi firm... mozno snad "Ako porodit a nezblaznit sa" .. a teraz pozeram na CSFD, ze budu este dalsie 2 diely.. uff.. cele zle..

biscuit
Vybavení

Příspěvek od biscuit » 28 črc 2014 13:36

ivo, o stranku z5 ;-)

za me nejaky tipy a hodnoceni za posledni dobu, nejedna se o zadne novinky :-) :

Nymf()maniac - ★★★★☆ - pro me s odstupem rozhodne zajimavy, vtipny i kdyz dohromady mozna i pomerne rozvlekly. zvlastni konec tomu nasadil korunu a presvedcil me o tom, jak to mam vnimat. jsem rad, ze to trier udelal tak, ze to muze pobavit i divaka, nejen jeho samotnyho.

The Color Purple - ★★★★☆ - tohle mi kdysi nejak minulo a tak jsem si to nasel... famozni mlada whoopi goldberg, perfektne natocenej film zachycujici zivot cernochu vypovidajici o tom, jak si umeli jeden druhymu delat peklo ze zivota i bez bilejch... do paty hvezdy ani nevim co chybi, ale nedam ji-

Ghost Dog - The Way of the Samurai - ★★★★★ - kdysi v roce 2000 jsem na tom byl v kine a nijak extra me to neoslovilo. po letech jsem i dost pozapomnel o cem vlastne film byl a dal si ho znovu. jako vyzralejsi jsem se u nej moc dobre pobavil a uzil si ho. jestli nevite jak muze japonskej pribeh vypravet banda talianskejch mafosu a jeden negr, tak podle tohohle filmu vlastne docela dobre :-)

キュア / Kyua - ★★★★☆ - vyborna japonska noirovka

Män som hatar kvinnor - ★★★★★ - i presto, ze jsem nejdriv videl americkej remake, nelitoval jsem ani vteriny investovanyho casu do sledovani svedskeho originalu. samozrejme po jeho shlednuti se mi americka verze zhnusila. ne snad pro jeji spatne zpracovani (to je bravurni, ve smyslu remaku vlastne az perverzne presne (az na charaktery samozrejme)), ale pro jeji naprosto zjistny duvod vzniku. tenhle druh kapitalismu proste nikdy nepochopim.
dalsi dily svedske trilogie uz jsou jen prumerna televizni kriminalka, ale i tak se to "da".

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy » 28 črc 2014 14:36

Män som hatar kvinnor > ano! .. uplne suhlasim... inak zena citala original knihu(-y) a vravela ze aj tie svedske filmy vu v mnhohych veciach dost slabe oproti knihe, kopa podla nej zasadnych veci tam je spomenutych len okrajovo alebo vobec ...

Odpovědět