Nasiel som stary album znamok :-)

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
dendy
Vybavení

Nasiel som stary album znamok :-)

Příspěvek od dendy »

nasiel som stary album zo znamkami, pred 20 rokmi som to zbieral a dako dodnes prezil v krabici zo starymi knihami :-)

najprv som to chcel rovno vyhodit, asi tam bude len bezcenne smeti ale potom. hovorim si predsa len - co ak.. neni tu niekto kto sa vyzna ? porobil by som ked tak fotky :-)

U-o

Re: Nasiel som stary album znamok :-)

Příspěvek od U-o »

Taky jsem sbíral známky, možná bych je aj někde našel a taky je to tak 20let. Letí to, no...

humusgen

Příspěvek od humusgen »

Chybotisk 50/50 – klenot mezi ceskymi raritami je ze serie Osvobozena republika, stoji 1,5 milionu korun.
To by jsi mel na kupu noveho gearu. :)
Přílohy
Osvobozená republika.jpg

Fractal

Příspěvek od Fractal »

V československu se sbíraly známky opravdu hodně, každá třetí rodina má doma pár albumů, některé se dědily z otce na syna jako rodinný poklad.

K určení ceny sbírky je zapotřebí odborníka. Těch cenných známek, nebo sérií je opravdu málo. Taky záleží na kondici a razítku.

jazzym

Příspěvek od jazzym »

aj ja som nedavno natrafil na moj album zo zakladnej školy .možeš nafotit ,pozrem či mas lepsie 8)
Nieco som kupoval z bazosu , A prisiel mi balik s nalepenymi znamkami , to som už davno nevidel ani na listoch :lol:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

hej.. cielom tohoto threadu nebolo zalozit filatelisticky kruzok :-) len som chcel vediet ci tu mame niekoho kto sa naozaj v znamkach vyzna :-)

tony9

Příspěvek od tony9 »

Já jsem sbíral známky taky, je to už 40let nějaké album ještě mám. Dandy já bych to na tvém místě nevyhazoval a ani neprodával, nech ty alba pro své děti a vnoučata. jednou ti za to budou vděčná.

hubert

Příspěvek od hubert »

...len asi nebudú celkom chápať kam sa sakra tie známky na e-mail lepili...

maux

Příspěvek od maux »

:D :D :D

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

tony9 píše: já bych to na tvém místě nevyhazoval a ani neprodával, nech ty alba pro své děti a vnoučata. jednou ti za to budou vděčná.
vidis sakra takyto uhol pohladu ma nenapadol... ja som mal zachvat upratovania, vyhadzoval som vsetko coho som sa nechytal odkedy byvam v dome .. dobre tak si to necham, zas zas tak velke to nieje aby to clovek neuskladnil :mrgreen:

mozno si za to za 30 rokov kupim maly ostrov v polynezii :-D

Vlad

Příspěvek od Vlad »

pred pul rokem jsem se stehoval a taky nasel asi 4 alba starych znamek. No ja mam v planu to odnest do nejake filatelie aby mi to nekdo zhodnotil, co tam vlastne je. A ikdyby nic cennyho, tak jsou to krasny znamky pro deti jak pise tony9
Nicmene clovek nikdy nevi co ma doma za cennosti. Ja tam mam napr. sbirku asi 50 Hitleru a nejaky skvosty z 1 republiky

jazzym

Příspěvek od jazzym »

pre jedneho numizmatika som vyhladaval na internete katalogy minci a papierovych penazi , vačšinou tam boli aj orietačne ceny - podla miery opotrebenia alebo za kolko sa vydražili ,..niečo podobne by malo byť aj u znamok, to su vlastne velmi pribuzne odvetvia.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

ano je.. ale ja nemam cas 2 tyzdne sediet u toho a prehrabavat sa katalogom asi trilion znamok aby som nakoniec zistil ze tam mam len same smeti :-D

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

a tu spravnu by si aj tak prehliadol ! :)

jazzym

Příspěvek od jazzym »

treba si vytipovať zopar podozrivých :D známok ktore by mohli mat cenu ..
podla roku a štátu vydania si stiahnuť katalog ,. byvaju tam rovno obrázky tak to neni take zložite...
niektore su v html formate dobre spravene kde sa lahko orientuje
..aj ja si pozriem zopár mojich ked pridem domov za par dni :wink: ..tak ked zistim princip dam vedieť ...

Odpovědět