Všudy přítomná zážitková Záznamová technika

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Odpovědět
Tonysss

Všudy přítomná zážitková Záznamová technika

Příspěvek od Tonysss »

Po shlédnutí tohoto videa ( ve 3minutě. jde vidět ten "les" fotoaparátů, mobilů,tabletů...

Proč lidé mají neustálou potřebu zaznamenávat na mobil všechno co zažívají ? proč si raději neužívají naplno danou situaci ? Koncert atd.. proč se neustále otravují s natáčením ,myslím že jsou potom ochuzeni o silnější zážitek ? Jak to vnímáte vy ?

jazzym

Re: Všudy přítomná zážitková Záznamová technika

Příspěvek od jazzym »

tiež mam taky nazor , ked fotiš neni si tam . 8)
.. nielen preto že si neni v zábere :D

ReaktoplazmAR

Příspěvek od ReaktoplazmAR »

maju taku potrebu hlavne lebo je to trend, ale inak je to fajn, už ako krpec som chcel vidiet svoj život na videu a fotkách.. podla mna je to super že je to teraz také prístupmné.. aj Rendy Hickey hovoril "prvé čo by malo byt po smrti je že si pozreš celý svoj žživot v telke" :D
ale s tým že ked točíš alebo fotíš napr. koncert, tak akoby si tam nebol máte imho 100% pravdu..
čo sa týka rodinných záznamov a fotiek: odkedy už majú decká vlastné fotáky tak už "dokumentujem" len velmi sporadicky.. ked vidím niečo pekné čo by som si vyfotil tak si to radšej dobre pozriem a vypálim do mozgu..

charonme

Příspěvek od charonme »

pretoze pointa zucastnovania sa na takychto veciach vacsinou nie je sukromny osobny zazitok, ale moznost sa on s niekym v buducnosti podelit. Preto ludia pozeraju filmy, citaju knihy, o tom je cela kultura. Takze preto.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

pred 8 mimi rokmi som fotil a tocil kazdy prd , ked sa narodil moj prvy syn .. druhy syn ma 9 mesiacov .. a skoro ho netocime/nefotime .. az si hovorim , ze o nieco prichadzam .. asi som uz lenivy alebo co ..

klingáč

Příspěvek od klingáč »

Pytkin:
Starý bývalý kolega mi vravel: hlavne si toč a foť deti (aby ťa to, keď budeš starý jak ja) nemrzelo..
Tiež som po druhom výrazne poľavil - neviem či to je dobre.. Vždy sa snažím silné veci zapísať si rovno do pamäti, nie na kartu..
Ale je to dobre? Viem, či budem o pár rokov schopný to vyloviť? Tieto "obrazce" môžu byť akousi bránou k vlastnému prežitému..
8) 8)

klingáč

Příspěvek od klingáč »

A neviem, možno som zaujatý na minulosť, no keď vidím prastaré fotky pradeda s rodinkou (mojim dedom a pod..), tak som rád, že ich niekto vyhotovil (a to ich máme požehnane). Je tam cítiť tú atmosféru starého dvora, kam sa stále ešte ja s rodinou vraciam.. To je silné..

Odpovědět