Vymazanie prispevku bez upozornenia

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Poshook

Vymazanie prispevku bez upozornenia

Příspěvek od Poshook »

2 dni dozadu som zavesil na bazar inzerat o predaji Mac Pro. Dnes tam uz nie je. Nemam info, preco. Vie o tom niekto nieco?

Amorph
Moderátor

Re: Vymazanie prispevku bez upozornenia

Příspěvek od Amorph »

Pokud jsi to tema prejmenoval na Mac pro 1390euro, tak v cinnosti moderatoru je zapsano, ze to odstranil pixel. Jeste pred tim to kermitak procistil, nevim proc byl pak duvod to mazat. Takze s dotazem se asi obrat na pixela.

Kermitak
Moderátor

Příspěvek od Kermitak »

Ja jen smazal tu hromadu off topicu, o duvodu smazani take nic nevim.

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

mne uz pixel raz odstranil (alebo ma vyzval k odstraneniu ? nepamatam sa presne) inzerat ked som predaval notebook s tym ze pocitace nie su hudobne nastroje takze take inzraty nemaju co robit na ezone ...

myslim si o tom svoje ale nemam chut ani cas bojovat... hold to je dan za to ze sa nam niekto stara o ezone - moze si sem nahadzat 10 ton reklam a robit si zasahy ktore on uzna za vhodne - a my mozeme akurat tak drzat hubu a krok :-)

Poshook

Příspěvek od Poshook »

dendy píše:mne uz pixel raz odstranil (alebo ma vyzval k odstraneniu ? nepamatam sa presne) inzerat ked som predaval notebook s tym ze pocitace nie su hudobne nastroje takze take inzraty nemaju co robit na ezone ...

myslim si o tom svoje ale nemam chut ani cas bojovat... hold to je dan za to ze sa nam niekto stara o ezone - moze si sem nahadzat 10 ton reklam a robit si zasahy ktore on uzna za vhodne - a my mozeme akurat tak drzat hubu a krok :-)
tak v tom pripade nechapem vobec, preco rovno nezmazal cele electrozone. ved toto forum je odjakziva o vyrobe hudby na pocitaci a 95% prispevkov a tem suvisi s pocitacmi.
ok. dik za info, idem o dom dalej

biscuit

Příspěvek od biscuit »

suhlas!

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

este vcera vecer tam ta tema bola .. premazana .. ale bola ..

Cundo
Profesionál

Příspěvek od Cundo »

Uvedomujem si, ze aj ja som prispel svojou troskou k OT, ale moje otazky k Poshookovi neboli ani rypave, ani zlomyselne, prave naopak, zaujimalo ma, preco prestal prispievat na Ezone on a iny fundovani ludia (Kexik,Tudy....). Niekdy si tu uz pripadam ako v nejakej infantilnej materskej skolke pre dospelych. Mozno by niekedy bolo lepsie nechat niektore prispevky bez zmazania, aj ked su mierne OT. Vsetko, co moze tomuto foru priniest zlepsenie v zmysle navratenia k urcitej serioznosti je pre mna vitane. Pred mnohymi rokmi mi bolo odporucene toto forum ako solidna platforma , kde sa preberaju veci, ktore nas mozu posuvat dopredu v cinnosti, ktora sa nam stala pre niekoho vasnou, pre niekoho osudom alebo povolanim. Uz dlsi cas mam pocit, ze sa tu nie celkom stastne meni duch komunikacie.
Aranžovanie, tvorba a nahrávanie hudby.

pixel
Administrátor

Příspěvek od pixel »

Inzerat jsem smazal, protoze me uz nebavi neustale dokola opravovat prispevky v Bazaru. Na rozdil od odstatnich temam jsou zde jasne pravidla... tj. v subjectu uvadet pouze presny nazev zbozi... nic vic... lidi tam neustale cpou "Top nabidka", "Nejlepsi" atd. atd... a nekdo ted uz i cenu. Pri zadavani inzeratu je jasne napsano, ze inzerat muze byt smazan... jinak zatim inzeraty trpelive opravuju :-)

Co se tyce druheho duvodu je i to, ze by nebylo asi dobre, kdyby se zde rozsirily inzeraty na pocitace... to by mohlo uplne zaplavit "Audio bazar", protoze by zde pak mohl prodavat pocitace kdokoliv... uz jsem to kdysi resil s dendym... az budu mit chvilku casu, chystam se v bazaru udelat rubriky podle druhu sortimentu, jak je to obvykle na inzertnich serverech...

Poshook

Příspěvek od Poshook »

pixel píše:Inzerat jsem smazal, protoze me uz nebavi neustale dokola opravovat prispevky v Bazaru. Na rozdil od odstatnich temam jsou zde jasne pravidla... tj. v subjectu uvadet pouze presny nazev zbozi... nic vic... lidi tam neustale cpou "Top nabidka", "Nejlepsi" atd. atd... a nekdo ted uz i cenu. Pri zadavani inzeratu je jasne napsano, ze inzerat muze byt smazan... jinak zatim inzeraty trpelive opravuju :-)

Co se tyce druheho duvodu je i to, ze by nebylo asi dobre, kdyby se zde rozsirily inzeraty na pocitace... to by mohlo uplne zaplavit "Audio bazar", protoze by zde pak mohl prodavat pocitace kdokoliv... uz jsem to kdysi resil s dendym... az budu mit chvilku casu, chystam se v bazaru udelat rubriky podle druhu sortimentu, jak je to obvykle na inzertnich serverech...
s tym prvym dovodom suhlasim, ta cena tam nemala co robit. pritom druhom by som monzo trosku polemizoval. Electrozone je o pocitacovej hudbe. Pre mna by bolo ovela prijatelnejsie, ak by sa pred mazanim inzeratov v bazare trochu rozlisovalo, napriklad ze by mohli predavat pocitace len ti, ktori maju na fore nejaku historiu a nepredpoklada sa, ze to budu robit z dovodu nejakej nekalej obchodnej cinnosti a pravidelne.
Skus pochopit aj mna. Predavam Mac Pro, ktory stoji hodne penazi. Ludia tu na fore ma poznaju, dokonca vedia aj celu historiu okolo toho pocitaca z mojich prispevkov. Pre mna je electrozone zase istota, ze ten pocitac predavam overenemu cloveku. V tomto pripade na tom naozaj nevidim ziaden problem, alebo nebodaj hrozbu zneuzitia.
Jednoduche DELETE bez upozornenia je pre mna len dalsim znakom toho, ze toto forum prestava rozlisovat a zacina pausalizovat

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

trosku tuto suhlasim s poshookom .

maux

Příspěvek od maux »

Tak já se také připojuju k revoluci a inzerát bych vrátil, zrovna tyhle Macy by tady naopak měli mít svůj prostor. Každýmu je jasný že na tom nehrál Pac-mana. Ale chápu i pixelmana.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

presne tak .. keby tu dakto predaval svoje "hudobne" PC intel pentium 100Mhz , tak je to uplne ina vec ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Anebo nastavit že počítače tu mohou prodávat jen zasloužilí členové ezone :)

biscuit

Příspěvek od biscuit »

jsem taky pro elitarstvi, kurnik. maly ego v realu, vetsi ve webabstraktnu. delam si z toho prdel, ale neco do sebe to rozhodne ma!

Odpovědět