Yoyo mania

Vše, co se netýká hudebního šílenství, MIDI a audia
Ivo
Moderátor

Yoyo mania

Příspěvek od Ivo »

Malý právě vytvořil své soutěžní yoyo video do "slusny.net video contest" - YoYonited States of America :)))

jazzym

Re: Haluzoidné videá a obrázky, ale cibuľu doma nemá v byte

Příspěvek od jazzym »

až na to špinenie narodneho parku arizona skvelé :D

biscuit

Příspěvek od biscuit »

mladej je frajer a dava hodne slusne :-) tobe taky palec nahoru, ze mu delas partaka... btw. roste do tvoji podoby :-)
prozradil by mi pavel co ma za jojo? dik

pololo

Příspěvek od pololo »

Ve videu mám yoya YoYoFactory Superstar 2013, Aviator a Spinstar (který znečistil Grand Canyon :D)
Jinak mám i Supernovu, Czech Mate, Severe, CLYW Wooly Marmot 2, CLIFF a Floutek Sumec.

PS: Můžu se zeptat proč ses ptal ? :D

biscuit

Příspěvek od biscuit »

ehm, si delas prdel ne? na co tolik kousku? :-D chapu ze jsou nejaky rozdily, ze je on string a off string yoyo, ale mit jich deset... na druhou stranu, kdyz je zahazujes do kanonu... ;-)

ptam se proto, ze se mi to samotnemu libi a pro relaxaci bych to chtel zkusit semtam provozovat a za druhe (a to hlavne), mam dva synovce, kteri po tom pokukuji, hlavne ten starsi. ale protoze jsou oba ve veku, kdyz jeste nedokazou rozpoznat, jestli je to bude bavit, ale potrebuji to mit, protoze to je trendy, tak bych jim chtel udelat radost. no a jakozto zkuseny bys mi teda mohl nejake doporucit... entry level, zaroven nemusi byt uplne blbe. docela se mi libi velocity 2 se stelovanim odporu, ale netusim, jestli to neni spis blbost... dik za tip ;-)

Ivo
Moderátor

Re: Yoyo

Příspěvek od Ivo »

Oddělil jsem to od haluzoidních videí, aby se to tam nedostalo OT

biscuit

Re: Yoyo mania

Příspěvek od biscuit »

prima

jazzym

Příspěvek od jazzym »

ja som sa na to video pozeral aj z pohladu bežneho američana ktorý v živote nebol na tych miestach .. a bol som pohoršený :o .. asi by som vzburcoval ochranku "grand canyonu" a dodatočne by som žiadal vystaviť pokutu , na zaklade tvojho kompromitujuceho videa :lol:
čo ked si niektory navštevnik na nom zvrtne členok .. a nebodaj umre hladom smadom :roll:

no a ako slovák to blizko čiech som trochu bol smutny ..mal si utekat po neho a upachteny ukazať že si ten odpad zobral zo sebou 8)
tajna misia ..to na mna neplatí ..take veci sa nerobia .. :wink:

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Neboj, to je v místech a v propasti, kam lidská noha nemá jak vkročit ... neřeš to :wink:

dendy
Vybavení

Příspěvek od dendy »

jazzym píše:ja som sa na to video pozeral aj z pohladu bežneho američana ktorý v živote nebol na tych miestach .. a bol som pohoršený :o ..take veci sa nerobia .. :wink:
uz to nepreexponuvaj.. sa tvaris ako keby tam vylial sud s toxickym odpadom.. sak to yoyo je drevene nie ???

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

pozrel som si to video a nechapem zmysel, preco ho tam hodil .. myslel som ze to bol daky accident ..

BTW : nechapem iva , ze pustil syna na take miesta .. ja by som tam deti nepustil ..

pololo

Příspěvek od pololo »

biscuit píše:ehm, si delas prdel ne? na co tolik kousku? :-D chapu ze jsou nejaky rozdily, ze je on string a off string yoyo, ale mit jich deset... na druhou stranu, kdyz je zahazujes do kanonu... ;-)

ptam se proto, ze se mi to samotnemu libi a pro relaxaci bych to chtel zkusit semtam provozovat a za druhe (a to hlavne), mam dva synovce, kteri po tom pokukuji, hlavne ten starsi. ale protoze jsou oba ve veku, kdyz jeste nedokazou rozpoznat, jestli je to bude bavit, ale potrebuji to mit, protoze to je trendy, tak bych jim chtel udelat radost. no a jakozto zkuseny bys mi teda mohl nejake doporucit... entry level, zaroven nemusi byt uplne blbe. docela se mi libi velocity 2 se stelovanim odporu, ale netusim, jestli to neni spis blbost... dik za tip ;-)
Velocity 2.0 je super, sám jsem ho měl. Na tom je nejlepší to že se to může změnit ze začátečnického (vracecího) na pokročilé (nevracecí)
Akorát se mi stalo že mi to párkrát nefungovalo. Ale možná bych se ještě poohlédnul po tomhle: http://slusny.net/e-shop/vyrobci/yyf/yyf-hubstack.html

Ale když už budeš objednávat yoyo tak určitě objednej i náhradní provázky (po sto kusech je to výhodnější).

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Pytkin píše:pozrel som si to video a nechapem zmysel, preco ho tam hodil .. myslel som ze to bol daky accident ..

BTW : nechapem iva , ze pustil syna na take miesta .. ja by som tam deti nepustil ..
Pytkin - rituální/akční/efektní vržení joja do obrovské propasti Grand Canyonu jako závěrečný shot videa bylo naplánováno už tak měsíc před cestou :wink: Většina lidí si v tom svoji pointu myslím najde ... a myslím že z videa je naprosto jasné že se nejedná o accident, ale naopak o cílený záměr ... Prostě Skyfall (viz i ústřední píseň)

Jinak je to veřejně přístupná oblast (celý Grand Canyon) a Pavlíkovi nejsou 3 roky :wink: Není to o nic více nebezpečné než přecházet ulici v Bratislavě :) Tam člověk nevstoupí pod jedoucí auto a tady prostě nevstoupí na oblast mimo pevnou podložku (= propast ). Toť vše.

Pytkin
Moderátor

Příspěvek od Pytkin »

ivo : jo ten zamer vidim a pripada mi to debilne .. tomu zmyslu nechapem .. a co sa tyka toho canynonu .. mozno to len tak nebezpecne vyzera z videa ..

Ivo
Moderátor

Příspěvek od Ivo »

Nebezpečné to je (pokud na to nekoukáš jen z asfaltky před zábradlím) - uděláš krok a je po tobě ... :wink: Nevadí že to nechápeš, ne všecho je dvourozměrně logické :) Můžeš se na to dívat třeba z úhlu transformace (vržení do temných hlubin a transformace/přetavení do nové úrovně), tajné akční/špionážní mise, propuštění na svobodu, cool klukoviny atd atd - fantazii se meze nekladou

Odpovědět