Sonar 8

Vše o programu Cakewalk SONAR
Odpovědět
mkdaw
Příspěvky: 132
Registrován: 29 říj 2008 21:01

Sonar 8

Příspěvek od mkdaw »

Tak jsem si taky ze zajímavosti vyzkoušel Sonar.Na jednu věc jsem ale nepřišel.BFD mě v Nuendu udělá v mixu pěkně každou šavli pro daný instrument,ale v sonaru je tam jedna společná pro všechny instrumenty.Je to v nastavení nebo to tam prostě nejde? dík

Uživatelský avatar
kexik
Příspěvky: 12152
Registrován: 08 bře 2004 13:43

Re: Sonar 8

Příspěvek od kexik »

najskor v nastaveni, v niektorych hostoch musis multi output aktivovat, bez toho routuju multi pluginy vsetko na dva kanaly. hladaj...

mkdaw
Příspěvky: 132
Registrován: 29 říj 2008 21:01

Re: Sonar 8

Příspěvek od mkdaw »

kexik píše:najskor v nastaveni, v niektorych hostoch musis multi output aktivovat, bez toho routuju multi pluginy vsetko na dva kanaly. hladaj...
Hodnej.Tak trochu jsem si to taky myslel.Že by to mělo bejt v nastavení.Budu hledat.Tak nějak mě to zajímá i když jsem si oblíbil steinberga.dík

listonos
Příspěvky: 314
Registrován: 08 říj 2006 07:29

Re: Sonar 8

Příspěvek od listonos »

Ako je na tom sonar so stabilitou? Skusal som 8 trial aj nejaky warezovy portable release a oboje dost casto padalo.

mkdaw
Příspěvky: 132
Registrován: 29 říj 2008 21:01

Re: Sonar 8

Příspěvek od mkdaw »

listonos píše:Ako je na tom sonar so stabilitou? Skusal som 8 trial aj nejaky warezovy portable release a oboje dost casto padalo.
Tak to ještě nevím.Zatím jsem ho na tvrdo nezkoušel.Spíše mne trápí výše zmíněné téma.Např jsem našel položku...Insert soft Synth kde jsem zatrhl all synth audio otputs stereo ,ale nic se nestalo.Tak nevíííím.Jinak se mě to zdá dost podobný Cubasu

listonos
Příspěvky: 314
Registrován: 08 říj 2006 07:29

Re: Sonar 8

Příspěvek od listonos »

BFD nemam ale ine multiout pluginy v pohode funguju. Normalne som dal insert softsynth a v tom option dialogu co vyskoci som zaskrtol "Midi Source" a "All Synth Audio Outputs: Stereo" a spravilo 16 trackov + 1 midi. Ak ti nevyskoci ten option dialog tak v synth racku hore je tlacitko "insert soft synth option" a tam bud zaskrtni co som pisal alebo dole "ask this every time" a bude ti to okno vyskakovat pred kazdym vlozenim instrument pluginu.

mkdaw
Příspěvky: 132
Registrován: 29 říj 2008 21:01

Re: Sonar 8

Příspěvek od mkdaw »

listonos píše:BFD nemam ale ine multiout pluginy v pohode funguju. Normalne som dal insert softsynth a v tom option dialogu co vyskoci som zaskrtol "Midi Source" a "All Synth Audio Outputs: Stereo" a spravilo 16 trackov + 1 midi. Ak ti nevyskoci ten option dialog tak v synth racku hore je tlacitko "insert soft synth option" a tam bud zaskrtni co som pisal alebo dole "ask this every time" a bude ti to okno vyskakovat pred kazdym vlozenim instrument pluginu.
No to dělám a nic.A dává se ten instrument správně do audiostopy?

mkdaw
Příspěvky: 132
Registrován: 29 říj 2008 21:01

Re: Sonar 8

Příspěvek od mkdaw »

mkdaw píše:
listonos píše:BFD nemam ale ine multiout pluginy v pohode funguju. Normalne som dal insert softsynth a v tom option dialogu co vyskoci som zaskrtol "Midi Source" a "All Synth Audio Outputs: Stereo" a spravilo 16 trackov + 1 midi. Ak ti nevyskoci ten option dialog tak v synth racku hore je tlacitko "insert soft synth option" a tam bud zaskrtni co som pisal alebo dole "ask this every time" a bude ti to okno vyskakovat pred kazdym vlozenim instrument pluginu.
No to dělám a nic.A dává se ten instrument správně do audiostopy?
Omlouvám se jsem pako.dává se do toho Synth Rack.Už to dééé

daflik
Příspěvky: 37
Registrován: 27 úno 2012 19:25

Re: Sonar 8

Příspěvek od daflik »

S Jakým ovladačem vám to funguje? Program mi běhá ale neslyším ani hlásku. Když dám v options audio usb tak ho nevezme,a já mám zvukovku přes USB. díky.

langys
Příspěvky: 36
Registrován: 05 črc 2012 22:57

Re: Sonar 8

Příspěvek od langys »

http://cakewalk.com/Support/hwsetup.aspx zkus todle, v pravo jsou uvedeny značky karet a rozkliknutí se zobrazí doporučená nastavení. Obecně se doporučuje primárně nastavit ASIO.

Kelley
Příspěvky: 342
Registrován: 10 bře 2009 14:09

Re: Sonar 8

Příspěvek od Kelley »

"Zvukovka přes USB" je hodně široký pojem. Jaký konkrétní typ to je ?

Odpovědět