Příjemně velikej klon Dropboxu

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
SadLuck

Příjemně velikej klon Dropboxu

Příspěvek od SadLuck »

Nedávno to spustili - já se o tom dočetl před pár dny taky kdesi na fóru. Pokud používáte dropbox a jiný synchronizační cloudový úložiště/záložiště, mohlo by vás to zajímat. Já tyhle hračky používám na automatický zálohování projektů + na sdílení pokud pracuju s někym v týmu. Týhle jsem se chytil ze dvou důvodů, ačkoli ji po praktický stránce mam zatim vyzkoušenou minimálně:

a) základní kapacita 15GB + 5GB za registraci přes referral link (dropbox má základ 2GB)
b) možnost si neomezeně nahonit kapacitu přes referraly +5GB za každýho kdo se přes váš link registruje, potvrdí mail a nainstaluje si to na počítač nebo mobil

Kdo bude chtít, tady je muj referral: https://copy.com?r=1c77ST (honim gigabajty :wink: )

Viděl jsem lidi co nahonili i terabajty.. Je samozřejmě otázka, jestli se tenhle cloud opravdu udrží navždy a jestli bude (až se trochu uklidní prvotní boom) kvalitou srovnatelnej s dropboxem, ale tahle neomezená free kapacita je jako rozjezdovej dárek pro mě zajímavá dostatečně, neb by mi vyhovovalo mít i větší data krom klasické zálohy ještě pro jistotu někde na obláčku.

Stan

Re: Příjemně velikej klon Dropboxu

Příspěvek od Stan »

Díkes

maux

Příspěvek od maux »

SadLuck: Tak jsem ti přispěl.........

Symphonic

Příspěvek od Symphonic »

No nevim. Na SkyDrive mam zadarmo jako dlouholetý uživate 25 GB a na Box.com v rámci nějaké reklamní kampaně zdarma 50 GB (na KVR byl kdysi nějaký odkaz). To mi připadá výhodnější :)

SadLuck

Příspěvek od SadLuck »

Symphonic: tady je zajímavej hlavně ten na rozjezd neomezenej referral systém. Když se přes tebe zaregistruje 200 lidí, máš terabajt. Na to sice dosáhnou tak leda redaktoři velkejch webů, co o tom napíšou článek a hodí svůj link, ale překročit třeba 100GB neni zas takovej problém. Na čistý, nesynchronizační zálohy používám už léta Adrive, kde je zcela free 50GB kdykoli pro kohokoli, tohle je spíš takovej dropbox na steroidech a překročit 25GB od skydrivu je otázka jednoho referalu a sdílení na twitteru :D

maux: danke! 5GB bonus se oběma ale přičte jen když potvrdíš mail + nainstaluješ někam tu jejich synchro appku, čímž tě k tomu nenabádám - jen kdyby ses divil že tam máš pořád jen 15GB..

maux

Příspěvek od maux »

Dvacet je tam.... :!:

STi

Příspěvek od STi »

prisiel som na to ako sa s tym da obabrat a poregistrovat si tolko ludi kolko len chcete sami, ale asi to sem davat nebudem lebo to by sa to asi rychlo odhalilo :-D
FB | SC | T

STi

Příspěvek od STi »

pokial viem, mega je len webovy cloud. toto Copy je vpodstate to iste ako Dropbox, integruje sa do systemu
FB | SC | T

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

nie mega ma tak isto tool na integraciu do OS (win, OSX, limux) a tiez verzie pre iOS, android ... je to presne to iste ako dropbox ... a. subjektivne mi pride webgui mega prepracovanejsie nez dropboxove...

edit: aha tak kukm ze tych 50GB free bola akcia pre prvych registrovnych, teraz uz je free len 8+8
http://www.megacloud.com/pricing

tak to som dobre vymakol :-)

STi

Příspěvek od STi »

ja som sa tam tiez regol na zaciatku, ale doteraz na ten ucet pada prach :-)
100 GB na Copy (uz sa mi viac nechcelo) asi nic neprekona :-D
FB | SC | T

Odpovědět