Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět

dendy
Vybavení

Re: Jaký film vás v poslední době zaujal ? (nemusi být nový)

Příspěvek od dendy »

ked budete mat jeden z tych vecerov.. ked si clovek sadne pohodlne do kresla.. vyhuli 10 jointov... zje riadnu porciu lsd.. zapije to pravym absinthom.. a pricuchne si este pre istotu k odstatemu toluenu.. doporucujem na podfarbenie atmosfery tento film

http://www.csfd.cz/film/294015-futurologicky-kongres/

inak sa mu ale zdaleka vyhybajte ... :-))

nasiel som dnes nahodou tento film medzi stiahnutymi.. asi tam uz spal hodne dlho.. ani neviem kto mi ho doporucil.. ale ak to zistim asi ho zabijem :mrgreen:

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jsi videl? na csfd to jeste nema ani jeden hlas ani komentar

Stan

Příspěvek od Stan »

No kdyby jsem to nevidel tak by jsem to sem nedaval :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

no ale to by se hodilo neco taky napsat ;-)

Stan

Příspěvek od Stan »

Tenhle film asi nebude pro kazdeho. Je to docela psycho ale ne zas az tak velky a dalo mi to trochu casu se do nej dostat. Scena na strese ke konci filmu se mi moc nelibila ale pak se to zase vratilo do normalu. A komu se napriklad libil styl filmu "Sucker Punch" tak tenle se bude libit taky i kdyz tento film je nizkorozpocovy. Sice ho popisuji jako horor/sci-fi ale horor to teda neni zcela urcite, alespon podle me. Mozna by jsem ho popsal jako temny, zajimavy pohled na lidi ktery se odlisuji od ostatnich s kriminalni zapletkou a scifi je tam pristroj v cerny krabici. Vic info by nemelo cenu davat. Nejsem ale kritik tak ti toho vic nenapisu. Podle IMDb ma jen 6.3 ale myslim ze si zaslouzi vice.
Tady je jedna kritika za vsechny
http://www.nerdly.co.uk/2014/03/02/frig ... er-review/

EDIT :
Ted jsem koukal na release dates. v UK 1 March .................. Germany 31 October tak to do kin v Cesku bude asi k podobnemu datu jako v Nemecku a proto asi neni nic na csfd.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

sucker Punch bol perfektny... tak teraz si ma na toho scribbera navnadil :-)

Stan

Příspěvek od Stan »

Sucker Punch je vynikajici film po vsech strankách tak aby jsi nebyl zklamany z provedeni The Scribbler. Me tam spis slo o charakter, mysleni a pohled na svet z druhy starny. No snad to das. Jinak hodne dobry film byl pro me "barfuss" nemecka verze z roku 2005. Ta americka verze z 2014 "Bare Foot" stoji za prd a misto pohledu do duse z toho udelali LOVE STORY jak maji ve zvyku. Ale tenhle film (barfuss) je ze zivota, a zustal mi v pameti az dodnes a jsem schopny se na nej podivat bez problemu znova.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

http://www.csfd.cz/film/335996-labyrint-utek/

Hodně originální nářez ... skvěle udělané, výborný zvuk (na notebooku by to tak asi nevyznělo :) i hudba

biscuit

Příspěvek od biscuit »

zulu - ★★★★★ - perfektni drsna kriminalka. misty trosku drhnou nektere souvislosti a zda se to byt az zbytecne prekombinovane, ale ma to spad i to prinasi spoustu podnetu k zamysleni nad zivotem. proto hodnotim spise peti, nez ctyrma. navic bloom i whitaker perfektni herecke vykony, dle meho soudu.

21 jump street - odpad! - tenhle film ma na csfd skoro stejny hodnoceni jako zulu :-( americka radoby komedie, kde uroven humoru lezi hodne nizko. nepripadam si jako nejakej slechtenej intelektual, ale tohle jsem proste po dvaceti minutach vypnul.

dedictví aneb kurva se nerika - ★★☆☆☆ - presne tak, jak jsou rozporuplny reakce a kritiky na tenhle film, byly rozporuplne me pocity po jeho shlednuti. na druhou stranu to, kupodivu, nevnimam jako pruser... misty i pobavilo. clovek ale musi zapomenout, ze existoval nejakej prvni dil a nejaka chytilova, kteRrou by z toho jistojiste Rranila mRrtvice ;-)

drive - ★★★☆☆ - tema paradni, zpracovani a film jako takovej zustali za ocekavanim... mozna mi celej gosling prisel malinko cukrousek a malo uveritelnej. za to jak drzi volant bych ho navic svihnul rakoskou pres ty pazoury.

anthony zimmer - ★★★★☆ - prijemna kriminalka francouzske provenience s velmi pohlednou sophii marceau v jedne z hlavnich roli. malicko pohadka, ale takovejhle druh romantiky jeste snesu ;-) btw. jsem se docetl, ze to byla predloha pro turistu s deppem a jolie.
Naposledy upravil(a) biscuit dne 23 zář 2014 12:22, celkem upraveno 1 x.

peteness

Příspěvek od peteness »

biscuit: Dedictvi se mi docela libilo, ono je to vlastne mj pekna ukazka kam se za tu dobu posunul cesky film - coz neni moc lichotive, ale podobne pusobi treba nektere francouzske filmy. Ti herci uz jsou unaveni, rozezrani prachama, zazitkama a ti mladi to zase berou az krecovite zodpovedne (jenze po cesku). jedina vec co tam byla trapna, jak bez invence opakovali vtipky z puvodniho filmu - tim to degradovali, ale jinak se na to dalo divat. BTW kdyby byla jinak nastrihana hudba/zvuk mohlo to vyznit cele dynamicteji.

biscuit

Příspěvek od biscuit »

me to lehce oslovilo i proto, ze z toho byl trochu cejtit polivkuv osobni pribeh. takovej naznak, ale dalo to tomu alespon nejakej rozmer lidskosti, castecne pusobici proti te kamenakovite blbosti a vyvarenosti.

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Puvodní Dědictví osobně považuju za zdaleka nejlepší český film po r. 89. Na pokračování jsem neměl odvahu se podívat :)

Odpovědět