Reason 8

Trackery, Reason, FL Studio...
Odpovědět
Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Reason 8

Příspěvek od dendy »

pre reasonistov ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hl9MNgJAbXc#t=112s[/youtube]

vraj ma byt vonku 30.septembra

Axerathix
Příspěvky: 287
Registrován: 08 dub 2010 12:38

Re: Reason 8

Příspěvek od Axerathix »

Velmi sa mi paci to prostredie, az ma to laka upgradnut. Keby to malo aspon VSTcka tak by som nad tym silno uvazoval ale to ich R.E. nepovazujem za bohvie ake riesenie.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Reason 8

Příspěvek od dendy »

co som pozeral te rack extenzie tak tam je spusta fakt kvalitnych pluginov.. ale tak jasne vzdy je to o rozhodnuti ze idem do uzavretej platformy.. ale toho by som sa nebal.. podla mna tych RE veci je tolko ze tazko ti tam daco bude chybat ...

a navyse - menej je viac !!!

:-)

ja som trochu sklamany - dufal som ze potajme robia na reason pre ipad ale pri takychto velkych prerabkach desktop reasonu pochybujem ze tento rok este dalsie prekvapenie bude..

Axerathix
Příspěvky: 287
Registrován: 08 dub 2010 12:38

Re: Reason 8

Příspěvek od Axerathix »

No, ak by som chcel robit cisto elektronicku hudbu, tak s tebou suhlasim. Ak by som chcel robit ale cisto orchestralnu hudbu, tak tam je ina situacia. Su tam nejake sample pre orchester uz v zakladnej verzii, dokonca je tam aj Garritan Pocket Orchestra (ak este je dostupna), ale to sa hodi do skor takej nie orchestralnej hudby ale na take, kde potrebujes pouzit trochu orch. zvuku a koniec, padla. Napr. o takom VSL pouzite v reasone mozem len snivat. I ked zatial na VSL nemam, takze mi je to zatial jedno :) ale tak v buducnosti je to moja jasna kupa.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Reason 8

Příspěvek od dendy »

a taak jasne potom neni o com ... s orchestralnymi libkami moc na vyber nemas :)

Brooklyn / juanita juarez
Profesionál
Příspěvky: 3559
Registrován: 06 úno 2005 01:03

Re: Reason 8

Příspěvek od Brooklyn / juanita juarez »

Axerathix píše:Velmi sa mi paci to prostredie, az ma to laka upgradnut. Keby to malo aspon VSTcka tak by som nad tym silno uvazoval ale to ich R.E. nepovazujem za bohvie ake riesenie.
podle me dobry reseni, z myho pohledu prekvapivy v tom, ze se jim ho podarilo prosadit, motivovat developery a vytvorit fungujici (zda se) obchodni model. reason mi nikdy neprirostl k srdci, ale vzdycky jsem mu zavidel stability vyplyvajici z uzavrenyho prostredi. VST svet je dzungle, jestli je RE stabilni jako zbytek reasonu (a je duvod myslet si, ze jo), tak je to velky plus.

Axerathix
Příspěvky: 287
Registrován: 08 dub 2010 12:38

Re: Reason 8

Příspěvek od Axerathix »

Ako sa to vezme. Nie je to zly napad to uznavam, ale aj tak, na niektore VSTcka je to nevhodne a rozkopavat a premyslat ako by mal vyzerat interface a vtesnat sa do maleho priestoru rack zlozky v reasone, je podla mna casovo narocne.. Podla mna preto tam nie tolko VSTciek kolko by tam mohlo byt. Napr hlavne pre tie, ktore pouzivaju sample a maju vela nastaveni na paneli. Ja som im tam tusim raz pisal ako feature request, ze nech tam daju rack ktory nacitava VSTcka a pri dvojkliku sa zobrazi okno vybraneho vstcka, nieco ako instruments rack v sonare alebo inom DAW. Ale to bolo este v dobe reason 4ky :).

A teraz ma napadlo, ze by to mohlo byt tak ako je, s tym, ze RE by mal este jedno okno ktore by sa zobrazilo po 2 kliku na RE, kde by sa zobrazil povodny VST interface, cize by stacilo naozaj len zobrat kod VST a prelozit ho do toho ich RE a dorobit jednoduchy interface pre RE rack. Asi im tam nieco take napisem.

Uživatelský avatar
dendy
Příspěvky: 14147
Registrován: 12 črc 2002 11:16

Re: Reason 8

Příspěvek od dendy »

to budes darmo pisat.. som presvedceny ze vst v reason platforme nebudu nikdy...

Odpovědět